Telefón

Ak sa vám páči akékoľvek video na YouTube, potom ho môžete uložiť pridaním do akéhokoľvek zoznamu videí v službe. Ale ak potrebujete prístup k tomuto videu, keď napríklad nemôžete získať online, potom je lepšie si ho prevziať do telefónu. O možnostiach sťahovania videí z YouTube Samotná služba hosťovania videa nemá možnosť sťahovať videá.

Čítajte Viac

Moderné používatelia internetu sú už dlho zvyknutí na konzumáciu multimediálneho obsahu z mobilných zariadení. Jedným zo zdrojov tohto, a to rôzne videá, je YouTube, vrátane smartfónov a tabletov s operačným systémom Android a iOS. V tomto článku budeme hovoriť o tom, ako sťahovať videá z najobľúbenejších videohostingov na svete.

Čítajte Viac

Smartphony založené na moderných mobilných operačných systémoch - Android, iOS a Windows Mobile sa niekedy nezapínajú alebo nerobia. Problémy sa môžu týkať hardvéru aj softvéru. Bežné príčiny so zahrnutím telefónu Smartphone nemusí pracovať v prípadoch, keď batéria vyčerpala svoje zdroje.

Čítajte Viac

Mobilný telefón so systémom Android a iOS pre mnohých používateľov je hlavným prostriedkom prístupu na Internet. Pohodlné a bezpečné používanie World Wide Web znamená včasnú aktualizáciu prehliadačov a dnes vám chceme povedať, ako sa to robí. Android Existuje niekoľko spôsobov, ako aktualizovať prehliadače v systéme Android: prostredníctvom služby Obchod Google Play alebo pomocou súboru APK ručne.

Čítajte Viac

Neskúsení užívatelia, ktorí najprv nainštalovali klientskú aplikáciu Instagram na svojom telefóne, kladú mnoho otázok o jej používaní. Na jeden z nich odpovieme, ako pridať fotografiu z telefónu do nášho dnešného článku. Pozri tiež: Ako nainštalovať Instagram na váš Android telefón Spočiatku, Instagram bol vyvinutý a prispôsobený výhradne pre iOS, alebo skôr len pre iPhone.

Čítajte Viac

Jedným z najčastejšie vykonávaných akcií členov sociálnej siete Odnoklassniki je nahrávanie fotografií do zdroja. Článok navrhol niekoľko metód, ktoré vám umožnia rýchlo a ľahko nahrať fotografie na webovú stránku OK.RU, ktoré majú k dispozícii smartfón so systémom Android alebo iPhone. Ako umiestniť fotografiu v Odnoklassniki s Android-smartphone Zariadenia pracujúce pod operačným systémom Android sú spočiatku vybavené minimálnym súborom softvéru, ktorý umožňuje prácu so sociálnymi sieťami, ale pred pokračovaním v pokynoch na umiestnenie obrázkov v Odnoklassniki sa odporúča nainštalovať oficiálnu službu.

Čítajte Viac

Počas prevádzky smartfónu sa môžu vyskytnúť rôzne incidenty, napríklad pád do vody. Našťastie, moderné smartphony sú menej citlivé na vodu, takže ak kontakt s kvapalinou bol krátky, potom môžete vystúpiť s miernym strachom. Ochrana technológie pred vlhkosťou Mnohé moderné zariadenia získavajú špeciálnu ochranu proti vlhkosti a prachu.

Čítajte Viac

Väčšina moderných používateľov má k dispozícii nielen osobný počítač, ale aj mobilné zariadenia, ktoré sa používajú ako vreckové foto a videokamery, nástroje na prácu s obrázkami a dokumentmi a tiež ako hudobné prehrávače. Aby ste mohli prenášať súbory z prenosného zariadenia do počítača, musíte vedieť, ako tieto dve zariadenia pripojiť.

Čítajte Viac

Vkontakte je najobľúbenejšou sociálnou sieťou v rusky hovoriacom segmente internetu, v ktorom je registrovaných viac ako 150 miliónov používateľov. Ak však chcete vymazať svoju stránku, môžete ju ľahko vykonať aj prostredníctvom mobilnej verzie stránky. Vymazávame stránku vo VK z mobilnej verzie stránky, v tomto prípade budete musieť otvoriť mobilnú verziu sociálnej siete v ktoromkoľvek mobilnom prehliadači (dokonca aj v štandardnom).

Čítajte Viac

Instagram je populárna sociálna sieť zameraná predovšetkým na fotografie. Po dlhú dobu, to bolo k dispozícii iba na iPhone, potom sa objavila aplikácia pre Android, a potom PC verzia. V našom dnešnom článku budeme hovoriť o tom, ako nainštalovať klienta tejto sociálnej siete na mobilné zariadenia s dvoma najpopulárnejšími operačnými systémami.

Čítajte Viac

Prezeranie rôznych video obsahu prezentovaných v katalógu sociálnej siete Odnoklassniki je pre mnohých členov služby veľmi atraktívnou príležitosťou na získanie užitočných informácií alebo jednoduchej zábavy pri online pobyte. Zároveň nie je vždy možné zaistiť konštantné vysokorýchlostné pripojenie ich zariadení na internet, čo znamená, že otázkou je, ako sťahovať videá z ok.

Čítajte Viac

Sociálna sieť VKontakte (VK) je veľmi populárna v domácom segmente internetu. Mnohí, najmä neskúsení používatelia, navštevujú jej webové stránky výhradne prostredníctvom prehliadača na PC, pričom nevedia, že prístup k všetkým jeho funkciám a funkciám je možné získať z mobilných zariadení, na ktorých beží ktorýkoľvek z popredných operačných systémov.

Čítajte Viac

Takmer všetci užívatelia sociálnej siete VKontakte v každom prípade raz premýšľali o možnosti preberania videí uverejnených na otvorených priestoroch zdroja na ukladanie ich zariadení na prezeranie v režime offline. Napriek tomu, že to nie je možné realizovať priamo, existuje množstvo softvérových nástrojov, ktoré vám umožňujú sťahovať súbory zo sociálnej siete.

Čítajte Viac