Google Chrome

Navštívili ste svoju obľúbenú stránku a zistili, že prístup k nej bol zablokovaný? Akékoľvek blokovanie možno ľahko obísť, existuje použitie špeciálnych rozšírení na zachovanie anonymity na internete. Ide o tieto rozšírenia prehliadača Google Chrome a bude sa o nich diskutovať. Všetky rozšírenia na obídenie blokovacích lokalít v prehliadači Google Chrome, o ktorých sa hovorí v článku, fungujú na rovnakom princípe - v rozšírení vyberiete alternatívnu krajinu a vaša skutočná adresa IP sa skryje a nahradí ju nová krajina z inej krajiny.

Čítajte Viac

Dnes je ťažké predstaviť si prácu s prehliadačom Google Chrome bez inštalácie rozšírení, ktoré by výrazne zvýšili štandardnú funkčnosť prehliadača a navštívili webové zdroje. Môžu však nastať problémy s výkonom počítača. Tomu sa dá vyhnúť dočasným alebo trvalým zablokovaním doplnkov, o ktorých budeme diskutovať v priebehu tohto článku.

Čítajte Viac

Adobe Flash Player je populárny hráč na hranie flash-obsahu, ktorý ostáva relevantný dodnes. V predvolenom nastavení je prehrávač Flash Player už zabudovaný vo webovom prehľadávači Google Chrome, ak však obsah Flash na stránkach nefunguje, prehrávač je pravdepodobne v zásuvných moduloch zakázaný.

Čítajte Viac

Ak ste skúsení používatelia prehliadača Google Chrome, určite budete mať záujem vedieť, že váš prehliadač má obrovskú sekciu s rôznymi tajnými možnosťami a nastaveniami testovania prehliadača. Samostatná časť prehliadača Google Chrome, ku ktorej nie je možné pristupovať z bežného menu prehliadača, umožňuje povoliť alebo zakázať experimentálne nastavenia prehliadača Google Chrome, čím otestujete rôzne možnosti ďalšieho vývoja prehliadača.

Čítajte Viac

V procese práce s počítačom v dôsledku vplyvu rôznych faktorov môže užívateľ zaznamenať chyby a prejaviť sa nesprávnou obsluhou použitých programov. Najmä dnes sa na problém pozrieme podrobnejšie, keď prehliadač Google Chrome neotvorí stránky. Vzhľadom na to, že prehliadač Google Chrome neotvorí stránky, mali by ste mať podozrenie na niekoľko problémov naraz, t.

Čítajte Viac

Google Chrome je najpopulárnejší prehliadač na svete, ktorý má vysokú funkčnosť, vynikajúce rozhranie a stabilnú prevádzku. V tomto ohľade väčšina používateľov používa tento prehliadač ako hlavný webový prehliadač na vašom počítači. Dnes sa pozrieme na to, ako môže byť prehliadač Google Chrome predvoleným prehliadačom.

Čítajte Viac

Mnohí používatelia chcú program prispôsobiť, ak to program umožňuje, pričom sa úplne prispôsobí ich vkusu a požiadavkám. Ak napríklad nie ste spokojní so štandardnou témou v prehliadači Google Chrome, máte vždy možnosť obnoviť rozhranie použitím novej témy. Prehliadač Google Chrome je populárny prehliadač, ktorý má vstavaný ukladací priestor, v ktorom nie sú len doplnky pre každú príležitosť, ale aj rôzne motívy, ktoré môžu rozjasniť pomerne nudnú pôvodnú verziu prehliadača.

Čítajte Viac

Jednou z najdôležitejších zložiek prehliadača Google Chrome je história prehliadania, ktorá zaznamenáva všetky webové zdroje, ktoré ste navštívili v tomto prehliadači. Predpokladajme, že ste naliehavo potrebovali vrátiť sa k predtým navštívenému webovému zdroju, ale čo je to smola - príbeh bol vymazaný. Ak našťastie odstránite príbeh v prehliadači Google Chrome, potom existujú spôsoby, ako ho obnoviť.

Čítajte Viac

Pravdepodobne bude potrebné zablokovať lokalitu v prehliadači Google Chrome z rôznych dôvodov. Chcete napríklad obmedziť prístup svojho dieťaťa na konkrétny zoznam webových zdrojov. Dnes sa bližšie pozrieme na to, ako možno túto úlohu splniť. Stránku bohužiaľ nie je možné zablokovať pomocou štandardných nástrojov prehliadača Google Chrome.

