Google

Niekedy majitelia účtov Google musia zmeniť svoje používateľské meno. Toto je veľmi dôležité, pretože všetky nasledujúce písmená a súbory budú odoslané z tohto mena. To možno urobiť jednoducho, ak budete postupovať podľa pokynov. Treba poznamenať, že zmena užívateľského mena je možná výlučne na PC - na mobilných aplikáciách, táto funkcia chýba

Čítajte Viac

Foto je populárna služba od spoločnosti Google, ktorá umožňuje používateľom ukladať neobmedzený počet obrázkov a videí v ich pôvodnej kvalite v cloude, aspoň ak rozlíšenie týchto súborov nepresiahne 16 Mp (pre obrázky) a 1080p (pre video). Tento produkt má niekoľko ďalších, ešte užitočnejších funkcií a funkcií, ale na získanie prístupu k nim sa najprv musíte prihlásiť na stránku služby alebo klienta aplikácie.

Čítajte Viac

Ak ste skončili používanie účtu Google alebo sa musíte prihlásiť pomocou iného účtu, musíte sa odhlásiť z účtu. Je to veľmi jednoduché. Na svojom účte stlačte kruhové tlačidlo, ktoré obsahuje veľké písmeno vášho mena. V kontextovom okne kliknite na položku Koniec.

Čítajte Viac

Hľadať v službe Mapy Google Prejdite do služby Mapy Google. Ak chcete vykonať vyhľadávanie, autorizácia je voliteľná. Pozri tiež: Riešenie problémov s prihlásením do účtu Google Súradnice objektu sa musia zadať do vyhľadávacieho panela. Povolené sú nasledujúce vstupné formáty: Stupne, minúty a sekundy (napríklad 41 ° 24'12,2 "N 2 ° 10'26,5" E); Stupne a desatinné minúty (41 24.

Čítajte Viac

Používatelia smartfónov a tabletov s operačným systémom Android väčšinou používajú jeden z dvoch populárnych riešení pre navigáciu - Mapy z Yandexu alebo Google. Priamo v tomto článku sa zameriame na Google Maps, a to, ako zobraziť chronológiu pohybov na mape. Pozeráme sa na históriu umiestnení v službe Google. Aby sme získali odpoveď na otázku: „Kde som bol ja alebo iný?

Čítajte Viac

Populárne cloudové úložisko od spoločnosti Google poskytuje dostatok príležitostí na ukladanie údajov rôznych typov a formátov a tiež umožňuje organizovať spoluprácu s dokumentmi. Neskúsení používatelia, ktorí majú prístup k disku prvýkrát, nemusia vedieť, ako sa prihlásiť do svojho účtu.

Čítajte Viac

K dnešnému dňu je veľmi dôležité mať svoj vlastný účet Google, pretože je to jeden z mnohých doplnkových služieb spoločnosti a umožňuje prístup k funkciám, ktoré nie sú dostupné bez povolenia na stránke. V priebehu tohto článku budeme hovoriť o vytvorení účtu pre dieťa mladšie ako 13 rokov.

Čítajte Viac

Google produkuje pomerne veľa produktov, ale ich vyhľadávače, Android OS a prehliadač Google Chrome sú najviac žiadané medzi užívateľmi. Základná funkcionalita týchto funkcií môže byť rozšírená prostredníctvom rôznych doplnkov prezentovaných v obchodnom dome, ale okrem nich existujú aj webové aplikácie.

Čítajte Viac

Pri používaní služby Mapy Google sú situácie, keď je potrebné merať priamu vzdialenosť medzi bodmi pozdĺž pravítka. Na tento účel musí byť tento nástroj aktivovaný pomocou špeciálnej časti v hlavnom menu. V tomto článku budeme hovoriť o začlenení a používaní pravítka na Google Maps.

Čítajte Viac

Ak sa zdá, že heslo z vášho účtu Google nie je dostatočne silné, alebo sa z akéhokoľvek iného dôvodu stalo bezvýznamným, môžete ho ľahko zmeniť. Dnes prídeme na to, ako to urobiť. Nastavenie nového hesla pre váš účet Google 1. Prihláste sa do svojho účtu. Ďalšie informácie: Ako sa prihlásiť do svojho účtu Google 2.

