Ako to urobiť

Mnohí užívatelia RaidCall dostanú chybu Flashctrl pri otvorení jednotlivých okien chatu alebo iných informácií (napríklad reklamy alebo keď chcete zmeniť avatar). Pozrieme sa, ako túto chybu opraviť. Stiahnite si najnovšiu verziu RaidCall Dôvod chyby spočíva v tom, že nemáte alebo nemáte aktualizovaný Adobe Flash Player.

Čítajte Viac

Často je potrebné nahrávať videozáznamy a rôzne videá na fyzických médiách na prezeranie na cestách alebo na iných zariadeniach. V tomto ohľade sú flash disky obzvlášť populárne, ale niekedy je potrebné preniesť súbory na disk. Na tento účel je vhodné použiť časovo overený a užívateľsky príjemný program, ktorý rýchlo a spoľahlivo skopíruje vybrané súbory na fyzický disk.

Čítajte Viac

Chcete zrýchliť prenosný počítač, alebo chcete získať nový zážitok z interakcie so zariadením? Samozrejme, môžete nainštalovať Linux, a tak dosiahnuť požadovaný výsledok, ale mali by ste sa pozrieť na smer zaujímavejšej voľby - OS Chrome. Ak nepracujete so serióznym softvérom, ako je napríklad softvér na úpravu videa alebo 3D modelovanie, operačný systém Google vám bude s najväčšou pravdepodobnosťou vyhovovať.

Čítajte Viac

Každý používateľ, ktorý sa niekedy zaujímal o zaznamenávanie akýchkoľvek informácií o fyzických prázdnach, sa rozhodne stretol s týmto programom. Nero je jedným z prvých programov, ktoré umožnili každému používateľovi prenášať hudbu, video a iné súbory na optické disky.

Čítajte Viac

Správne odstránenie antivírusu je skôr dôležitou podmienkou pre správne fungovanie systému. Existuje niekoľko spôsobov, ako odinštalovať ESET Smart Security. Prečítajte si tiež: 6 najlepších riešení pre úplné odstránenie programov Metóda 1: Oficiálny nástroj Ak chcete odstrániť tento antivírus a iné podobné produkty ESET, existuje špeciálna aplikácia.

Čítajte Viac

Každý užívateľ aspoň raz, ale premýšľal o vytvorení vlastného jedinečného programu, ktorý bude vykonávať iba tie akcie, o ktoré sa užívateľ sám pýta. To by bolo skvelé. Ak chcete vytvoriť ľubovoľný program, potrebujete znalosti akéhokoľvek jazyka. Ktorý Vyberte si len vy, pretože chuť a farba všetkých značiek sú odlišné.

Čítajte Viac

Mnoho online zdrojov na ich propagáciu využíva neprijateľné metódy reklamy, vrátane tých, ktoré sú založené na vírusových technológiách. Práve tieto technológie sa používajú pri reklame online kasína Vulkan. Vírus vstupuje do prehliadača používateľa, po ktorom sa neustále začína objavovať okná, ktoré propagujú toto kasíno.

Čítajte Viac

Mnohí používatelia odstránia antivírus AVG prostredníctvom štandardného nástroja Windows. Po použití tejto metódy však niektoré objekty a nastavenia programu zostanú v systéme. Z tohto dôvodu, opätovná inštalácia vyvoláva rôzne problémy. Preto dnes zvážime, ako úplne odstrániť tento antivírus z počítača.

Čítajte Viac

Väčšina webových prehliadačov poskytuje svojim používateľom možnosť ukladať heslá navštívených stránok. Táto funkcia je veľmi pohodlná a užitočná, pretože pri každom overovaní nepotrebujete pamätať a zadávať heslá. Ak sa však na to pozriete z druhej strany, môžete si všimnúť zvýšené riziko zverejnenia všetkých hesiel naraz.

Čítajte Viac

Jednou z dôležitých súčastí antivírusového programu ESET NOD32 je jeho aktuálna aktualizácia, pretože len s novými vírusovými databázami dokáže antivírus chrániť váš prístroj. Stiahnite si najnovšiu verziu ESET NOD32 Aktualizácia podpisov NOD32 vírusov Antivírus automaticky aktualizuje databázy, ale ak sa tak nestane, môžete nakonfigurovať zodpovedajúce nastavenia.

