Mail.ru Mail

SMS notifikácie sú pomerne pohodlnou funkciou, ktorú nám Mail.ru poskytuje. Môžete ho použiť, aby ste vždy vedeli, či dostanete správu v e-maile. Táto SMS obsahuje niektoré údaje o liste: od koho je a na akú tému, ako aj odkaz, kde si ho môžete prečítať úplne.

Čítajte Viac

K dnešnému dňu iba niektoré poštové služby poskytujú možnosť obnovenia zmazaného účtu vrátane služby Mail.Ru. Tento postup má niekoľko dôležitých vlastností, z ktorých každý musí byť zvážený pred odstránením krabice. V tomto návode sa budeme zaoberať metódami obnovenia účtovníctva.

Čítajte Viac

Ak chcete pracovať so správami, ktoré prichádzajú do e-mailového konta Mail.ru, môžete a mali by ste používať špeciálny softvér - e-mailových klientov. Takéto programy sú nainštalované na počítači používateľa a umožňujú prijímať, prenášať a ukladať správy. V tomto článku sa pozrieme na to, ako nastaviť poštového klienta v systéme Windows.

Čítajte Viac

Často sa vyskytujú situácie, keď sa užívateľ pri registrácii na akúkoľvek službu prihlási k odberu newsletteru, ale po chvíli táto informácia prestane byť zaujímavá a vzniká otázka: ako sa odhlásiť z akéhokoľvek druhu spamu? V Mail.ru maile to môžete urobiť len pár kliknutí. Ako sa odhlásiť od odosielania správ do e-mailu.

Čítajte Viac

Mnohí používatelia vytvárajú poštu, aby sa jednoducho zaregistrovali na viacerých stránkach a zabudli na to. Tak, aby vás už raz vytvorená poštová schránka nerušila, môžete ju odstrániť. Nie je to vôbec ťažké, ale zároveň mnohí ľudia o tejto možnosti ani nevedia. V tomto článku budeme vysvetľovať, ako sa zbaviť zbytočnej pošty.

Čítajte Viac

Použitie e-mailových klientov je veľmi pohodlné, pretože týmto spôsobom môžete zbierať všetky prijaté správy na jednom mieste. Jedným z najpopulárnejších e-mailových programov je program Microsoft Outlook, pretože softvér sa dá ľahko nainštalovať (po predchádzajúcom zakúpení) na akomkoľvek počítači s operačným systémom Windows.

Čítajte Viac

Služba Mail.ru poskytuje svojim používateľom možnosť zobraziť milióny videí zadarmo. Vstavaná funkcia sťahovania videa bohužiaľ neexistuje, takže na takéto účely sa používajú stránky a rozšírenia tretích strán. Existuje mnoho spôsobov, ako tento problém vyriešiť, ale článok sa zameria na najoptimálnejšie a osvedčené.

Čítajte Viac

Služba Mail.Ru ponúka svojim užívateľom proprietárny cloud storage, kde si môžete stiahnuť jednotlivé súbory s veľkosťou až 2 GB a celkovým objemom až 8 GB zadarmo. Ako vytvoriť a pripojiť tento „mrak“? Pozrime sa. Vytvorenie "Clouds" v Mail.Ru Použite online ukladanie dát z Mail.

Čítajte Viac

Generátory hesiel vytvárajú zložité kombinácie čísel, veľkých a malých písmen anglickej abecedy a rôznych symbolov. To zjednodušuje úlohu užívateľovi, ktorý potrebuje zadať heslo so zvýšenou zložitosťou, aby sa zabezpečila bezpečnosť jeho účtu. Populárna stránka Mail.ru vám umožňuje generovať takéto heslo pre ďalšie použitie na ľubovoľných stránkach.

Čítajte Viac

Jednou z najobľúbenejších služieb, ktorá poskytuje možnosť vytvoriť poštovú schránku je Mail.ru, registrácia, v ktorej vám povieme nižšie. Ako vytvoriť poštovú schránku na Mail.ru Registrácia účtu na Mail.ru vám nebude trvať veľa času a úsilia. Okrem pošty získate prístup k veľkej sociálnej sieti, kde môžete chatovať, prezerať si fotografie a videá priateľov, hrať hry a tiež používať službu Mail Answers.

