Hrať na trhu

Play Market je obrovský internetový obchod s aplikáciami, hudbou, filmami a literatúrou pre zariadenia so systémom Android. Rovnako ako v každom hypermarkete, existujú rôzne zľavy, propagačné akcie a špeciálne propagačné kódy na nákup určitého tovaru. Aktivujte promo kód v Play Store, stali ste sa šťastným majiteľom váženej kombinácie čísel a písmen, ktoré vám umožnia získať v hre bezplatnú zbierku kníh, filmov alebo pekných bonusov.

Čítajte Viac

Ak z akéhokoľvek dôvodu potrebujete pridať zariadenie do služby Google Play, nie je to tak ťažké. Stačí poznať prihlasovacie meno a heslo účtu a mať k dispozícii smartfón alebo tablet so stabilným internetovým pripojením. Pridanie zariadenia do služby Google Play Zvážte niekoľko spôsobov pridania modulu gadget do zoznamu zariadení v službe Google Play.

Čítajte Viac

Ak chcete plne využívať službu Play Market na svojom zariadení so systémom Android, musíte najprv vytvoriť účet Google. V budúcnosti môže nastať otázka o zmene účtu, napríklad v dôsledku straty údajov alebo pri nákupe alebo predaji modulu gadget, z ktorého je potrebné účet odstrániť. Pozrite si tiež: Vytvorenie účtu pomocou služby Google Odhlásenie z účtu v službe Play Market Ak chcete zakázať účet v smartfóne alebo tablete a zablokovať tak prístup k službe Play Market a iným službám spoločnosti Google, musíte použiť jeden z nasledujúcich sprievodcov.

Čítajte Viac

Chyba 920 nie je vážny problém a je vyriešená vo väčšine prípadov v priebehu niekoľkých minút. Dôvodom jeho výskytu môže byť nestabilné internetové pripojenie a problém so synchronizáciou účtu so službami Google. Oprava Chyba 920 v Play Store Aby ste sa zbavili tejto chyby, mali by ste vykonať niekoľko jednoduchých krokov, ktoré budú opísané nižšie.

Čítajte Viac

Každý deň mnoho používateľov zariadení so systémom Android čelí množstvu problémov. Najčastejšie súvisia so zdravím určitých služieb, procesov alebo aplikácií. „Aplikácia Google zastavená“ - chyba, ktorá sa môže zobraziť na každom smartfóne. Problém môžete vyriešiť mnohými spôsobmi.

Čítajte Viac

V prípade aktualizácie alebo prevzatia aplikácie z trhu Play sa zobrazí chyba „Chyba 927“. Keďže je to celkom bežné, nebude ťažké ho vyriešiť. Oprava chyby s kódom 927 v Play Store Ak chcete vyriešiť problém s chybou 927, stačí mať len samotný gadget a niekoľko minút času.

Čítajte Viac

Play Market je základným prostriedkom na prístup k novým aplikáciám a aktualizáciu tých, ktoré sú už nainštalované na smartfóne alebo tablete so systémom Android. To je jedna z najdôležitejších zložiek operačného systému od spoločnosti Google, ale jeho práca nie je vždy dokonalá - niekedy sa môžete stretnúť so všetkými druhmi chýb. V tomto článku popíšeme, ako odstrániť jeden z nich, ktorý má kód 506.

Čítajte Viac

Čo mám robiť, ak sa pri používaní služby Play Store zobrazí chyba „RH-01“? Zdá sa, že sa vyskytla chyba pri načítavaní údajov zo servera Google. Ak ju chcete opraviť, prečítajte si nasledujúce pokyny. Oprava chyby s kódom RH-01 v obchode Play Existuje niekoľko spôsobov, ako sa zbaviť nenávistnej chyby.

Čítajte Viac

Ak potrebujete pridať účet na Play Market do existujúceho, potom to nebude trvať veľa času a nebude vyžadovať veľké úsilie - stačí sa zoznámiť s navrhovanými metódami. Prečítajte si viac: Ako sa zaregistrovať v Obchode Play Pridajte účet v službe Play Market a potom zvážime dva spôsoby pre používateľov služieb Google - zo zariadenia so systémom Android a počítača.

