Mozilla firefox

Jedným z najvýznamnejších programov na počítači pre takmer každého používateľa je prehliadač. Ak je napríklad niekoľko používateľov nútených používať ten istý účet, potom môžete celkom rozumne získať myšlienku vloženia hesla do prehliadača Mozilla Firefox. Dnes zvážime, či je možné túto úlohu realizovať, a ak áno, ako.

Čítajte Viac

Užívatelia Mozilla Firefox, aj keď zriedkavo, môžu pri surfovaní po webe naraziť na rôzne chyby. Takže, keď idete na zvolenú stránku, na obrazovke sa môže zobraziť chyba s kódom SEC_ERROR_UNKNOWN_ISSUER. Chyba "Toto pripojenie je nedôveryhodné" a ďalšie podobné chyby sprevádzané kódom SEC_ERROR_UNKNOWN_ISSUER naznačujú, že pri prechode na zabezpečený protokol HTTPS prehliadač zistil nezrovnalosti v certifikátoch, ktoré sú zamerané na ochranu informácií prenášaných používateľmi.

Čítajte Viac

Aby bolo možné pracovať s prehliadačom pokračoval produktívne, musíte sa postarať o správnu organizáciu záložiek. Vstavané záložky prehliadača Mozilla Firefox nie je možné označiť za zlé, ale vzhľadom na to, že sú zobrazené vo forme bežného zoznamu, je niekedy ťažké nájsť potrebnú stránku. Vizuálne záložky z Yandexu sú úplne odlišné záložky pre prehliadač Mozilla Firefox, ktorý sa stane nepostrádateľným pomocníkom pre zabezpečenie pohodlného surfovania po webe.

Čítajte Viac

Vizuálne záložky sú jednoduchý a cenovo dostupný spôsob, ako okamžite prejsť na dôležité webové stránky. V predvolenom nastavení má Mozilla Firefox vlastnú verziu vizuálnych záložiek. Ale čo keď sa počas vytvárania novej karty neobjavia vizuálne záložky? Obnovenie chýbajúcich vizuálnych záložiek vo vizuálnych záložkách Firefoxu Mozilla Firefox je nástroj, ktorý vám umožňuje rýchlo preskočiť na často navštevované stránky.

Čítajte Viac

Mozilla Firefox je vynikajúci a spoľahlivý prehliadač, ktorý si zaslúži právo stať sa hlavným webovým prehliadačom na vašom počítači. Našťastie existuje niekoľko spôsobov, ako operačný systém Windows umožňuje nastaviť Firefox ako predvolený prehliadač. Tým, že Mozilla Firefox je predvolený program, tento webový prehliadač sa stane hlavným prehliadačom na vašom počítači.

Čítajte Viac

Ak prehliadač Mozilla Firefox používa niekoľko používateľov, v tejto situácii môže byť potrebné skryť jeho históriu návštev. Našťastie nie je vôbec potrebné, aby ste vymazali históriu a ďalšie súbory nahromadené prehliadačom po každom zasadnutí webového surfovania, keď prehliadač Mozilla Firefox má účinný režim inkognito.

Čítajte Viac

V procese práce s prehliadačom Mozilla Firefox používatelia navštevujú obrovské množstvo webových zdrojov. Pre prehľadnosť bola v prehliadači implementovaná možnosť vytvárať karty. Dnes sa pozrieme na niekoľko spôsobov, ako vytvoriť novú kartu vo Firefoxe. Vytvorenie novej karty v prehliadači Mozilla Firefox A v prehliadači je samostatná stránka, ktorá umožňuje otvoriť ľubovoľnú stránku v prehliadači.

Čítajte Viac

Hlavná vec, ktorú musíte poskytnúť užívateľovi na prácu s prehliadačom Mozilla Firefox - maximálna bezpečnosť. Užívatelia, ktorí sa starajú nielen o bezpečnosť počas surfovania po webe, ale aj o anonymitu, aj keď používajú VPN, sa často zaujímajú o to, ako zakázať WebRTC v Mozilla Firefox. O tejto otázke budeme dnes diskutovať.

Čítajte Viac

Mozilla Firefox je výkonný a funkčný prehliadač, ktorý má skvelé funkcie na prispôsobenie a správu. Takže pre rýchly prístup k dôležitým funkciám v prehliadači umožňuje správu klávesových skratiek. Klávesové skratky sú špeciálne priradené klávesové skratky, ktoré umožňujú rýchle spustenie určitej funkcie alebo otvorenie konkrétnej časti prehliadača.

Čítajte Viac

Počas prevádzky Mozilla Firefox postupne zhromažďuje informácie o predtým zobrazených webových stránkach. Samozrejme, hovoríme o cache prehliadača. Veľa používateľov zaujíma, kde je uložená vyrovnávacia pamäť prehliadača Mozilla Firefox. Táto otázka bude podrobnejšie diskutovaná v článku. Vyrovnávacia pamäť prehliadača je užitočná informácia, ktorá čiastočne poškodzuje údaje na prevzatých webových stránkach.

