Výhľad

S veľkým objemom listov môže byť správna správa veľmi, veľmi ťažká. Je to pre takéto prípady v poštovom klientovi poskytuje vyhľadávací mechanizmus. Sú však také nepríjemné situácie, keď toto hľadanie odmieta pracovať. Dôvody môžu byť mnohé. Existuje však nástroj, ktorý vo väčšine prípadov pomáha riešiť tento problém.

Čítajte Viac

E-mailový klient Outlook je tak populárny, že sa používa doma aj v práci. Na jednej strane je to dobré, pretože sa musíme zaoberať jedným programom. Na druhej strane to spôsobuje určité ťažkosti, jednou z týchto ťažkostí je prenos informácií z kontaktnej knihy. Tento problém je obzvlášť akútny pre tých užívateľov, ktorí posielajú pracovné listy z domova.

Čítajte Viac

Elektronická pošta čoraz viac nahrádza bežné poštové zásielky z používania. Každý deň sa zvyšuje počet užívateľov, ktorí posielajú poštu cez internet. V tomto ohľade bolo potrebné vytvoriť špeciálne užívateľské programy, ktoré by uľahčili túto úlohu, uľahčili prijímanie a odosielanie e-mailov.

Čítajte Viac

Ak používate Outlook e-mailového klienta, pravdepodobne ste už venovali pozornosť zabudovanému kalendáru. S ním môžete vytvárať rôzne pripomienky, úlohy, označovať udalosti a oveľa viac. Existujú aj iné služby, ktoré poskytujú podobné schopnosti. Kalendár Google poskytuje aj podobné funkcie.

Čítajte Viac

Dnes sa pozrieme na pomerne jednoduchú, ale zároveň užitočnú akciu - vymazanie vymazaných písmen. Pri dlhodobom používaní e-mailov na korešpondenciu sa v užívateľských priečinkoch zhromažďujú desiatky a dokonca stovky listov. Niektoré z nich sú uložené v priečinku Doručená pošta, iné v priečinku Odoslané, Koncepty a iné.

Čítajte Viac

Vďaka štandardným nástrojom môžete v e-mailovej aplikácii Outlook, ktorá je súčasťou balíka Office, nastaviť automatické presmerovanie. Ak sa stretávate s potrebou konfigurovať preposielanie, ale neviete ako to urobiť, prečítajte si tento návod, kde budeme podrobne diskutovať o tom, ako konfigurovať preposielanie v programe Outlook 2010.

Čítajte Viac

Spustenie aplikácie v núdzovom režime vám umožňuje používať ju aj v prípadoch, keď sa vyskytnú určité problémy. Tento režim bude užitočný najmä v normálnom režime programu Outlook je nestabilný a stane sa nemožné nájsť príčinu zlyhania. Dnes sa pozrieme na dva spôsoby, ako spustiť program Outlook v núdzovom režime.

Čítajte Viac

Medzi aktívnymi užívateľmi poštového klienta Outlook sú určite tí, ktorí dostali listy s nezrozumiteľnými znakmi. To znamená, že namiesto zmysluplného textu písmeno obsahovalo rôzne symboly. Toto sa stane, keď písací zapisovač vytvoril správu v programe, ktorý používa iné kódovanie znakov.

Čítajte Viac

Po nastavení účtu v programe Microsoft Outlook budete niekedy potrebovať dodatočnú konfiguráciu jednotlivých parametrov. Existujú aj prípady, keď poskytovateľ poštových služieb zmení niektoré požiadavky, a preto je potrebné vykonať zmeny nastavení účtu v klientskom programe. Poďme zistiť, ako nastaviť účet v programe Microsoft Outlook 2010.

Čítajte Viac

Pri rokovaniach prostredníctvom e-mailu sa často môžu vyskytnúť situácie, keď je potrebné poslať správu viacerým adresátom. Musí sa to však robiť takým spôsobom, aby príjemcovia nevedeli, kto iný list bol poslaný. V takýchto prípadoch bude užitočná funkcia "BCC". Pri vytváraní nového písmena sú štandardne k dispozícii dve polia - "Komu" a "Kopírovať".