Čítajte Viac

Pri preberaní alebo aktualizácii aplikácie v Obchode Play sa môže zobraziť "Chyba 907". Neznamená to vážne následky a možno ho odstrániť niekoľkými jednoduchými spôsobmi. Odstránenie chyby s kódom 907 v obchode Play

Čítajte Viac

"Chyba 491" sa vyskytuje v dôsledku pretečenia systémových aplikácií od spoločnosti Google pomocou vyrovnávacej pamäte rôznych údajov uložených pri používaní obchodu Play. Keď sa dostane príliš veľa, môže to spôsobiť chybu pri sťahovaní alebo aktualizácii nasledujúcej aplikácie. Tam sú tiež časy, kedy je problém nestabilné pripojenie k internetu.

Čítajte Viac

Napriek všetkým výhodám, ktoré služba Google Play poskytuje vlastníkom zariadení so systémom Android, v niektorých situáciách môže byť potrebné dočasne alebo trvalo odstrániť tento App Store zo systému. Na vyriešenie tohto problému vo väčšine prípadov sa užívateľ bude musieť uchýliť k nie celkom štandardným metódam manipulácie.

Čítajte Viac

Prvá akcia, ktorú väčšina používateľov smartfónov prijme po určení počiatočných parametrov systému Android, je inštalácia všetkých potrebných aplikácií v budúcnosti. Inštalácia softvéru z trhu Google Play je pohodlnejšia a najbezpečnejšia, ale pre niektoré zariadenia so systémom Android, najmä tie, ktoré vyrába spoločnosť MEIZU, je táto služba pôvodne nedostupná z dôvodu nedostatočnej integrácie služby Google App Store a súvisiacich služieb do oficiálneho firmware FlymeOS.

Čítajte Viac

Play Market je obrovský obchod s aplikáciami, ktorý používajú milióny ľudí každý deň. Preto jeho prevádzka nemusí byť vždy stabilná, periodicky sa môžu vyskytnúť rôzne chyby s určitými číslami, s ktorými môžete nájsť riešenie problému. Oprava "Kód chyby 905" v Play Store Existuje niekoľko možností, ktoré vám pomôžu zbaviť sa chyby 905.

Čítajte Viac

Operačný systém Android stále nie je dokonalý, z času na čas sa používatelia stretávajú s rôznymi zlyhaniami a chybami vo svojej práci. "Nepodarilo sa stiahnuť aplikáciu ... (Kód chyby: 403)" - jeden z týchto nepríjemných problémov. V tomto článku sa pozrieme na dôvody, prečo k nemu dochádza a ako ho odstrániť.

Čítajte Viac

Google Play je pohodlná služba Android na prezeranie a preberanie rôznych užitočných programov, hier a ďalších aplikácií. Pri nákupe a prezeraní obchodu berie spoločnosť Google do úvahy miesto kupujúceho av súlade s týmito údajmi vytvára vhodný zoznam produktov, ktoré sú k dispozícii na nákup a sťahovanie.

Čítajte Viac

Metóda 1: Reštartovanie zariadenia Väčšina chýb sa môže vyskytnúť z malého zlyhania systému, ktoré možno opraviť jednoduchým reštartom modulu gadget. Reštartujte zariadenie a skúste aplikáciu prevziať alebo aktualizovať znova. Metóda 2: Hľadanie stabilného internetového pripojenia Ďalším dôvodom môže byť nesprávne internetové pripojenie zariadenia.

Čítajte Viac

Po zakúpení zariadenia s operačným systémom Android musíte najprv prevziať požadované aplikácie z trhu Play. Preto, okrem účtu inštitúcie v obchode, to nie je na škodu zistiť jeho nastavenia. Pozri tiež: Ako sa zaregistrovať na trhu Play Prispôsobenie trhu Play Ďalej zvážime hlavné parametre, ktoré ovplyvňujú prácu s aplikáciou.

Čítajte Viac

Mnohí používatelia zariadení so systémom Android sa zaujímajú o zmenu svojho účtu v službe Play Market. Takáto potreba môže vzniknúť v dôsledku straty údajov o účte, pri predaji alebo kúpe miniaplikácie s rukami. Zmena konta na trhu Play Ak chcete zmeniť účet, musíte mať zariadenie v rukách, pretože ho môžete odstrániť iba prostredníctvom počítača a nebudete ho môcť pripojiť.

Čítajte Viac

"Neznámy kód chyby 505" je nepríjemné oznámenie, s ktorým sa prvýkrát stretli vlastníci zariadení radu Google Nexus, aktualizované zo systému Android 4.4 KitKat na verziu 5.0 Lollipop. Tento problém nebol dlho nazývaný aktuálny, ale vzhľadom na rozsiahle používanie smartfónov a tabliet s piatym Androidom na palube je samozrejme potrebné hovoriť o jeho riešeniach.

Čítajte Viac