Skype

Aj keď používate Skype viac ako jeden rok, bude vás stále môcť prekvapiť. Vedeli ste, že vo Skype sú skryté smajlíky, ktoré nie je možné vybrať zo zoznamu pravidelných smajlíkov? Ich počet je navyše dosť veľký. Napríklad v programe sú obrázky s vlajkami takmer všetkých krajín sveta.

Čítajte Viac

Počas používania programu Skype sa môžu vyskytnúť určité problémy v práci a chyby aplikácie. Jedným z najviac nepríjemných je chyba "Skype prestala pracovať." Je sprevádzaná úplným zastavením žiadosti. Jediným riešením je násilne zatvoriť program a reštartovať Skype.

Čítajte Viac

Skype je moderný program pre komunikáciu cez internet. Poskytuje hlasovú, textovú a video komunikáciu, ako aj množstvo ďalších funkcií. Z nástrojov programu je potrebné zdôrazniť veľmi široké možnosti riadenia kontaktov. Môžete napríklad zablokovať ľubovoľného používateľa v službe Skype a nebude vás môcť žiadnym spôsobom kontaktovať prostredníctvom tohto programu.

Čítajte Viac

Medzi problémy, s ktorými sa môže užívateľ stretnúť pri práci so Skype, by nemala byť možnosť odosielania správ. To nie je veľmi bežný problém, ale napriek tomu je celkom nepríjemný. Ak sa v programe Skype nevysielajú žiadne správy, zistíme, že je to sto. Metóda 1: Kontrola pripojenia na Internet Skôr ako budete obviňovať neschopnosť odoslať správu do programu Skype programu Skype, skontrolujte internetové pripojenie.

Čítajte Viac

V práci takmer všetkých počítačových aplikácií existujú problémy, ktorých korekcia vyžaduje opätovné načítanie programu. Okrem toho, pre nadobudnutie účinnosti niektorých aktualizácií a zmien konfigurácie sa vyžaduje aj reštart. Poďme sa naučiť reštartovať Skype na notebooku. Reštartovanie aplikácie Reštartovací algoritmus Skype na notebooku sa prakticky nelíši od podobnej úlohy na bežnom osobnom počítači.

Čítajte Viac

Mnohí sa pravdepodobne zaujímajú o otázku - je možné nahrávať konverzáciu na Skype? Odpovieme hneď - áno a celkom ľahko. Na tento účel stačí použiť ľubovoľný program, ktorý dokáže nahrávať zvuk z počítača. Čítajte ďalej a naučíte sa, ako nahrávať konverzáciu na Skype pomocou Audacity. Ak chcete začať nahrávať konverzáciu v službe Skype, musíte prevziať, nainštalovať a spustiť Audacity.

Čítajte Viac

Mnohí sú naštvaní reklamou a to je pochopiteľné - svetlé bannery, ktoré sťažujú čítanie textu alebo pohľad na obrázky, obrázky na celej obrazovke, ktoré vo všeobecnosti môžu používateľov vystrašiť. Reklama je na mnohých stránkach. Okrem toho sa neobišla populárne programy, ktoré boli tiež vložené do bannerov v poslednej dobe.

Čítajte Viac

Avatar je obrázok používateľa alebo iný obrázok, ktorý slúži ako jedna z hlavných identifikačných značiek na Skype. Vlastný profilový obrázok používateľa sa nachádza v ľavom hornom rohu okna aplikácie. Avatary ľudí, ktorých ste kontaktovali, sa nachádzajú na ľavej strane programu.

Čítajte Viac

Práca vo Skype nie je len obojsmerná komunikácia, ale aj vytváranie viacuživatelských konferencií. Funkčnosť programu umožňuje organizovať skupinový hovor medzi viacerými používateľmi. Poďme zistiť, ako vytvoriť konferenciu v Skype. Ako vytvoriť konferenciu vo Skype 8 a vyššie Najprv zistite algoritmus na vytvorenie konferencie vo verzii programu Messenger vo verzii Skype 8 a vyššej.

Čítajte Viac

Skôr alebo neskôr, takmer každý program zlyhá a prestane pracovať tak, ako by mal. Zvyčajne možno túto situáciu napraviť pomocou pokynov na odstránenie problémov alebo kontaktovaním technickej podpory. Čo sa týka programu Skype, mnohí používatelia majú otázku - čo robiť, ak Skype nefunguje.

