Pôvod

Väčšina hier spoločnosti Electronic Arts funguje len vtedy, keď sú spustené prostredníctvom klienta Origin. Ak sa chcete prvýkrát prihlásiť do aplikácie, musíte sa pripojiť k sieti (potom je možné pracovať offline). Ale niekedy je situácia, keď je spojenie správne a funguje, ale Origin stále hlási, že "musíte byť online."

Čítajte Viac

Nie vždy majú užívatelia problémy s prihlásením do klienta Origin. Často sa to začína normálne, ale keď sa pokúsite dostať ho na plnenie svojich priamych povinností, nastanú problémy. Napríklad môžete naraziť na "Neznáma chyba" pod kódovým číslom 196632: 0. Stojí za to pochopiť, čo sa s ním dá urobiť.

Čítajte Viac

Často sa môžete stretnúť s problémom, keď program nemôže komunikovať s Internetom, ako aj pripojiť sa k jeho serverom. To isté platí aj pre klienta Origin. Aj on sa môže niekedy „radovať“ s užívateľom so správou, že sa nemôže pripojiť k serveru, a preto nie je schopný pracovať.

Čítajte Viac

Takmer všetky hry EA a jej najbližších partnerov vyžadujú prítomnosť klienta Origin na počítači, aby sa mohli spolupracovať s cloudovými servermi a dátovými úložiskami profilu hráča. Nie je však vždy možné nainštalovať službu klienta. V tomto prípade samozrejme nemožno hovoriť o žiadnej hre.

Čítajte Viac

Súčasný trend vytvárania cloudových úložísk osobných údajov používateľov čoraz častejšie spôsobuje problémy ako nové príležitosti. Jedným z najjasnejších príkladov je Origin, kde sa niekedy môžete stretnúť s chybou synchronizácie dát v cloude. Tento problém musí byť vyriešený a nesmie sa s ním vyrovnať.

Čítajte Viac

Pôvod nie je len distribútorom počítačových hier, ale aj klientom pre beh programov a koordináciou dát. A takmer všetky hry vyžadujú, aby k spusteniu došlo prostredníctvom oficiálneho klienta služby. To však neznamená, že tento proces sa dá vykonať bez problémov. Niekedy sa môže vyskytnúť chyba, že hra sa nespustí, pretože klient Origin tiež nie je spustený.

Čítajte Viac

Pomerne často sa rôzne online programy, ktoré vyžadujú autorizáciu používateľov, zbláznia a z rôznych dôvodov odmietajú kontaktovať server a akceptovať údaje používateľa. Klient Origin tiež nie je výnimkou. Pravidelne môže nastať problém, keď pri pokuse o autorizáciu program poskytne chybu prístupu a odmietne pracovať.

Čítajte Viac

Heslo z akéhokoľvek účtu je veľmi dôležité, dôverné informácie, ktoré zaisťujú bezpečnosť osobných údajov. Samozrejme, väčšina zdrojov podporuje schopnosť zmeniť heslo, aby poskytovala najvyššiu úroveň ochrany v závislosti od želania držiteľa účtu.

Čítajte Viac

Pôvod poskytuje obrovské množstvo moderných počítačových hier. A mnohé takéto programy sú dnes jednoducho gigantické vo veľkosti - špičkové projekty svetových lídrov v priemysle môžu vážiť okolo 50-60 GB. Na stiahnutie takýchto hier potrebujete veľmi kvalitný internet, ako aj silné nervy, ak nebudete môcť rýchlo sťahovať.

Čítajte Viac

Napriek tomu, že mnohé hry od EA a partnerov je možné zakúpiť priamo od spoločnosti Origin, nie všetci používatelia to robia. To však neznamená, že produkt už nemusí byť viazaný na váš účet v tejto službe. Na to je potrebné vykonať niektoré akcie. Aktivácia hier v Origin sa aktivuje zadaním špeciálneho kódu.

Čítajte Viac

Origin poskytuje širokú škálu skvelých hier od EA a partnerov. Ale aby ste si ich mohli vychutnať, musíte sa najprv zaregistrovať. Tento proces sa v iných službách nelíši od podobných, ale niektoré body by ste mali venovať osobitnú pozornosť. Výhody registrácie Registrácia pre pôvod nie je len nutnosťou, ale aj všetkými druhmi užitočných funkcií a bonusov.

Čítajte Viac

Dnes sa e-mail používa v mnohých prípadoch na internete počas registrácie. Pôvod nie je výnimkou. A tu, ako aj na iných zdrojoch, budete musieť zmeniť zadanú poštu. Našťastie služba vám to umožňuje. E-mail v poli Pôvodný e-mail je prepojený s účtom Origin pri registrácii a neskôr sa používa na autorizáciu ako prihlásenie.

Čítajte Viac

Ak klienta Origin v čase neaktualizujete, môžete naraziť na nesprávnu operáciu aplikácie alebo dokonca s odmietnutím spustenia. V tomto prípade však používateľ nebude môcť používať programy, ktoré vyžadujú spustenie prostredníctvom oficiálneho klienta. V tomto článku sa pozrieme, ako aktualizovať pôvod na najnovšiu verziu.

Čítajte Viac

Niektoré nákupy v pôvode môžu byť sklamaním. Existujú tisíce dôvodov - neodôvodnené očakávania, zlý výkon na zariadení a tak ďalej. Keď hra zlyhá, je tu túžba zbaviť sa takéhoto produktu. A bolo by to v poriadku zaoberať sa jednoduchým odinštalovaním. Mnohé moderné projekty sú veľmi drahé, náklady sa dajú merať v tisícoch rubľov a vynaložené peniaze sa stávajú patetickými.

Čítajte Viac

Nie vždy sú všetky hry v pôvode povzbudzujúce alebo potrebné. Môže byť potrebné odstrániť konkrétny výrobok. Môžu existovať stovky dôvodov, ale nemá zmysel analyzovať ich v tejto situácii. Je lepšie zvážiť možnosti, ako odstrániť hru z Origin. Delete in Origin Origin je distribútor a jednotný systém pre synchronizáciu hier a hráčov.

Čítajte Viac

Pôvod využíva kedysi populárny bezpečnostný systém prostredníctvom tajnej otázky. Služba vyžaduje zadanie otázky a odpovede počas registrácie a neskôr sa používa na ochranu užívateľských údajov. Našťastie, rovnako ako mnohé iné údaje, tajnú otázku a odpoveď možno zmeniť podľa želania. Použitie tajnej otázky Tento systém slúži na ochranu osobných údajov pred úpravami.

Čítajte Viac

Programátori majú nepísané právo: Ak to funguje, nedotýkajte sa ho. Mnohé programy však stále vyžadujú zlepšenia a zlepšenia, ktoré takmer vždy prinášajú nové problémy. To isté platí pre klienta Origin. Často sa môže vyskytnúť skutočnosť, že po ďalšej aktualizácii aplikácia prestane fungovať.

Čítajte Viac