Čítajte Viac

Podobne ako iné zariadenia, zariadenia so systémom Android podliehajú rôznym stupňom rôznych chýb, z ktorých jeden je „Zlyhanie autentifikácie služby Google Talk“. V súčasnosti je tento problém pomerne zriedkavý, ale spôsobuje veľmi zjavné nepríjemnosti. Zvyčajne tak zlyhanie vedie k nemožnosti sťahovania aplikácií z obchodu Play.

Čítajte Viac

Väčšina funkcií služby Google je k dispozícii po registrácii účtu. Dnes preskúmame autorizačný proces v systéme. Spoločnosť Google zvyčajne ukladá údaje zadané počas registrácie a spustením vyhľadávacieho nástroja sa môžete okamžite dostať do práce. Ak ste z nejakého dôvodu „vyhodení“ z vášho účtu (napríklad ak ste prehliadač vymazali) alebo ste prihlásení z iného počítača, v tomto prípade sa vo vašom účte vyžaduje autorizácia.

Čítajte Viac

Google je nepochybne najobľúbenejším vyhľadávacím nástrojom na svete. Preto nie je vôbec divné, že mnohí užívatelia z neho začínajú pracovať. Ak urobíte to isté, nastavenie Google ako úvodnej stránky vášho webového prehliadača je skvelý nápad. Každý prehliadač je jedinečný z hľadiska nastavení a rôznych parametrov.

Čítajte Viac

Teraz všetky moderné prehliadače podporujú zadávanie vyhľadávacích dopytov z panela s adresou. Väčšina webových prehliadačov zároveň umožňuje vybrať požadovaný vyhľadávací nástroj zo zoznamu dostupných vyhľadávačov. Google je najobľúbenejším vyhľadávacím nástrojom na svete, ale nie všetky prehliadače ho používajú ako predvolený nástroj na spracovanie žiadostí.

Čítajte Viac

Nie je to v pohode, účet Google - toto je ďalší ukladací priestor údajov používateľa. Preto nie je divné, že osoba na jednom mieste ju chce odstrániť. Nebudeme sa zaoberať dôvodmi na vymazanie účtu Google, ale zvážime priamo, ako to urobiť a aké údaje sa stratia.

Čítajte Viac

Ak zariadenie Android dosť často zmeníte, pravdepodobne ste si všimli, že sa zmiasť v zozname už neaktívnych zariadení v službe Google Play, ako sa hovorí, pľuvať. Tak ako napraviť situáciu? V skutočnosti môžete svoj život zmierniť tromi spôsobmi. O nich ďalej a hovoriť. Metóda 1: premenovanie Túto možnosť nemožno nazvať kompletným riešením problému, pretože len uľahčujete výber požadovaného zariadenia zo zoznamu dostupných zariadení.

Čítajte Viac

Nemôžete sa prihlásiť do služby Gmail, Google Play, Disk Google alebo do inej služby „Corporation of Good“? Problémy s prihlásením do vášho účtu Google môžu vzniknúť z rôznych dôvodov. V tomto článku sa pozrieme na hlavné problémy s autorizáciou v spoločnosti Google a povieme vám, ako sa s nimi vysporiadať. „Nepamätám si heslo.“ Súhlasím, že tieto heslá sú podivné ... Zdá sa, že na prvý pohľad je to jednoduché, na kombináciu postáv s dlhým nepoužívaním možno jednoducho zabudnúť.

Čítajte Viac

Ak chcete v plnej miere využívať všetky služby spoločnosti Google, musíte v nej vytvoriť svoj účet. Jediný účet vám umožňuje vytvoriť poštovú schránku, vytvárať a ukladať rôzne dokumenty, používať službu YouTube, službu Play Market a ďalšie funkcie. V tomto článku sa pozrieme na to, ako vytvoriť nový účet v najobľúbenejšom vyhľadávacom nástroji.

Čítajte Viac

Vyhľadávač Google vyniká medzi inými podobnými službami so stabilitou v prevádzke, prakticky bez vytvárania problémov pre používateľov. Avšak ani tento vyhľadávací nástroj vo výnimočných prípadoch nemusí správne fungovať. V tomto článku budeme hovoriť o príčinách a možných metódach riešenia problémov s výkonom vyhľadávania Google.

Čítajte Viac