Čítajte Viac

Kontakty sú veľmi pohodlným nástrojom pre rýchlu komunikáciu s ostatnými používateľmi programu Skype. Nie sú uložené v počítači, napríklad správy z chatu, ale na serveri Skype. Užívateľ, aj keď sa prihlási z iného počítača na svoj účet, bude mať prístup k kontaktom. Nanešťastie existujú situácie, keď z nejakého dôvodu zmiznú.

Čítajte Viac

Komunikácia na internete sa stala každodennou vecou. Ak predtým, než bolo všetko obmedzené na textové miestnosti, teraz môžete ľahko počuť a ​​dokonca vidieť svojich blízkych a priateľov v akejkoľvek vzdialenosti. Pre tento typ komunikácie existuje veľký počet programov. Najpopulárnejšou aplikáciou hlasového chatu je Skype.

Čítajte Viac

V niektorých prípadoch, v histórii korešpondencie alebo v protokole používateľa v Skype, nie je potrebné zobrazovať ich cez rozhranie aplikácie, ale priamo zo súboru, v ktorom sú uložené. Platí to najmä vtedy, ak boli tieto údaje z nejakého dôvodu z aplikácie odstránené, alebo sa musia pri preinštalovaní operačného systému uložiť.

Čítajte Viac

V programe Skype môžete nielen komunikovať, ale aj prenášať súbory rôznych formátov. To výrazne urýchľuje proces výmeny dát medzi užívateľmi a eliminuje potrebu používať na tento účel rôzne nepohodlné služby zdieľania súborov. Nanešťastie, niekedy je problém, že súbor sa jednoducho neprenáša.

Čítajte Viac

Vytváranie videokonferencií a videokonverzácií je jednou z hlavných vlastností služby Skype. Aby sa však všetko stalo tak správne, ako je to len možné, musíte správne nakonfigurovať kameru v programe. Pozrime sa, ako zapnúť fotoaparát a nakonfigurovať ho na komunikáciu v Skype. Možnosť 1: nastavenie fotoaparátu v počítačovom programe Skype Skype má širokú škálu nastavení, ktoré vám umožňujú prispôsobiť webovú kameru.

Čítajte Viac

Program Skype môže nielen uskutočňovať hlasové hovory a videohovory, ale aj korešpondovať, ale aj vymieňať súbory. Pomocou tohto programu môžete posielať fotografie alebo pohľadnice. Pozrime sa, ako to môžete urobiť v plnohodnotnom programe pre PC av jeho mobilnej verzii.

Čítajte Viac

Inštalácia Skype zlyhá v niektorých prípadoch. Môžete napísať, že nie je možné nadviazať spojenie so serverom alebo niečo iné. Po tejto správe sa inštalácia preruší. Najmä problém je relevantný pri preinštalovaní programu alebo jeho aktualizácii v systéme Windows XP. Prečo nie je možné nainštalovať Skype vírusy Veľmi často, škodlivé programy blokujú inštaláciu rôznych programov.

Čítajte Viac

Rovnako ako ktorýkoľvek iný program súvisiaci s prácou na internete, aplikácia Skype používa určité porty. Prirodzene, ak port používaný programom nie je dostupný, z nejakého dôvodu, napríklad, je manuálne blokovaný administrátorom, antivírusom alebo firewallom, potom nebude možné pripojenie cez Skype.

Čítajte Viac

Skype je najobľúbenejším programom pre komunikáciu. Ak chcete začať konverzáciu, jednoducho pridajte nového priateľa a zavolajte alebo prejdite do režimu textového chatu. Ako pridať priateľa do kontaktov Pridať, poznať prihlasovacie meno alebo e-mailovú adresu Ak chcete nájsť osobu podľa prihlasovacieho mena Skype alebo e-mailu, prejdite do časti Kontakty - Pridať kontakt - Vyhľadávanie v adresári Skype.

Čítajte Viac

Táto chyba sa vyskytne, keď sa program spustí vo fáze autorizácie používateľa. Po zadaní hesla, Skype nechce zadať - dáva chybu prenosu dát. V tomto článku bude analyzovaných niekoľko najúčinnejších spôsobov riešenia tohto nepríjemného problému. 1. Vedľa chybového textu, ktorý sa objaví, sám Skype okamžite navrhne prvé riešenie - stačí reštartovať program.

Čítajte Viac