Parný

Mnohí používatelia služby Steam by chceli nahrávať videá s hrami, ale funkcia nahrávania videa v samotnej aplikácii Steam stále chýba. Hoci Steam umožňuje vysielať video z hier iným používateľom, nemôžete nahrávať video hry. Ak chcete vykonať túto operáciu, musíte použiť programy tretích strán.

Čítajte Viac

Ak chcete získať hry v službe Steam, porozprávajte sa s priateľmi, dostávajte najnovšie herné novinky a samozrejme hrajte svoje obľúbené hry, ktoré potrebujete zaregistrovať. Vytvorenie nového konta Steam je potrebné len vtedy, ak ste sa ešte nezaregistrovali. Ak ste už vytvorili profil, všetky hry, ktoré sú na ňom, budú dostupné iba z neho.

Čítajte Viac

Nákup hier v službe Steam je zvyčajne záležitosťou mnohých používateľov internetu. Už len málo ľudí chodí do obchodov na disk ako predtým. Čoraz viac ľudí sa rozhodlo nakupovať hry prostredníctvom digitálnej distribúcie. Aby ste si hru mohli kúpiť v hre Steam, musíte na tomto ihrisku doplniť svoju peňaženku.

Čítajte Viac

Hra Steam je využívaná veľkým počtom ľudí na celom svete. Prirodzene sa používajú meny mnohých krajín. Mnohí používatelia sa stretávajú s nasledovným problémom: Namiesto používania miestnej meny sa používa para, ktorá sa používa na stránke. Príkladom takéhoto nesúladu by mohla byť cena v dolároch namiesto ceny v rubľoch, čo je užívateľ žijúci v Rusku.

Čítajte Viac

Rovnako ako mnohé iné programy, funkcia Steam nepodporuje zmeny prihlásenia. Preto zmeňte prihlasovacie meno na Steam obvyklým spôsobom, nebudete úspešní. Musíte použiť riešenie. Ako získať nové prihlásenie do Steam, ale ponechať všetky hry, ktoré boli viazané na váš účet, čítajte ďalej.

Čítajte Viac

Para umožňuje nielen pridať všetky hry, ktoré sú v obchode tejto služby, ale aj pripojiť akúkoľvek hru, ktorá je na vašom počítači. Samozrejme, hry tretích strán nebudú obsahovať rôzne dynastie, ktoré sú prítomné v Stimove, napríklad úspechy alebo prijímacie karty na hranie hry, ale stále bude fungovať niekoľko funkcií Steam pre hry tretích strán.

Čítajte Viac

Napriek mnohým možnostiam manipulácie s peniami nie je para vo finančných záležitostiach dokonalá. Máte možnosť doplniť svoju peňaženku, vrátiť peniaze za hry, ktoré vám nevyhovovali, a nakupovať predmety na poschodí obchodovania. Nemôžete však previesť peniaze z jednej peňaženky na druhú, ak ju potrebujete.

Čítajte Viac

Aj keď ste Steam roky používali a nemali ste žiadne problémy počas celej doby používania, stále nie ste poistení proti chybám z chýb klienta. Príkladom je Steam Client not found error. Takáto chyba vedie k tomu, že úplne stratíte prístup k službe Steam spolu s hrami a obchodnou platformou.

Čítajte Viac

Niekedy sa môže Steam užívateľ stretnúť so situáciou, keď sa z akéhokoľvek dôvodu hra nespustí. Samozrejme, môžete pochopiť príčiny problému a opraviť ho. Ale je tu aj možnosť win-win - preinštalovanie aplikácie. Ale teraz nie každý vie, ako správne preinštalovať hry v službe Steam.

Čítajte Viac

Para umožňuje nielen hrať hry s priateľmi, ale aj robiť mnoho ďalších zaujímavých vecí. Môžete napríklad vytvoriť skupiny na konverzáciu, zdieľať snímky obrazovky. Jednou z najobľúbenejších aktivít je predaj položiek na stránke Steam. Pre všetkých obchodníkov je dôležité, aby osoba, s ktorou vyjednávate, mala dobrú povesť, pretože na nej závisí spoľahlivosť transakcie.

