IOS

V poslednej dobe, iPhone užívatelia začali sťažovať viac a viac na skutočnosť, že SMS-správy prestali doraziť na zariadenia. Chápeme, ako sa s týmto problémom vysporiadať. Prečo neposielať SMS na iPhone Nižšie uvádzame hlavné dôvody, ktoré môžu ovplyvniť nedostatok prichádzajúcich SMS správ.

Čítajte Viac

Fotografie môžete ukladať na iPhone v albumoch v štandardnej aplikácii Photo av aplikáciách z App Store. Mnohí užívatelia sa obávajú o bezpečnosť svojich údajov, preto uprednostňujú obmedziť prístup k nim heslom. Heslo na Photo iOS ponúka inštaláciu bezpečnostného kódu nielen na jednotlivé fotografie, ale aj na celú aplikáciu Photo.

Čítajte Viac

App Store dnes ponúka svojim zákazníkom rôzny obsah na stiahnutie: hudbu, filmy, knihy, aplikácie. Niekedy niektoré z nich majú rozšírenú sadu funkcií za príplatok, predplatné, ktoré je často zakúpené osobou. Ale ako to neskôr odmietnuť, ak užívateľ prestal používať aplikáciu alebo nechce naďalej platiť?

Čítajte Viac

Vzhľadom k tomu, že Apple smartphony sú veľmi drahé, mali by ste stráviť toľko času, ako je to možné pred dôkladnou kontrolou vašej pravosti pred nákupom z rúk alebo v neformálnych obchodoch. Takže dnes sa dozviete, ako si môžete skontrolovať iPhone podľa sériového čísla. Kontrola iPhone podľa sériového čísla Skôr na našich webových stránkach sme podrobne diskutovali, aké sú spôsoby, ako nájsť sériové číslo zariadenia.

Čítajte Viac

Vďaka aplikáciám od tretích strán môžu používatelia iPhone poskytnúť svojim zariadeniam širokú škálu možností. Napríklad: vo vašom module gadget sa nachádza video, ktoré nie je vhodné na prehrávanie. Tak prečo ju nezmeniť? VCVT Video Converter Jednoduchý a funkčný video konvertor pre iPhone, ktorý dokáže konvertovať video do rôznych video formátov: MP4, AVI, MKV, 3GP a mnoho ďalších.

Čítajte Viac

Hudba je neoddeliteľnou súčasťou života mnohých užívateľov iPhone, pretože sprevádza doslova všade: doma, v práci, počas tréningu, na prechádzke atď. A tak, aby ste mohli zahrnúť svoje obľúbené skladby, nech sú kdekoľvek, jedna z aplikácií na počúvanie hudby bude vhodná. Yandex.Music Yandex, ktorý naďalej rýchlo rastie, neprestáva ohromovať kvalitnými službami, medzi ktorými si Yandex zaslúži osobitnú pozornosť v okruhu milovníkov hudby.

Čítajte Viac

Pre veľkú väčšinu používateľov je iPhone úplnou náhradou za prehrávač, čo vám umožňuje prehrávať vaše obľúbené skladby. Takže, ak je to potrebné, hudbu možno preniesť z jedného iPhone na druhý jedným z nasledujúcich spôsobov. Prenos hudobnej zbierky z iPhone do iPhone Stalo sa tak, že v systéme iOS nie je k dispozícii toľko možností na prenos skladieb z jedného smartfónu Apple do druhého.

Čítajte Viac

Užívatelia v súčasnosti nemajú nedostatok komunikácie prostredníctvom sociálnych služieb. Jedným z vodcov Runetu je stále sociálna sieť VKontakte. Dnes má služba samostatnú funkčnú aplikáciu pre iPhone, ktorá môže úplne nahradiť pracovnú verziu stránky. Komunikácia s užívateľmi Hlavným zameraním služby VKontakte je komunikácia s ostatnými užívateľmi tejto sociálnej siete.

Čítajte Viac

Väčšina používateľov na iPhone ukladá fotografie a videá, ktoré nemusia byť určené pre oči iných. Vynára sa otázka: ako môžu byť skryté? Viac o tejto téme sa bude diskutovať v článku. Skrytie fotografie na iPhone Nižšie sa pozrieme na dva spôsoby, ako skryť fotografiu a video na iPhone, z ktorých jeden je štandardný a druhý zahŕňa prácu tretej strany aplikácie.

Čítajte Viac

Moderné lítium-iónové batérie, ktoré sú súčasťou iPhone, majú obmedzený počet nabíjacích cyklov. V tomto ohľade, po určitom čase (v závislosti od toho, ako často ste nabíjali telefón), batéria stráca svoju kapacitu. Ak chcete pochopiť, kedy je potrebné vymeniť batériu v zariadení iPhone, pravidelne kontrolujte úroveň opotrebovania.

