Instagram

Dnes má väčšina používateľov programu Instagram dve alebo viac stránok, z ktorých každá musí často komunikovať rovnako často. Nižšie sa pozrieme, ako môžete pridať druhý účet na Instagram. Pridanie druhého účtu do programu Instagram Mnohí používatelia potrebujú vytvoriť iný účet, napríklad na pracovné účely.

Čítajte Viac

Mnohé sociálne siete majú funkciu množstva účtov, čo vám umožňuje kombinovať účty z rôznych služieb. Každý používateľ služby Instagram môže kedykoľvek prepojiť stránku VKontakte s účtom. Prepojenie vášho účtu VKontakte na stránku Instagram vám umožní potvrdiť, že ste vlastníkom jednej a druhej stránky, ako aj získať prístup k niektorým užitočným funkciám: Instant photos post on Vkontakte.

Čítajte Viac

Takmer každá fotografia pred publikovaním v sociálnej sieti je predspracovaná a upravovaná. V prípade Instagramu, zameraného výlučne na grafický obsah a video, je to obzvlášť dôležité. Na dosiahnutie požadovaného efektu a kvalitatívneho zlepšenia obrazu pomôže jeden z mnohých špecializovaných aplikácií, editorov fotografií.

Čítajte Viac

Po dlhú dobu neexistoval žiadny nástroj na súkromnú korešpondenciu na sociálnej sieti Instagram, takže všetka komunikácia prebiehala výlučne prostredníctvom komentárov pod fotkou alebo videom. Žiadosti používateľov boli vypočuté - pomerne nedávno, vývojári s ďalšou aktualizáciou pridali Instagram Direct - špeciálnu časť sociálnej siete, určenú na vedenie súkromnej korešpondencie.

Čítajte Viac

Ak ste registrovaný iba v sociálnej sieti Instagramu, potom je potrebné pridať do zoznamu účastníkov. Ako to urobiť, a bude diskutované nižšie. Instagram je populárna sociálna služba, o ktorej počul každý vlastník smartfónu. Táto sociálna sieť sa špecializuje na publikovanie fotografií a malých videí, takže aby vaše príspevky mohli byť videné príbuznými a priateľmi, musíte pridať do zoznamu účastníkov.

Čítajte Viac

Desaťtisíce používateľov Instagramu niekoľkokrát denne vezmú svoje smartfóny do svojich rúk, aby si mohli prezerať novinky alebo uverejniť ďalšiu fotku. Ak práve používate túto službu, máte pravdepodobne veľa otázok. Najmä tento článok sa bude zaoberať otázkou, ktorá zaujíma mnoho začínajúcich užívateľov: ako ísť do sociálnej siete Instagram.

Čítajte Viac

Milióny užívateľov Instagramu zdieľajú svoje životné chvíľky denne a vysielajú krátke videá, ktorých trvanie nesmie prekročiť jednu minútu. Po zverejnení videa na Instagrame môže mať užívateľ záujem zistiť, kto sa mu už podarilo zobraziť. Mali by ste okamžite odpovedať na otázku: ak ste uverejnili video vo svojom krmive Instagram, potom môžete zistiť len počet zobrazení, ale bez špecifík.

Čítajte Viac

Väčšina komunikácie v Instagrame prebieha pod fotografiami, to znamená v komentároch k nim. Aby však užívateľ, s ktorým komunikujete týmto spôsobom, dostával upozornenia na vaše nové správy, musíte vedieť, ako na ne správne odpovedať. Ak zanecháte komentár autorovi príspevku pod vlastnou fotografiou, nemusíte odpovedať na konkrétnu osobu, pretože autor obrázku dostane oznámenie o komentári.

Čítajte Viac

Na zjednodušenie vyhľadávania používateľských fotografií má Instagram vyhľadávaciu funkciu pre značky hashtags (tags), ktoré boli predtým zobrazené v popise alebo v komentároch. Podrobnejšie o hľadaní hashtags a bude diskutované nižšie. Hašta je špeciálna značka pridaná do snímky, aby sa jej priradila konkrétna kategória.

Čítajte Viac

Krásne a nezvyčajné písmo používané v Instagrame je jednou z možností, ako rozšíriť svoj profil, urobiť ho viditeľnejším a atraktívnejším. Dnes vám povieme o dvoch spôsoboch, ako nahradiť štandardné písmo alternatívnym písmom. Zmena fontu v Instagrame V oficiálnej aplikácii Instagram, bohužiaľ, nie je možnosť zmeniť font, napríklad pri kompilácii užívateľského mena.