Čítajte Viac

V súčasnosti sa čoraz viac užívateľov pripája k nákupom hier, filmov a hudby prostredníctvom internetu. Na rozdiel od ísť do obchodu pre disk, nákup on-line ušetrí čas. Nebudete musieť ani vstať z pohovky. Stačí stlačiť niekoľko tlačidiel a môžete si vychutnať svoju obľúbenú hru alebo film.

Čítajte Viac

Ak si chcete stiahnuť hru v Steam, ale váži veľa a bude stiahnutý príliš dlho, to je cesta von. Môžete si stiahnuť hru pomocou prostriedkov tretích strán, alebo napríklad použiť flash disk na prenos hry z počítača priateľa na váš. Ale ako ho nainštalovať na Steam? Kde sú nainštalované hry v službe Steam?

Čítajte Viac

So zavedením novej ochrany Steam Guard v Steam pridali nové pravidlá pre výmenu položiek. Tieto pravidlá môžu zasahovať do rýchlej a úspešnej výmeny položiek. Pointa je, že ak k mobilnému telefónu nepripájate mobilný autentifikátor Steam Guard, všetky transakcie týkajúce sa výmeny položiek budú oneskorené o 15 dní.

Čítajte Viac

Para má širokú škálu funkcií, ktoré môžu uspokojiť takmer každého používateľa tejto služby. Okrem obvyklých funkcií nákupu a spúšťania hry, komunikácie, nastavovania snímok obrazovky pre všeobecné prehľady existuje v službe Steam mnoho ďalších možností. Môžete napríklad vymieňať položky svojho inventára s ostatnými používateľmi systému.

Čítajte Viac

Dnes služba Steam ponúka mnoho spôsobov ochrany vášho účtu. Okrem štandardného prihlasovacieho mena a hesla v službe Steam existuje dodatočná väzba počítačového hardvéru. Z tohto dôvodu, keď sa pokúsite prihlásiť do účtu Steam z iného počítača, užívateľ bude musieť potvrdiť, či je vlastníkom tohto profilu.

Čítajte Viac

Rovnako ako mnoho iných programov, para nie je bez chýb. Problémy so sťahovaním klientskych stránok, pomalá rýchlosť sťahovania hier, neschopnosť kúpiť hru počas špičkového zaťaženia servera - to všetko sa niekedy stáva so známou platformou pre distribúciu hier. Jedným z týchto problémov je v zásade nemožnosť ísť na Steam.

Čítajte Viac

Steam je popredná herná platforma, s ktorou môžete získavať a pohodlne ukladať hry, chat, pripojiť sa k záujmovým skupinám, hrať sa s priateľmi a zdieľať rôzne herné položky. Ak chcete získať prístup ku všetkým funkciám Para, ktoré potrebujete nainštalovať.

Čítajte Viac

Veľa užívateľov najobľúbenejšieho ihriska sa zaujíma o otázku - je možné vybrať peniaze zo Steamu? To platí najmä v prípade, že ste vyhodili akúkoľvek drahú položku a predali ste ju. V dôsledku toho máte na účte Steam dosť veľkú sumu. Čítajte ďalej a dozviete sa, ako vyberať peniaze zo služby Steam.

Čítajte Viac

S pomocou stavov na Steam môžete svojim priateľom povedať, čo práve robíte. Keď napríklad hráte, vaši priatelia uvidia, že ste „online“. A ak potrebujete pracovať a nechcete byť rozptyľovaní, môžete požiadať, aby ste vás nerušili. To je veľmi pohodlné, pretože takto vaši priatelia budú vždy vedieť, kedy môžete byť kontaktovaní.

Čítajte Viac

Vďaka schopnosti služby Steam vytvárať niekoľko knižníc pre hry v rôznych priečinkoch môžete hry a priestor, ktorý zaberajú na disku, rovnomerne distribuovať. Počas inštalácie sa vyberie priečinok, do ktorého sa bude produkt ukladať. Vývojári však nepredpokladali možnosť prenosu hry z jedného disku na druhý.

Čítajte Viac