ICQ

Napriek tomu, že v nových verziách ICQ existuje obrovské množstvo príjemných inovácií, vývojárom ICQ sa nepodarilo zbaviť sa niektorých starých „hriechov“. Jedným z nich je nezrozumiteľný systém upozornení na akékoľvek problémy v inštalačnej verzii Messenger. Užívateľ zvyčajne vidí blikajúce písmeno i na ikone ICQ a nemôže s tým nič robiť.

Čítajte Viac

Niekedy sú prípady, keď užívateľ potrebuje obnoviť svoje heslo v ICQ. Najčastejšie sa táto situácia vyskytuje, keď používateľ napríklad zabudol heslo z ICQ, napríklad kvôli tomu, že sa dlhý čas neprihlásil do tohto instant messagingu. Bez ohľadu na dôvod potreby obnovenia hesla z ICQ existuje iba jeden pokyn na splnenie tejto úlohy.

Čítajte Viac

V niektorých prípadoch môže užívateľ pri spustení ICQ na svojej obrazovke vidieť správu s nasledovným obsahom: „Váš klient ICQ je zastaraný a nie je bezpečný.“ Dôvodom vzniku takejto správy je len jedna - zastaraná verzia ICQ. Táto správa označuje, že v súčasnosti nie je bezpečné používať verziu nainštalovanú v počítači.

Čítajte Viac

Nezáleží na tom, aký legendárny je v Rusku jeden z najobľúbenejších poslov, to nespochybňuje skutočnosť, že ide o program, a preto sú jeho zlyhania typické. Problémy treba samozrejme riešiť a prednostne okamžite a bezodkladne. ICQ Failure ICQ je relatívne jednoduchý posol s pomerne zastaranou architektúrou kódu.

Čítajte Viac

Moderné sociálne siete a instant messenger už dlho obsahujú všetku korešpondenciu užívateľov na ich serveroch. ICQ sa o tom nemôže chváliť. Takže s cieľom nájsť históriu korešpondencie s niekým, budete musieť ponoriť do pamäte počítača. Ukladanie histórie ICQ korešpondencie a súvisiacich instant messenger stále ukladá históriu korešpondencie na počítači používateľa.

Čítajte Viac

Počas posledných niekoľkých rokov, programy na zasielanie správ zažívajú skutočný boom: takmer nenájde používateľa, ktorý by nikdy nepoužil Skype, WhatsApp alebo Telegram. Mnohým sa už podarilo zabudnúť na jednu z prvých aplikácií pre rýchle zasielanie okamžitých správ - ICQ - ale sleduje aj pokrok a stáva sa dobrou alternatívou k „veľkým tromi“.

Čítajte Viac

Hoci ICQ messenger sa stal opäť veľmi populárnym, niekedy existujú prípady, keď chce užívateľ vymazať svoj účet. Je to hlavne kvôli niektorým nedostatkom, ktoré vývojári urobili pri vytváraní novej verzie ICQ. A niektorí jednoducho nemajú radi nové rozhranie alebo iné nuansy tohto posla.

Čítajte Viac

Dnes je ICQ čoraz populárnejšie a má mnoho rovnakých vlastností, aké majú iné obľúbené instant messenger. Jeden z nich je neviditeľný. To znamená, že osoba bude mať ICQ spustený, ale zvyšok ho nebude vidieť online. Pre nich to bude vyzerať, akoby ICQ pre neho nepracovala.

Čítajte Viac

Známy posol ICQ zažíva novú mládež. Má viac funkcií a zaujímavých funkcií, vrátane obrovského množstva bezplatných úsmevov a samolepiek, živého chatu a mnoho ďalšieho. Za zmienku tiež stojí, že vývojári venujú veľkú pozornosť bezpečnosti. Už samotná skutočnosť, že v ICQ je všetko potvrdené SMS správou, je už vecou úcty.

Čítajte Viac

V súčasnej dobe je dobrý starý posol ICQ opäť populárny. Hlavným dôvodom je obrovské množstvo inovácií súvisiacich s bezpečnosťou, životom, emotikony a oveľa viac. A dnes, každý moderný užívateľ ICQ nebude zbytočný poznať svoje osobné číslo (tu sa nazýva UIN).

Čítajte Viac