ITunes

Aby bolo možné pracovať so zariadeniami Apple na počítači, musí byť iTunes nainštalovaný na samotnom počítači. Ale čo keď sa iTunes nepodarí nainštalovať kvôli chybe balíka Windows Installer? O tomto probléme budeme podrobnejšie diskutovať v článku. Zlyhanie systému, ktoré spôsobilo, že sa pri inštalácii iTunes vyskytla chyba balíka Windows Installer, je čoraz bežnejšia a zvyčajne je spojená s komponentom iTunes v rámci aktualizácie softvéru Apple.

Čítajte Viac

ITunes je populárny program potrebný na prácu so zariadeniami Apple na počítači. Bohužiaľ, tento program sa neodlišuje svojou stabilnou prevádzkou (najmä na počítačoch so systémom Windows), vysokou funkčnosťou a rozhraním, ktorému každý používateľ rozumie. Avšak podobné vlastnosti majú analógie iTunes.

Čítajte Viac

Ak používate zariadenie iTunes, používatelia zariadení Apple sa môžu stretnúť s rôznymi chybami programu. Takže v tomto článku budeme hovoriť o spoločnej iTunes chyba s kódom 2005. Chyba 2005, objavujúce sa na obrazovke počítača v procese obnovy alebo aktualizácie zariadenia Apple prostredníctvom iTunes, hovorí užívateľovi, že existujú problémy s pripojením USB.

Čítajte Viac

Mnohí používatelia počuli o kvalite produktov Apple, iTunes je však jedným z typov programov, s ktorými takmer každý používateľ pri práci narazí na chybu v práci. Tento článok sa bude zaoberať spôsobmi, ako odstrániť chybu 21. Chyba 21 sa spravidla vyskytuje v dôsledku zlyhania hardvéru zariadenia Apple.

Čítajte Viac

Napriek tomu, že Apple umiestňuje iPad ako úplnú náhradu za počítač, toto zariadenie je stále vysoko závislé na počítači a napríklad, keď je zamknuté, musí byť pripojené k iTunes. Dnes budeme analyzovať problém, keď, keď je pripojený k počítaču, iTunes nevidí iPad.

Čítajte Viac

Ak sa vyskytnú problémy pri prevádzke zariadenia Apple alebo na jeho prípravu na predaj, iTunes sa používa na vykonanie procedúry obnovy, ktorá vám umožní preinštalovať firmvér na zariadení, čím sa zariadenie stane rovnako čistým ako po zakúpení. Ak sa chcete dozvedieť, ako obnoviť iPad a iné zariadenia Apple prostredníctvom iTunes, prečítajte si článok.

Čítajte Viac

ITunes je populárna kombinácia médií, ktorá umožňuje synchronizovať zariadenia Apple s počítačom, ako aj organizovať pohodlné ukladanie hudobnej knižnice. Ak máte problémy s iTunes, najlogickejším spôsobom na vyriešenie problému je úplné odstránenie programu. Dnes sa článok bude diskutovať o tom, ako úplne odstrániť iTunes z počítača, ktorý pomôže zabrániť konfliktom a chybám pri preinštalovaní programu.

Čítajte Viac

Naše stránky už preskúmali dostatočný počet chybových kódov, s ktorými sa môžu používatelia iTunes stretnúť, ale to je ďaleko od limitu. Tento článok sa bude zaoberať chybou 4014. Pravidlom je, že chyba s kódom 4014 sa vyskytuje počas procesu obnovy zariadenia Apple cez iTunes.

Čítajte Viac

Pri nákupoch v iTunes Store, iBooks Store a App Store, ako aj pri používaní zariadení Apple sa používa špeciálny účet, ktorý sa nazýva Apple ID. Dnes podrobnejšie preskúmame, ako prebieha registrácia v Aytüns. Apple ID je dôležitou súčasťou ekosystému spoločnosti Apple, ktorý uchováva všetky informácie o vašom účte: nákupy, predplatné, zálohovanie zariadení Apple atď.

Čítajte Viac

Väčšina používateľov potrebuje iTunes na pridávanie hudby z počítača do zariadenia Apple. Ale aby hudba bola vo vašom miniaplikácii, musíte ju najprv pridať do iTunes. iTunes je populárna kombinácia médií, ktorá sa stane vynikajúcim nástrojom na synchronizáciu zariadení Apple a organizovanie mediálnych súborov, najmä hudobnej zbierky.

Čítajte Viac

Apple Apple Gadgets sú jedinečné v tom, že majú možnosť zálohovať dáta s možnosťou ich uloženia na počítači alebo v cloude. V prípade, že ste museli zariadenie obnoviť alebo zakúpili nový iPhone, iPad alebo iPod, uložená záloha vám umožní obnoviť všetky údaje.

Čítajte Viac

Vďaka rozvoju kvality mobilnej fotografie sa čoraz viac užívateľov smartfónov Apple iPhone začalo zapájať do tvorby fotografií. Dnes budeme hovoriť o sekcii "Fotografie" v iTunes. iTunes je populárny program pre správu zariadení Apple a ukladanie mediálneho obsahu. Tento program sa spravidla používa na prenos hudby, hier, kníh, aplikácií a, samozrejme, fotografií z tohto zariadenia.

Čítajte Viac

Pri práci s gadgetmi Apple na počítači sú užívatelia nútení obrátiť sa na pomoc iTunes, bez ktorej nie je možné zariadenie ovládať. Bohužiaľ, používanie programu nie je vždy hladké a používatelia sa často stretávajú s rôznymi chybami. Dnes budeme hovoriť o iTunes kód chyby 27.

Čítajte Viac

Keď iTunes pracuje nesprávne, užívateľ vidí chybu na obrazovke, sprevádzanú jedinečným kódom. Ak poznáte kód chyby, môžete pochopiť príčinu jeho vzniku, čo znamená, že proces odstraňovania problémov sa stáva ľahším. Je to chyba 3194. Ak narazíte na chybu 3194, mali by ste povedať, že keď ste sa na zariadení pokúšali nainštalovať firmvér spoločnosti Apple, neodpovedali ste.

Čítajte Viac

Aby bolo možné ovládať svoj iPhone z počítača, budete musieť uchýliť sa k použitiu iTunes, prostredníctvom ktorého bude vykonaná synchronizácia. Dnes sa bližšie pozrieme na to, ako môžete synchronizovať svoj iPhone, iPad alebo iPod pomocou iTunes. Synchronizácia je postup v iTunes, ktorý umožňuje prenášať informácie do zariadenia Apple az neho.

Čítajte Viac

Používatelia s iTunes môžu naraziť na rôzne problémy. Najmä, tento článok bude diskutovať, čo robiť, ak iTunes odmieta začať vôbec. Ťažkosti pri spustení iTunes môžu vzniknúť z rôznych dôvodov. V tomto článku sa pokúsime pokryť maximálny počet spôsobov, ako problém vyriešiť, aby ste mohli konečne spustiť iTunes.

Čítajte Viac