Čítajte Viac

Ktokoľvek môže čeliť strate telefónu alebo jeho krádeži cudzincom. A ak ste užívateľ iPhone, potom je tu šanca na úspešný výsledok - mali by ste okamžite začať vyhľadávanie pomocou funkcie "Nájsť iPhone". Vykonávame vyhľadávanie na iPhone Aby ste mohli ísť na vyhľadávanie na iPhone, musí sa najprv aktivovať príslušná funkcia na telefóne.

Čítajte Viac

Prakticky v akejkoľvek aplikácii distribuovanej v App Store, sú interné nákupy, keď sú vydané, ktoré pevnú sumu peňazí bude odpísaná z bankovej karty používateľa v určitom období. Nájsť zdobené predplatné na iPhone. V tomto článku sa pozrieme na to, ako to možno urobiť.

Čítajte Viac

Predtým, ako nový užívateľ môže začať pracovať s iPhone, bude potrebné ho aktivovať. Dnes sa pozrieme na to, ako sa tento postup vykonáva. Proces aktivácie IPhone Otvorte zásobník a vložte SIM kartu operátora. Ďalej spustite iPhone - pre toto dlho držte tlačidlo napájania, ktoré sa nachádza v hornej časti zariadenia (pre iPhone SE a mladšie) alebo v pravej oblasti (pre iPhone 6 a staršie modely).

Čítajte Viac

VKontakte je populárna sociálna sieť, v ktorej milióny užívateľov nájdu zaujímavé skupiny pre seba: s informačnými publikáciami, distribúciou tovaru alebo služieb, záujmovými komunitami atď. Je jednoduché vytvoriť si vlastnú skupinu - na to potrebujete iPhone a oficiálnu aplikáciu.

Čítajte Viac

Geolokácia je špeciálna funkcia zariadenia iPhone, ktorá umožňuje sledovať polohu používateľa. Táto možnosť je jednoducho potrebná napríklad pre nástroje, ako sú mapy, sociálne siete atď. Ak telefón tieto informácie nemôže prijať, je možné, že bola zakázaná geografická poloha. Aktivujeme geolokáciu na iPhone Existujú dva spôsoby, ako povoliť umiestnenie iPhone: cez nastavenia telefónu a priamo pomocou samotnej aplikácie, ktorá vyžaduje, aby táto funkcia fungovala správne.

Čítajte Viac

Automatická korekcia je užitočný nástroj iPhone, ktorý umožňuje automaticky opravovať slová napísané chybami. Nevýhodou tejto funkcie je, že zabudovaný slovník často nepozná slová, ktoré sa užívateľ snaží zadať. Preto, často po odoslaní textu sprostredkovateľovi, mnohí vidia, ako iPhone úplne skreslil všetko, čo sa plánovalo povedať.

Čítajte Viac

ICloud je cloudová služba spoločnosti Apple, ktorá umožňuje ukladať rôzne informácie o používateľovi (kontakty, fotografie, zálohy atď.). Dnes sa pozrieme na to, ako sa môžete prihlásiť do iCloud na iPhone. Prihláste sa do iCloud na iPhone Nižšie sa pozrieme na dva spôsoby prihlásenia sa na Aiklaud na smartfóne pre Apple: jedna metóda predpokladá, že budete mať vždy prístup k cloudovému úložisku na iPhone a druhý, ak nepotrebujete viazať účet Apple ID, ale potrebujete získať nejaké informácie uložené v Aiclaud.

Čítajte Viac

Dnes je šport čo najrelevantnejší. Navyše, vývojári aplikácií pre iPhone sa snažia dokázať, že je nielen zdravý, ale cenovo dostupný a zaujímavý. Dnes sa pozrieme na najlepšie aplikácie pre beh. Runkeeper Jednoduchá, stručná a motivujúca aplikácia pre beh. Je pozoruhodné, že umožňuje sledovať aktivitu naraz pri behu, ako aj vytvoriť individuálny tréningový program založený na vašich fyzických schopnostiach, zdraví a úrovni zamestnania (táto možnosť je platná predplatným).

Čítajte Viac

Keďže spoločnosť Apple sa vždy snažila čo najviac zjednodušiť a zjednodušiť svoje zariadenia, nielen skúsení používatelia, ale aj používatelia, ktorí nechcú tráviť hodiny, zisťujú, ako a čo pre nich pracuje, venujú pozornosť smartfónom tejto spoločnosti. Na prvé otázky však vzniknú, a to je úplne normálne.

Čítajte Viac