Čítajte Viac

Prehliadač Google Chrome je populárny prehliadač na celom svete, ktorý je známy veľkým množstvom podporovaných doplnkov. Pre mnohých používateľov je v prehliadači nainštalovaný viac ako jeden doplnok, ale ich nadmerné množstvo môže spôsobiť pomalšiu rýchlosť prehliadača. Preto sa odporúča odstrániť nadbytočné doplnky, ktoré nepoužívate.

Čítajte Viac

Každý program nainštalovaný na počítači musí byť aktualizovaný pri každom vydaní novej aktualizácie. Toto sa samozrejme vzťahuje aj na prehliadač Google Chrome. Prehliadač Google Chrome je obľúbený prehliadač platformy, ktorý má vysokú funkčnosť. Prehliadač je najobľúbenejším webovým prehliadačom na svete, takže veľké množstvo vírusov sa zameriava konkrétne na ovplyvňovanie prehliadača Google Chrome.

Čítajte Viac

Väčšina z nás, ktorí pracujú v prehliadači, musia vykonávať rovnaké rutinné akcie, ktoré nielenže nudia, ale tiež si to vyžadujú čas. Dnes sa pozrieme na to, ako možno tieto akcie automatizovať pomocou iMacros a prehliadača Google Chrome. iMacros je rozšírenie pre prehliadač Google Chrome, ktorý umožňuje automatizovať rovnaké akcie v prehliadači pri prehliadaní Internetu.

Čítajte Viac

Prehliadač Google Chrome získal nesmiernu popularitu nielen od používateľov, ale aj od vývojárov, ktorí začali aktívne vydávať rozšírenia pre tento prehliadač. A ako výsledok - obrovský sklad rozšírení, medzi ktorými je mnoho užitočných a zaujímavých. Dnes sa pozrieme na najzaujímavejšie rozšírenia prehliadača Google Chrome, s ktorými môžete rozšíriť možnosti prehliadača pridaním nových funkcií.

Čítajte Viac

Reklama je jedným z kľúčových zárobkových nástrojov pre webmasterov, ale zároveň negatívne ovplyvňuje kvalitu surfovania po webe pre užívateľov. Nie ste však vôbec povinní vyrovnať sa so všetkými reklamami na internete, pretože v každom okamihu sa dá bezpečne odstrániť. Ak to chcete urobiť, stačí prehliadač Google Chrome a postupujte podľa ďalších pokynov.

Čítajte Viac

Ste falošný, ak poviete, že ste nikdy nepotrebovali sťahovať hudobný súbor alebo video z internetu. Napríklad v službe YouTube a Vkontakte existujú milióny mediálnych súborov, medzi ktorými nájdete naozaj zaujímavé a jedinečné príklady. Najlepší spôsob, ako stiahnuť audio a video z YouTube, Vkontakte, Odnoklassniki, Instagramu a ďalších populárnych služieb v prehliadači Google Chrome, je použiť pomocníka Savefrom.

Čítajte Viac

Google Chrome je výkonný a funkčný webový prehliadač, ktorý má vo svojom arzenále veľa možností na jemné doladenie. Avšak nie všetci používatelia vedia, že v sekcii "Nastavenia" je len malá časť nástrojov pre prácu na vylepšovaní prehliadača, pretože sú tu aj skryté nastavenia, o ktorých sa hovorí v článku.

Čítajte Viac

Keď prepnete na nový prehliadač, nechcete stratiť také dôležité informácie ako záložky. Ak chcete preniesť záložky z prehliadača Google Chrome na iné, najprv budete musieť exportovať záložky z prehliadača Chrome. Exportovanie záložiek uloží všetky aktuálne záložky prehliadača Google Chrome ako samostatný súbor.

Čítajte Viac

Zásuvné moduly sú miniatúrne programy zabudované v prehliadači, takže, podobne ako akýkoľvek iný softvér, bude možno potrebné aktualizovať. Tento článok je poznámka určená používateľom, ktorí sa zaujímajú o vydanie včasných aktualizačných doplnkov v prehliadači Google Chrome. Na zabezpečenie správneho fungovania akéhokoľvek softvéru, ako aj na dosiahnutie maximálnej bezpečnosti, musí byť na počítači nainštalovaná najnovšia verzia, ktorá sa týka plnohodnotných počítačových programov a malých doplnkov.

Čítajte Viac

Používanie prehliadača Google Chrome, takmer každý používateľ tohto prehliadača, postupne pridáva záložky na najzaujímavejšie a potrebné internetové stránky. A keď potreba záložiek zmizne, môžu byť bezpečne odstránené z prehliadača. Prehliadač Google Chrome je zaujímavý, pretože prihlásením sa do účtu v prehliadači na všetkých zariadeniach budú všetky záložky pridané do prehliadača synchronizované na všetkých zariadeniach.

Čítajte Viac