Čítajte Viac

Počas prevádzky akéhokoľvek programu na počítači sa môžu vyskytnúť rôzne chyby, ktoré vám bránia v práci s týmto nástrojom. Najmä, tento článok bude diskutovať o nie je možné nájsť Mozilla Runtime chyba, ktorým čelia používatelia prehliadača Mozilla Firefox. Chyba nebola nájdená Mozilla Runtime pri spustení prehliadača Mozilla Firefox hovorí užívateľovi, že výkonný súbor Firefoxu nebol nájdený na počítači, ktorý je zodpovedný za spustenie programu.

Čítajte Viac

Mozilla Firefox je populárny prehliadač, ktorý má vo svojom arzenáli veľa užitočných funkcií, vďaka ktorým je surfovanie po webe čo najpohodlnejšie. Najmä jedna z užitočných funkcií tohto prehliadača je funkcia ukladania hesiel. Ukladanie hesiel je užitočný nástroj, ktorý pomáha ukladať heslá na prihlasovanie do účtov na rôznych lokalitách, čo vám umožňuje zadať heslo raz v prehliadači - pri najbližšom prechode na stránku systém automaticky nahradí autorizačné údaje.

Čítajte Viac

Internetová reklama je dosť nepríjemná vec, pretože niektoré webové zdroje sú tak preťažené reklamou, že surfovanie po internete sa mení na mučenie. S cieľom uľahčiť život používateľom prehliadača Mozilla Firefox bolo implementované rozšírenie prehliadača Adguard. Adguard je celý rad špeciálnych riešení na zlepšenie kvality surfovania po webe.

Čítajte Viac

Ak máte počas používania Mozilla Firefox problémy so správnym fungovaním webového prehľadávača, prvou vecou, ​​ktorú musíte urobiť, je resetovanie nastavení. Obnovenie nastavení nielen vráti všetky nastavenia vykonané užívateľom do pôvodného stavu, ale tiež vám umožní odstrániť nainštalované témy a rozšírenia, ktoré často spôsobujú problémy s prehliadačom.

Čítajte Viac

Ak sa rozhodnete, že váš hlavný prehliadač Mozilla Firefox, to neznamená, že musíte obnoviť nový webový prehliadač. Napríklad, ak chcete preniesť záložky z akéhokoľvek iného prehliadača do prehliadača Firefox, stačí vykonať jednoduchý postup importu. Importovanie záložiek v Mozilla Firefox Importovanie záložiek je možné vykonať rôznymi spôsobmi: pomocou špeciálneho HTML súboru alebo v automatickom režime.

Čítajte Viac

Dnes sa pozrieme na jeden z najnaliehavejších problémov, ktoré vznikajú pri používaní Mozilla Firefox - prečo spomaľuje prehliadač. Bohužiaľ, tento problém môže často vzniknúť nielen na slabých počítačoch, ale aj na pomerne výkonných strojoch. Brzdy pri používaní prehliadača Mozilla Firefox sa môžu vyskytnúť z rôznych dôvodov.

Čítajte Viac

Mozilla Firefox je jedným z najfunkčnejších prehliadačov určených pre Windows. Ale bohužiaľ, nie všetky dôležité funkcie sú prítomné v prehliadači. Napríklad bez špeciálneho rozšírenia Adblock Plus nemôžete blokovať reklamy v prehliadači. Adblock Plus je doplnok pre prehliadač Mozilla Firefox, ktorý je účinným blokátorom pre prakticky akýkoľvek typ reklamy zobrazenej v prehliadači: bannery, kontextové okná, reklamy vo videách atď.

Čítajte Viac

Prakticky každý užívateľ prehliadača Mozilla Firefox je oboznámený so situáciou, keď napríklad, keď sa náhle zatvorí prehliadač, musíte obnoviť všetky karty, ktoré boli naposledy otvorené. Je to v takých situáciách, kedy je vyžadovaná funkcia správcu relácie. Session Manager je špeciálny vstavaný prehliadač Mozilla Firefox, ktorý je zodpovedný za ukladanie a obnovovanie relácií tohto webového prehliadača.

Čítajte Viac

Urobili ste niekedy prechod na zdroj a čelili skutočnosti, že prístup k nemu bol obmedzený? Mnohí používatelia však môžu čeliť podobnému problému, napríklad kvôli poskytovateľovi lokality alebo správcovi systému pri webových stránkach, ktoré blokujú prácu. Našťastie, ak ste používateľom prehliadača Mozilla Firefox, tieto obmedzenia možno obísť.

Čítajte Viac