Navigátor

Navigator Explay rôznych modelov je dnes jedným z najlepších zariadení tohto typu. Pre jeho správne fungovanie môže byť potrebné manuálne aktualizovať softvér, ktorého stiahnutie je k dispozícii na oficiálnych stránkach. V tomto článku popíšeme všetky nuansy inštalácie nového firmvéru.

Čítajte Viac

Pre vodičov a cestujúcich nie je žiadnym tajomstvom, že cesty v mestách a krajinách sa často menia. Bez včasnej aktualizácie softvérových máp vás navigátor môže priviesť do slepej uličky, kvôli ktorej stratíte čas, zdroje a nervy. Majitelia navigátorov Garmin sa aktualizujú a ponúkajú sa dvomi spôsobmi.

Čítajte Viac

Mapy sú dôležitou súčasťou každého navigátora a často vyžadujú inštaláciu aktuálnych aktualizácií z oficiálnych stránok výrobcu. V článku vám povieme o sťahovaní a inštalácii máp na navigátoroch Explay. V tomto prípade sa kvôli existencii mnohých rôznych modelov môžu niektoré akcie vo vašom prípade líšiť od činností opísaných v pokynoch.

Čítajte Viac

Prologickí navigátori pracujú na úkor softvéru Navitel, a preto môžu byť aktualizované prostredníctvom špeciálneho programu alebo oficiálnej webovej stránky. V tomto článku sa pokúsime zvážiť všetky možnosti inštalácie aktuálnych aktualizácií softvéru a máp na týchto zariadeniach. Aktualizácia navigátora Prology V závislosti od použitého modelu zariadenia sa môžete uchýliť k jednej z dvoch možností inštalácie firmvéru a máp na navigátore Prology.

Čítajte Viac

Softvér Navitel možno dnes často nájsť na navigátoroch rôznych výrobcov. Niekedy môže byť aktuálna verzia okamžite nainštalovaná na zariadení, ale vo väčšine prípadov, napríklad pre následnú aktualizáciu máp, musíte stále sťahovať a inštalovať nový softvér.

Čítajte Viac

Dnes je ťažké si predstaviť pohodlnú jazdu autom bez navigátora, čo vám umožní vyhnúť sa nepríjemným situáciám na cestách. V niektorých prípadoch sú tieto zariadenia vybavené hlasovým ovládaním, čo značne zjednodušuje prácu so zariadením. O týchto navigátoroch budeme diskutovať neskôr v článku.

Čítajte Viac

Predinštalované mapy spoločnosti Prestigio nie sú vždy čerstvé. NAVITEL okrem toho pravidelne vydáva aktualizáciu svojho produktu, mení údaje a pridáva nové informácie o objektoch. V tomto ohľade je takmer každý vlastník takéhoto zariadenia konfrontovaný so skutočnosťou, že potrebuje nainštalovať najnovšiu verziu programu.

Čítajte Viac

Mapy pre automobilové navigátory niektorých modelov vo formáte NM7 vyrába spoločnosť Navitel a sú určené výhradne pre najnovšie verzie firmvéru. V tomto článku budeme hovoriť o všetkých vlastnostiach kompatibility týchto kariet s rôznymi zariadeniami a metódami ich inštalácie, keď sa vyskytnú problémy.

Čítajte Viac