Čítajte Viac

Na internete si môžete vyzdvihnúť veľa nebezpečných vírusov, ktoré poškodzujú systém a súbory, a antivírusy, naopak, aktívne chránia OS pred takýmito útokmi. Je jasné, že antivírus nemusí byť vždy správny, pretože jeho nástroje končia hľadaním podpisov a heuristickou analýzou. A keď vaša ochrana začne blokovať a odstraňovať prevzatý súbor, v ktorom ste si istí, mali by ste sa uchýliť k vypnutiu antivírusového programu a / alebo pridaniu súboru do bieleho zoznamu.

Čítajte Viac

Teraz málokto počul o sťahovaní prostredníctvom torrenty. V súčasnosti je tento typ sťahovania najobľúbenejší na sieti. Zároveň existujú noví používatelia, ktorí nie sú dobre vyznajú v tom, ako sťahovať video cez torrent, alebo súbor akéhokoľvek iného formátu. Poďme sa pozrieť na konkrétny príklad, ako stiahnuť video pomocou najjednoduchšieho klienta prenosu, ktorý má minimálne dostupné funkcie.

Čítajte Viac

Platforma 1C umožňuje používateľom pracovať s rôznymi programami vyvinutými spoločnosťou rovnakého mena pre domáce alebo obchodné účely. Skôr ako začnete pracovať so softvérovým komponentom, mali by ste nainštalovať najnovšiu verziu tohto softvéru. Ide o tento proces, o ktorom sa bude ďalej diskutovať.

Čítajte Viac

Media Geth - najlepší torrent klient všetkých známych v súčasnosti. To sa líši od ostatných torrent klientov v tom, že má najvyššiu rýchlosť sťahovania. Táto rýchlosť však nemusí stačiť. V tomto článku zistíme, ako zvýšiť rýchlosť Media Geth. V podstate závisí rýchlosť sťahovania v MediaGete od siderov.

Čítajte Viac

Niekedy sa stáva, že antivírusový systém musí byť vypnutý, aby sa dal nainštalovať iný, takže medzi nimi nie je žiadny konflikt. Dnes zvážime, ako vypnúť Microsoft Security Essentials vo Windows 7, 8, 10. Spôsob, ako vypnúť antivírus, priamo závisí od verzie operačného systému. Začnime Prevziať najnovšiu verziu programu Microsoft Security Essentials Ako vypnúť základné informácie o zabezpečení v systéme Windows 7?

Čítajte Viac

Pri inštalácii nového antivírusového systému majú užívatelia pravidelne problémy. Najčastejšie je to kvôli neúplnému odstráneniu predchádzajúceho obrancu. Keď je program odinštalovaný pomocou štandardných nástrojov Windows, stále zostávajú rôzne chvosty, ktoré neskôr spôsobujú problémy. Na odstránenie programu sa používajú rôzne ďalšie metódy.

Čítajte Viac

Ak váš počítač alebo notebook začal pracovať pomalšie a v systéme sa začali vyskytovať rôzne zlyhania, znamená to, že je čas vykonať dôkladné čistenie. Počítač môžete urýchliť rôznymi spôsobmi. Môžete robiť všetko ručne, ale zároveň existuje vysoká pravdepodobnosť vymazania niečoho potrebného a táto metóda bude trvať veľa času.

Čítajte Viac

Messenger Agent Mail. Aj v tejto situácii sa však vyskytujú chyby v práci a vyžadujú ich odstránenie. V priebehu článku sa budeme zaoberať všetkými najznámejšími príčinami porúch a metódami obnovenia prevádzkyschopnosti programu.

Čítajte Viac

Preklad textu do digitálneho formátu je pomerne bežnou úlohou pre tých, ktorí pracujú s dokumentmi. Program Abbyy Finereader pomáha ušetriť veľa času automatickým prekladom nápisov z rastrových obrázkov alebo "čitateľov" do upraviteľného textu. Tento článok sa bude zaoberať tým, ako používať Abbyy Finereader pre rozpoznávanie textu.

Čítajte Viac

RaidCall je bezplatný program pre hlasovú komunikáciu s minimálnym časovým oneskorením pre profesionálnych hráčov. Vhodné pre skupinovú komunikáciu v hrách, najmä v tých, ktoré vyžadujú tímovú prácu, ako sú strelci alebo MMORPG. V tomto článku sa pozrieme na spôsob konfigurácie a používania programu.

Čítajte Viac