Program Recenzie

Možno, že služba Steam je známa úplne všetkými hráčmi. Koniec koncov, je to najväčšia distribučná služba na svete pre počítačové hry a programy. Aby som nebol neopodstatnený, poviem, že to bola táto služba, ktorá stanovila rekordnú hodnotu, pričom v sieti stanovila 9,5 milióna hráčov. 6500 tisíc hier pre Windows. Navyše, počas písania tohto článku bude prepustený s tuctom.

Čítajte Viac

Spoločnosť Paragon Backup & Recovery bola predtým známa, vykonávala funkcie zálohovania a obnovy súborov. Teraz sa rozšírili možnosti tohto softvéru a vývojári ho premenovali na Paragon Hard Disk Manager, ktorý pridal mnoho zaujímavých a užitočných vecí. Pozrime sa podrobnejšie na schopnosti tohto zástupcu.

Čítajte Viac

Jedným z najjednoduchších spôsobov, ako zvýšiť rýchlosť počítača, je vymazať pamäť RAM. Na tento účel existuje mnoho programov, medzi ktorými je Klim Meme. Jedná sa o malý bezplatný nástroj na monitorovanie stavu a čistenie pamäte RAM počítača. Čistenie pamäte RAM Základnou funkciou programu Clean Mem je čistenie pamäte RAM počítača.

Čítajte Viac

Optimalizácia obrázkov vo formáte PNG je veľmi dôležitým procesom, pretože súbory tohto typu sa čoraz viac používajú na rozloženie stránok a na iné potreby. Jedným z najspoľahlivejších a osvedčených programov na kompresiu fotografií vo formáte PNG je nástroj OptiPNG. Voľný program OptiPNG bol jedným z najlepších nástrojov na optimalizáciu obrázkov tohto typu už mnoho rokov, hoci má konzolové rozhranie, čo spôsobuje nepríjemnosti pre niektorých používateľov.

Čítajte Viac

Potrebujete zapísať informácie na disk? Potom je dôležité sa postarať o kvalitný program, ktorý vám umožní vykonávať túto úlohu, najmä ak píšete na disk prvýkrát. Malé CD Writer je skvelé riešenie pre túto úlohu. Malý CD Writer - je jednoduchý a jednoduchý program na napaľovanie CD a DVD diskov, ktorý nevyžaduje inštaláciu na počítači, ale zároveň môže urobiť plnohodnotnú konkurenciu mnohým podobným programom.

Čítajte Viac

Čo predchádza inštalácii operačného systému? Odpoveď je zrejmá: vytvorenie zavádzacieho média s distribúciou OS. S cieľom vytvoriť bootovacie USB flash disk, môžete použiť jednoduchý a bezplatný nástroj WiNToBootic. WiNToBootic je jednoduchý nástroj pre pohodlné vytvorenie zavádzacieho USB flash disku s operačným systémom Windows, ktorý nevyžaduje inštaláciu na počítači.

Čítajte Viac

Na čítanie súborov PDF existuje mnoho rôznych aplikácií. Najlepšie z nich sa vyznačujú jednoduchým používaním a prítomnosťou ďalších funkcií. Takéto vysoko kvalitné a slobodné softvérové ​​riešenie je Foxit Reader. Keďže je Foxit Reader takmer kompletným ekvivalentom programu Adobe Reader, môže sa pochváliť jeho úplným bezplatným programom.

Čítajte Viac

UltraSearch - program na vyhľadávanie súborov a priečinkov na pevných diskoch so systémom súborov NTFS. Štandardné vyhľadávanie Vzhľadom na zvláštnosti kódu program nepracuje so štandardnými indexmi Windows, ale priamo s hlavnou tabuľkou súborov MFT. Ak chcete začať, stačí zadať názov súboru alebo masku do príslušného poľa, ako aj vybrať priečinok.

Čítajte Viac

TypingMaster je učiteľ písania, ktorý ponúka triedy iba v angličtine a jazyk rozhrania je jediný. Bez špeciálnych vedomostí sa však v tomto programe môžete naučiť vysokorýchlostnú tlač. Pozrime sa na to bližšie. Merač písania Ihneď po otvorení simulátora sa užívateľ uvedie do widgetu, ktorý je nainštalovaný s Master Master.

