Sony vegas

Ak potrebujete rýchlo znížiť video, potom použite program-video editor Sony Vegas Pro. Sony Vegas Pro je profesionálny softvér na úpravu videa. Program vám umožňuje vytvárať vysoko kvalitné efekty filmového štúdia. Ale dá sa to urobiť a jednoduché orezanie videa za pár minút.

Čítajte Viac

Magic Bullet Looks - plug-in pre korekciu farieb pre Sony Vegas, ktorý vám umožní rýchlo štylizovať video tak, ako sa vám páči: urobte obraz ako starý film, zmeňte gamut, urobte farby sýtejšie, alebo naopak vytlačte príliš svetlé snímky. Počet zabudovaných filtrov je pozoruhodný vo svojom bohatstve a prednastavené predvoľby uľahčia prácu s efektmi.

Čítajte Viac

Sony Vegas Pro má množstvo nástrojov pre prácu s textom. Preto môžete vytvárať krásne a jasné texty, aplikovať na ne efekty a pridávať animácie priamo do editora videa. Poďme zistiť, ako to urobiť. Ako pridať titulky 1. Ak chcete začať, nahrajte video súbor, s ktorým chcete pracovať v editore.

Čítajte Viac

Sony Vegas je dosť rozmarný video editor a pravdepodobne každý druhý narazil na nasledujúcu chybu: "Upozornenie: Pri otváraní jedného alebo viacerých súborov sa vyskytla chyba. Chyba pri otváraní kodekov." V tomto článku sa budeme snažiť pomôcť vám vyriešiť tento problém raz a navždy. Pozri tiež: Prečo Sony Vegas neotvorí formát *.

Čítajte Viac

Pri úprave videa je často potrebné vytvoriť efekt hladkého vzhľadu a zmiznutia videa. Tento efekt sa nazýva Fade. V tomto článku sa pozrieme na to, ako urobiť video fading v Sony Vegas Pro. Ako urobiť zoslabenie videa v sony vegas? 1. Najprv nahrajte video do editora videa, ktorý chcete spracovať.

Čítajte Viac

Intro je malý videoklip, ktorý môžete vložiť na začiatok vašich videí a to bude váš "čip". Intro by malo byť jasné a nezabudnuteľné, pretože vaše video začne s ním. Poďme sa pozrieť na to, ako vytvoriť intro so Sony Vegas. Ako urobiť intro v Sony Vegas? Začnime tým, že nájdeme zázemie nášho intro.

Čítajte Viac

Predpokladajme, že pri práci s niektorým z projektov si všimnete, že jeden alebo niekoľko video súborov sa otáča nesprávnym smerom. Ak chcete prevrátiť video, nie je tak jednoduché ako obrázok - na to musíte použiť editor videa. Budeme sa pozrieť na to, ako otočiť alebo flip video pomocou Sony Vegas Pro.

Čítajte Viac

Aký druh montáže bez špeciálnych efektov? V Sony Vegas existuje mnoho rôznych efektov pre video a audio nahrávky. Ale nie každý vie, kde sú a ako ich používať. Pozrime sa, ako v Sony Vegas uložiť efekty na nahrávanie? Ako pridať efekt do Sony Vegas? 1. Najprv nahrajte video do Sony Vegas, na ktoré chcete aplikovať efekt.

Čítajte Viac

Ak chcete vytvoriť svetlé a zaujímavé videá v Sony Vegas, potom by ste mali použiť zaujímavé efekty a editačné techniky. Dnes sa pozrieme na to, ako urobiť jednu z najjednoduchších techník v Sony Vegas - prehrávanie viacerých videí v jednom rámci. Ako vložiť viac videí do jedného záberu v Sony Vegas Pro Ak chcete pridať video na video v Sony Vegas, použijeme nástroj „Panning and cropping events ...“ („Event Pan / Crop“).

Čítajte Viac

Zdá sa, že niektoré problémy môžu byť spôsobené jednoduchým procesom ukladania videa: kliknutím na tlačidlo "Uložiť" a máte hotovo! Ale nie, Sony Vegas nie je tak jednoduché, a to je dôvod, prečo väčšina užívateľov má logickú otázku: "Ako môžete uložiť videá v Sony Vegas Pro?". Pozrime sa! Varovanie!

