PayPal

Potreba čerpania finančných prostriedkov z platobného systému PayPal môže vzniknúť z rôznych dôvodov. Tento postup je jednoduchý a trvá veľmi málo času. Pozri tiež: Prenos peňazí z jednej peňaženky PayPal na inú Metóda 1: Výber finančných prostriedkov na bankový účet Ak chcete previesť peniaze na kartu, je potrebné, aby bol prepojený s účtom elektronickej peňaženky.

Čítajte Viac

Pravdepodobne, niektorý z užívateľov internetu intenzívne využíva množstvo zdrojov a online služieb pre profesionálne aktivity, seriózne aktivity alebo nečinnú zábavu. Mnohé z nich vyžadujú registráciu, zadávanie osobných údajov a vytvorenie vlastného účtu, prihlasovacieho mena a prístupového hesla. Ale ako plynie čas, situácia a preferencie sa menia, potreba osobného profilu na ktorejkoľvek stránke môže zmiznúť.

Čítajte Viac

Zvyčajne všetky známe služby (Yandex.Money, Qiwi, WebMoney) po registrácii vydávajú špeciálne čísla peňaženiek, s ktorými môže osoba vykonať sériu akcií. Ale PayPal je iný. Pri registrácii budete vyzvaní, aby ste vyplnili požadované pole pre e-mail a zodpovedali nielen za prijímanie systémových zásielok, obnovu prístupu a potvrdzovanie peňaženky, ale aj za ID platby, presnejšie je to.

Čítajte Viac

Každý, kto používa PayPal e-wallet, môže potrebovať previesť peniaze na iný účet. Tento postup sa vykonáva rovnakým spôsobom ako v iných systémoch, ale existuje niekoľko určitých podmienok, ktoré musia byť dodržané pre úspešnú prevádzku. Prevod peňazí na iný účet PayPal Ak chcete previesť peniaze na iný účet PayPal, musíte mať overený účet, prístup k vašej prepojenej pošte a poznať e-mail osoby, ktorej chcete poslať peniaze.

Čítajte Viac

Jednoduchý a bezpečný systém PayPal je veľmi populárny medzi užívateľmi internetu, ktorí aktívne obchodujú, nakupujú z internetových obchodov alebo ich jednoducho používajú pre svoje potreby. Každý, kto chce využiť túto e-peňaženku, nepozná vždy všetky nuansy.

Čítajte Viac

V súčasnej dobe existujú rôzne platobné systémy, ktoré umožňujú prevod finančných prostriedkov na kartu, platiť v internetových obchodoch a oveľa viac. Takéto systémy zahŕňajú PayPal, ktorý je vhodný na zaplatenie za nákupy na eBay. Registrácia na Paypal Registrácia na túto službu je pomerne jednoduchá, ale ak ste sa nikdy nezaoberali podobnými systémami, tento článok je veľmi užitočný.

Čítajte Viac