Čítajte Viac

Dnes si užívatelia vyberajú prehliadač, ktorý nielenže funguje rýchlo, ale spĺňa aj mnohé ďalšie požiadavky. To je dôvod, prečo v poslednej dobe môžete nájsť pomerne veľký počet internetových prehliadačov s rôznymi funkciami. Yandex Browser - duchovný nápad domáceho vyhľadávacieho gigantu Yandex, ktorý je založený na chrómovom motore.

Čítajte Viac

Počítač je jedinečné zariadenie, ktorého schopnosti možno rozšíriť inštaláciou rôznych programov. Štandardne je napríklad štandardný prehrávač zabudovaný do systému Windows, ktorý je silne obmedzený na podporu rôznych formátov zvuku a videa. A práve tu sa hodí najznámejší program Media Player Classic.

Čítajte Viac

Možno, že vytváranie animácií sa môže zdať komplikované. V skutočnosti je veľmi ľahké urobiť takéto videá, a ak si myslíte, že inak, jednoducho nie ste oboznámení s DP Animation Maker. S týmto jednoduchým štúdiom môžete vytvoriť jednoduchý klip s animovanými obrázkami. DP Animation Maker je ľahko použiteľný program, pomocou ktorého môžete vytvoriť animované pozadie pre webové stránky, hru alebo niečo iné.

Čítajte Viac

Každá akcia, ktorú užívateľ vykoná na svojom počítači, zanecháva stopy v systéme, ktorý možno použiť na určenie rovnakých akcií. Pre tých, ktorí sa obávajú o svoje súkromie, ako aj o spoľahlivosť vymazávania údajov z pamäťových médií, potrebujete špecializovaný softvér, ktorý bude skenovať systém a pripojené zariadenia s vysokou kvalitou a potom zničiť všetky stopy a súbory.

Čítajte Viac

Existujú prípady, keď je potrebné urýchlene odoslať dokument PDF e-mailom, ale server túto možnosť zablokuje kvôli veľkej veľkosti súboru. Najlepším riešením v tejto situácii by bolo použitie programu, ktorý dokáže vykonať kompresiu PDF v priebehu niekoľkých sekúnd. Jedným z nich je FILEminimizer PDF, ktorý bude podrobne popísaný v tomto článku.

Čítajte Viac

Na každom počítači sú ovládače a ich verzia bude závisieť od toho, ako rýchlo budú zariadenia a vybavenie počítača reagovať. Pomocou jednoduchého a pohodlného ovládača ovládača môžete rýchlo a bezpečne aktualizovať ovládače. Driver Reviver zabezpečuje spoľahlivú prevádzku zariadení vďaka tomu, že kontroluje systém na prítomnosť starých verzií ovládačov.

Čítajte Viac

Počítače s nízkym výkonom sú vystavené riziku preťaženia, moderné operačné systémy, ako napríklad beh mnohých služieb a úloh na pozadí, neustále indexovanie a spracovanie údajov, ale znemožňujú fungovanie hier. Game Fire je schopný uvoľniť nepotrebné dáta z pamäte, zastaviť nepotrebné služby, maximálne zlepšiť výkon PC pri spúšťaní hier.

Čítajte Viac

Medzi mnohými programami na počítači, musí byť aplikácia, ktorá umožní užívateľovi, aby snímku obrazovky pracovného priestoru alebo celej obrazovke kedykoľvek. Takéto softvérové ​​nástroje sú nevyhnutné, najmä ak majú štýlový dizajn, sú ľahko ovládateľné a sú doplnené ďalšími funkciami.

Čítajte Viac

Active Backup Expert je jednoduchý program pre vytváranie záložných kópií lokálnych a sieťových súborov na akomkoľvek úložnom zariadení. V tomto článku podrobne analyzujeme princíp práce v tomto softvéri, zoznámime sa so všetkými jeho funkciami, zdôrazníme výhody a nevýhody. Začnime revíziou.

Čítajte Viac

V tomto článku budeme analyzovať program "Cutter", ktorý bol vyvinutý pomocou unikátnej techniky, ktorá vám umožní robiť kresby s maximálnou presnosťou. Návrhár oblečenia ponúka užívateľom dve úrovne tvorby vzorov, po ktorých môžete začať tlačiť a ďalej rozvíjať oblečenie.

Čítajte Viac

Macrium Reflect - program určený na zálohovanie dát a vytváranie diskových obrazov a diskových oddielov s možnosťou obnovy po havárii. Softvér Zálohovanie údajov umožňuje zálohovať priečinky a jednotlivé súbory, ako aj lokálne disky a zväzky (oddiely) na neskoršie obnovenie.

Čítajte Viac