Čítajte Viac

Sony Vegas Pro má širokú škálu štandardných nástrojov. Vedeli ste však, že sa dá ďalej rozšíriť. To sa vykonáva pomocou pluginov. Poďme sa pozrieť na to, čo pluginy sú a ako ich používať. Čo sú pluginy? Plugin je add-on (rozšírenie) pre akýkoľvek program na vašom počítači, napríklad Sony Vegas, alebo webový engine na internete.

Čítajte Viac

Mnoho užívateľov nemôže okamžite zistiť, ako používať Sony Vegas Pro 13. Preto sme sa rozhodli v tomto článku urobiť veľký výber lekcií na tomto populárnom video editore. Zoberieme otázky, ktoré sú bežnejšie na internete. Ako nainštalovať Sony Vegas? Nie je nič ťažké inštalovať Sony Vegas.

Čítajte Viac

Často, keď je potrebné venovať pozornosť akémukoľvek fragmentu videa, je priblížený a zobrazený na celej obrazovke. Môžete tiež zväčšiť časť videa pomocou Sony Vegas. Zvážte, ako to urobiť. Ako priniesť video v Sony Vegas? 1. Nahrajte video súbor do Sony Vegas, ktorý je potrebné spracovať a kliknite na tlačidlo "Panning a orezanie udalosti ..." tlačidlo.

Čítajte Viac

Pomerne často, Sony Vegas používatelia stretávajú Unmanaged Exception (0xc0000005) chyba. Nedovoľuje spustiť editor. Všimnite si, že toto je mimoriadne nepríjemná udalosť a nie vždy je ľahké chybu opraviť. Uvidíme, čo je príčinou problému a ako ho vyriešiť. Príčiny V skutočnosti chyba s kódom 0xc0000005 môže byť spôsobená rôznymi dôvodmi.

Čítajte Viac

Prechody videa sú potrebné na skombinovanie viacerých fragmentov do jedného videa. Môžete to samozrejme urobiť bez prechodov, ale náhle skoky z segmentu na segment nevytvárajú dojem úplného videa. Preto hlavnou funkciou týchto prechodov nie je len slepota, ale vytvorenie dojmu hladkého toku jedného segmentu videa do druhého.

Čítajte Viac

Odstráňte čierne pruhy na stranách videa, samozrejme, nie je veľký problém pre pokročilých používateľov. Bežným používateľom je spravidla ťažké upravovať video tak, aby sa prehrávalo na celej obrazovke. V tomto článku popíšeme, ako s nimi zaobchádzať s čiernymi pruhmi na okrajoch.

Čítajte Viac

Často v procese tvorby videa v Sony Vegas, musíte odstrániť zvuk samostatného segmentu videa, alebo celý záznam. Ak sa napríklad rozhodnete vytvoriť videoklip, možno budete musieť odstrániť zvukovú stopu z videosúboru. Ale v Sony Vegas, aj táto zdanlivo jednoduchá akcia môže vyvolať otázky.

Čítajte Viac

Určite mnohí sa zaujímajú o otázku: ako môžete dať hudbu na video? V tomto článku sa dozviete, ako to urobiť s programom Sony Vegas. Pridanie hudby do videa je veľmi jednoduché - stačí použiť príslušný program. S pomocou Sony Vegas Pro za pár minút môžete dať hudbu na video na vašom počítači.

Čítajte Viac

Hluky nás neustále prenasledujú: vietor, hlasy iných ľudí, televízia a ďalšie. Preto, ak nahrávate zvuk alebo video, ktoré nie je v štúdiu, budete pravdepodobne musieť spracovať stopu a potlačiť šum. Poďme sa pozrieť, ako to urobiť v Sony Vegas Pro. Ako odstrániť šum v Sony Vegas 1. Najprv umiestnite video, ktoré chcete spracovať na časovú os.

Čítajte Viac

Často sa stáva, že po spracovaní videa v Sony Vegas začne zaberať veľa miesta. Na malých videách to nemusí byť viditeľné, ale ak pracujete s veľkými projektmi, potom stojí za to premýšľať o tom, koľko bude vaše video vážiť. V tomto článku sa pozrieme na to, ako znížiť veľkosť videa.

Čítajte Viac