Čítajte Viac

Outlook 2010 je jednou z najpopulárnejších e-mailových aplikácií na svete. Dôvodom je vysoká stabilita práce, ako aj skutočnosť, že výrobca tohto klienta je značka so svetovým menom - Microsoft. Ale napriek tomu, a tento program chyby vyskytujú v práci. Poďme zistiť, čo spôsobilo chybu "Neexistuje žiadne pripojenie k Microsoft Exchange" v programe Microsoft Outlook 2010 a ako ju opraviť.

Čítajte Viac

Ak používate e-mailovú službu spoločnosti Google a chcete nakonfigurovať program Outlook tak, aby s ním pracoval, ale máte nejaké problémy, pozorne si prečítajte túto inštrukciu. Tu sa podrobne pozrieme na proces nastavovania e-mailového klienta na prácu so službou Gmail. Na rozdiel od populárnych poštových služieb Yandex a Mail sa nastavenie služby Gmail v programe Outlook uskutočňuje v dvoch fázach.

Čítajte Viac

Postupom času, s častým používaním e-mailov, väčšina používateľov vytvára zoznam kontaktov, s ktorými komunikujú. A zatiaľ čo užívateľ pracuje s jedným e-mailovým klientom, môže tento zoznam kontaktov voľne používať. Čo však robiť, keď bolo potrebné prejsť na iného e-mailového klienta - Outlook 2010?

Čítajte Viac

Ak veľa pracujete s e-mailom, pravdepodobne ste už čelili takejto situácii, keď bol list omylom odoslaný nesprávnemu príjemcovi alebo samotný list nebol správny. A samozrejme, v takýchto prípadoch by som chcel tento list vrátiť, ale neviete, ako si spomenúť na list v programe Outlook.

Čítajte Viac

Microsoft Outlook je veľmi pohodlný a funkčný e-mailový program. Jednou z jeho vlastností je, že v tejto aplikácii môžete ovládať niekoľko boxov na rôznych poštových službách naraz. Ale na tento účel musia byť pridané do programu. Poďme zistiť, ako pridať poštovú schránku do programu Microsoft Outlook.

Čítajte Viac

Pre mnohých používateľov je program Outlook len e-mailovým klientom, ktorý môže prijímať a odosielať e-maily. Jeho možnosti sa však neobmedzujú len na toto. A dnes budeme hovoriť o tom, ako používať aplikáciu Outlook a aké ďalšie možnosti sú v tejto aplikácii od spoločnosti Microsoft. Po prvé, Outlook je e-mailový klient, ktorý poskytuje rozšírenú sadu funkcií pre prácu s poštou a správu poštových schránok.

Čítajte Viac

Napriek tomu, že e-mailový klient MS Outlook je veľmi populárny, iní vývojári kancelárskych aplikácií vytvárajú alternatívy. A v tomto článku sme sa rozhodli povedať vám niekoľko takýchto alternatív. Bat! E-mailový klient The Bat! na softvérovom trhu pôsobí už dlhú dobu a počas tejto doby sa už stal pomerne vážnym konkurentom MS Outlook.

Čítajte Viac

V prípade potreby umožňuje e-mailová súprava programu Outlook ukladať do samostatného súboru rôzne údaje vrátane kontaktov. Táto funkcia bude užitočná najmä vtedy, ak sa užívateľ rozhodne prejsť na inú verziu programu Outlook, alebo ak potrebujete preniesť kontakty do iného e-mailového programu.

Čítajte Viac

Rovnako ako u iných programov, chyby sa vyskytujú aj v programe Microsoft Outlook 2010. Takmer všetky z nich sú spôsobené nesprávnou konfiguráciou operačného systému alebo tohto poštového programu užívateľmi alebo bežnými systémovými zlyhaniami. Jedna z bežných chýb, ktoré sa objavia v správe pri spustení programu a neumožňuje jej úplné spustenie, je chyba "Nie je možné otvoriť súbor priečinkov v programe Outlook 2010".

Čítajte Viac

Ak ste z nejakého dôvodu zabudli alebo stratili heslá z programu Outlook a kont, potom v tomto prípade budete musieť použiť komerčné programy na obnovenie hesiel. Jedným z týchto programov je rusko-jazykový nástroj Outlook Password Recovery Lastic. Takže, na obnovenie hesla, musíme stiahnuť nástroj a nainštalovať ho na vašom počítači.

Čítajte Viac