Čítajte Viac

Poštová služba Mail.ru v rusky hovoriacom segmente internetu je jednou z najobľúbenejších, ktorá vytvára pomerne spoľahlivú e-mailovú adresu s mnohými funkciami. Niekedy môžu byť v jeho práci izolované problémy, ktoré sa nedajú stanoviť bez zásahu technických špecialistov.

Čítajte Viac

Ak máte pochybnosti o bezpečnosti vašej poštovej schránky v službe Mail.ru, mali by ste heslo zmeniť čo najskôr. V našom dnešnom článku presne povieme, ako sa to robí. Zmena hesla na autorizáciu pošty Mail.ru vo vašom účte Mail.

Čítajte Viac

Často sa vyskytujú prípady, keď je potrebné zaregistrovať sa na ktorejkoľvek stránke len na stiahnutie súboru a zabudnutie. Ale pomocou základnej pošty, môžete sa prihlásiť k odberu newsletteru z webu a získať veľa zbytočných a nezaujímavých informácií, ktoré vrhy poštovej schránky. Pošty.

Čítajte Viac

Email z Mail.Ru je jednou z najobľúbenejších služieb v runete. Každý deň cez to vytvára veľké množstvo poštových schránok, ale začínajúci užívatelia môžu zaznamenať určité problémy s autorizáciou. Spôsoby zadávania Mail.Ru Mail Prihláste sa do svojej poštovej schránky.

Čítajte Viac

Veľa používateľov má záujem o to, ako odstrániť všetky e-maily naraz. Ide o veľmi naliehavú otázku, najmä ak používate jednu poštovú schránku na registráciu rôznych služieb. V tomto prípade sa vaša pošta stáva archívom stoviek nevyžiadaných správ a ich vymazanie môže trvať dlho, ak neviete, ako odstrániť celý priečinok e-mailov.

Čítajte Viac

Mnohí používajú e-mail na komunikáciu s kolegami a priateľmi. Preto môže byť v poštovej schránke veľa dôležitých údajov. Často je však situácia, keď užívateľ môže omylom vymazať list. V tomto prípade by ste sa nemali báť, pretože často môžete vymazané informácie obnoviť.

Čítajte Viac

Webová stránka [email protected] je službou Mail.ru, ktorá užívateľom umožňuje klásť otázky a odpovedať na ne. Dnes ju denne navštívi asi 6 miliónov ľudí. Hlavnou myšlienkou projektu bolo kompenzovať nepresnosť vyhľadávacích dopytov vďaka odpovediam reálnych užívateľov. Od svojho založenia, teda od roku 2006, sa na stránke nahromadilo veľké množstvo užitočných informácií, ktoré si každý užívateľ môže doplniť iniciátorom novej témy.

Čítajte Viac

Zdá sa, že to môže byť ťažké v procese odosielania listu. Zároveň však mnohí užívatelia majú otázku, ako to urobiť. V tomto článku poskytneme inštrukcie, kde podrobne popíšeme, ako napísať správu pomocou služby Mail.ru. Vytvorte správu v službe Mail.ru. Ak chcete spustiť korešpondenciu, prvá vec, ktorú musíte urobiť, je prihlásiť sa na svoj účet na oficiálnej webovej stránke služby Mail.

Čítajte Viac

Určite každý vie, že pomocou Mail.ru, môžete nielen jednoducho posielať textové správy priateľom a kolegom, ale aj pripájať rôzne druhy materiálov. Ale nie všetci používatelia vedia, ako to urobiť. Preto v tomto článku budeme klásť otázku, ako pripojiť akýkoľvek súbor k správe.

Čítajte Viac

Pravdepodobne každý narazil na problémy pri práci s Mail.ru. Jednou z najčastejších chýb je neschopnosť prijať list. Dôvody pre túto chybu môžu byť viaceré a najčastejšie používatelia sami svojimi činnosťami viedli k jej výskytu. Poďme sa pozrieť na to, čo by sa mohlo pokaziť a ako to vyriešiť.

Čítajte Viac