Čítajte Viac

Používatelia služby Instagram často nájdu obzvlášť zaujímavé príspevky, ktoré chcú ušetriť do budúcnosti. A najprístupnejší spôsob, ako to urobiť, je vytvoriť snímku obrazovky. Potreba zhotoviť snímku obrazovky spravidla vzniká v prípadoch, keď nie je možné jednoducho stiahnuť obrázok z Instagramu, napríklad pri prezeraní histórie alebo Direct.

Čítajte Viac

Milióny ľudí aktívne používajú Instagram každý deň a vydávajú kus svojho života v podobe miniatúrnych štvorcových fotografií. Takmer každá osoba bude mať priateľov a známych, ktorí už Instagram používajú - všetko, čo im zostáva, je ich nájsť. Vyhľadávaním ľudí, ktorí používajú Instagram, ich môžete pridať do zoznamu predplatiteľov a kedykoľvek sledovať nové fotografie.

Čítajte Viac

Dnes je Instagram považovaný za jednu z najpopulárnejších sociálnych sietí na celom svete. Táto služba vám umožňuje publikovať malé fotografie a videá, zdieľať chvíle jeho života. Nižšie budeme diskutovať o tom, ako nainštalovať Instagram na vašom počítači. Vývojári tejto sociálnej služby umiestnia svojich potomkov ako sociálnu službu určenú špeciálne pre smartfóny s operačnými systémami iOS a Android.

Čítajte Viac

Mnohí používatelia, ktorí si vytvorili účet na Instagrame, chcú, aby bol krásny, nezabudnuteľný a aktívne prilákal nových účastníkov. Ale na to musíte skúsiť, mať čas na správne navrhnúť. Neexistuje jediný recept na správne vytvorenie účtu na Instagrame, ale stále existuje niekoľko tipov, na ktoré môžete počúvať, aby váš účet vyzeral naozaj zaujímavo.

Čítajte Viac

Instagram je sociálna sieť, ktorá získala popularitu medzi užívateľmi po celom svete. Táto služba je jedinečná v tom, že umožňuje publikovať malé, často štvorcové, fotografie a videá. Aby ste chránili svoj profil pred inými používateľmi, Instagram poskytuje funkciu uzatvorenia účtu. Mnohí používatelia vedú svoj profil na Instagrame nie na účely propagácie, ale na publikovanie zaujímavých snímok zo svojho osobného života.

Čítajte Viac

Instagram je niekoľko rokov jednou z najaktívnejších aplikácií pre telefón. Niekedy sa občas užívatelia sťažujú na jeho nesprávnu prácu. Najmä dnes sa bližšie pozrieme na dôvody, ktoré môžu ovplyvniť odchýlky aplikácie Instagram.

Čítajte Viac

Avatar - tvár vášho profilu. Ak je napríklad účet zatvorený, väčšina používateľov vás bude môcť identifikovať a prihlásiť sa vďaka avataru. Dnes sa pozrieme na to, ako je možné zmeniť profil na Instagrame. Zmena vášho avatara v Instagrame Profilovú fotografiu môžete zmeniť dvoma spôsobmi: pomocou oficiálnej aplikácie pre Android a iOS a z akéhokoľvek zariadenia prostredníctvom webovej stránky služby.

Čítajte Viac

Instagram je naozaj zaujímavá sociálna služba, ktorej podstatou je publikovať malé snímky alebo videá. S cieľom umožniť užívateľom služieb nájsť fotografie na témy, ktoré sú predmetom záujmu, je implementovaný užitočný nástroj, ako je napríklad hashtag. O ňom v článku a bude prerokovaný. Hašta je špeciálna značka príspevku v Instagrame, ktorá vám umožňuje nastaviť snímku jednej alebo viacerých tém na zjednodušenie vyhľadávania pre seba alebo pre iných používateľov na základe informácií, ktoré sú predmetom záujmu.

Čítajte Viac

Mnohí používatelia veria, že hlavnou nevýhodou Instagramu je, že nemôže sťahovať fotografie a videá, aspoň ak hovoríme o štandardných funkciách tejto sociálnej siete. To sa však dá urobiť pomocou špecializovaných softvérových riešení vytvorených treťou stranou vývojármi a dnes vám povieme, ako ich používať na ukladanie videa do pamäte telefónu.

Čítajte Viac

Jedným z najdôležitejších kritérií, podľa ktorého vás ostatní používatelia môžu nájsť na Instagrame, je používateľské meno. Ak ste sa počas registrácie na Instagrame spýtali na meno, ktoré vám teraz nevyhovuje, vývojári populárnej sociálnej služby poskytli možnosť upraviť tieto informácie.

Čítajte Viac