Gmail

Každý aktívny užívateľ internetu má veľký počet účtov, ktoré potrebujú silné heslo. Prirodzene, nie všetci ľudia si na každý účet môžu pamätať mnoho rôznych súborov kľúčov, najmä keď ich už dlhú dobu nepoužívajú. Aby sa zabránilo strate tajných kombinácií, niektorí používatelia ich zapisujú do bežného poznámkového bloku alebo používajú špeciálne programy na ukladanie hesiel v zašifrovanej forme.

Čítajte Viac

Pre mnohých ľudí je vhodné používať špeciálne e-mailové klientov, ktorí poskytujú rýchly pohodlný prístup k požadovanej pošte. Tieto programy pomáhajú zbierať listy na jednom mieste a nevyžadujú dlhú záťaž webovej stránky, ako sa to deje v bežnom prehliadači. Ukladanie prevádzky, pohodlné triedenie písmen, vyhľadávanie kľúčových slov a oveľa viac je k dispozícii pre používateľov klienta.

Čítajte Viac

Zmena e-mailovej adresy v službe Gmail nie je možná, ako v iných známych službách. Môžete však vždy zaregistrovať novú poštovú schránku a presmerovať ju na ňu. Neschopnosť premenovať poštu je spôsobená tým, že iba vy poznáte novú adresu a tí používatelia, ktorí vám chcú poslať list, sa stretnú s chybou alebo pošlú správu nesprávnej osobe.

Čítajte Viac

V digitálnom veku je dosť dôležité mať e-mail, pretože bez neho bude problematické kontaktovať iných používateľov na internete, zaistiť bezpečnosť stránky na sociálnych sieťach a oveľa viac. Jednou z najpopulárnejších e-mailových služieb je Gmail. Je to univerzálne, pretože poskytuje prístup nielen k poštovým službám, ale aj k sociálnej sieti Google+, úložisku Google Cloud, YouTube, bezplatnej stránke na vytvorenie blogu a toto nie je úplný zoznam všetkého.

Čítajte Viac

Aktívnym využívaním e-mailov, či už ide o službu od spoločnosti Google alebo o akúkoľvek inú osobu, ktorá sa prostredníctvom nej zaregistruje na rôznych stránkach, sa časom takmer vždy stretnete s množstvom zbytočných, ale často prichádzajúcich listov. Môže to byť reklama, informovanie o promo akciách, zľavách, „atraktívnych“ ponukách a iných relatívne zbytočných alebo len nezaujímavých správ.

Čítajte Viac

Gmail má pomerne krásne rozhranie, ale nie pre všetky pohodlné a intuitívne. Preto niektorí používatelia, ktorí túto službu občas používajú alebo sa len zaregistrujú, majú otázku, ako sa dostať z pošty. Ak v podstate rôzne sociálne siete, fóra, služby majú "Exit" tlačidlo na prominentnom mieste, potom sa Gmail nie je všetko.

Čítajte Viac

Stáva sa, že používateľ musí zmeniť heslo zo svojho účtu Gmail. Zdá sa, že je to jednoduché, ale pre ľudí, ktorí túto službu používajú len zriedka alebo sú úplne noví pre začiatočníkov, je ťažké navigovať v mätúcom rozhraní služby Google Mail. Cieľom tohto článku je poskytnúť podrobné vysvetlenie, ako zmeniť tajnú kombináciu znakov v e-mailovej správe Gimail.

Čítajte Viac

Používatelia produktov spoločnosti Apple môžu čeliť problému synchronizácie kontaktov so službou Gmail, ale v tejto veci môže pomôcť niekoľko spôsobov. Nemusíte ani dávať nejaké programy a tráviť veľa času. Správne nastavenie profilov vo vašom zariadení urobí všetko za vás. Jediná ťažkosť, ktorá sa môže vyskytnúť, je nevhodná verzia zariadenia so systémom iOS, ale prvé veci ako prvé.

Čítajte Viac

V niektorých prípadoch musí používateľ odstrániť e-mail v službe Gmail, ale nechce sa podieľať na iných službách Google. V tomto prípade si môžete uložiť účet sám a vymazať poštovú schránku Gmail spolu so všetkými údajmi, ktoré boli na ňom uložené. Tento postup je možné vykonať za niekoľko minút, pretože v ňom nie je nič ťažké.

Čítajte Viac

V súčasnosti je Gmail veľmi populárny, pretože spolu s ním sú k dispozícii ďalšie užitočné nástroje. Táto e-mailová služba umožňuje používateľom spúšťať svoje podnikanie, prepojiť rôzne účty a jednoducho komunikovať s inými ľuďmi. V službe Gmail sú uložené nielen písmená, ale aj kontakty. Stáva sa, že užívateľ jednoducho nie je schopný rýchlo nájsť správneho používateľa, keď je zoznam tých obrovských.

Čítajte Viac