TeamSpeak

Možno, že po inštalácii TeamSpeak čelíte problému nevhodných nastavení pre vás. Možno nie ste spokojní s nastaveniami hlasu alebo prehrávania, možno budete chcieť zmeniť jazyk alebo zmeniť nastavenia rozhrania programu. V tomto prípade môžete použiť širokú škálu možností prispôsobenia klienta TimSpik.

Čítajte Viac

TeamSpeak nie je len pre komunikáciu medzi ľuďmi. Posledne uvedené tu, ako je známe, sa vyskytuje v kanáloch. Vďaka niektorým funkciám programu si môžete prispôsobiť vysielanie vašej hudby v miestnosti, v ktorej sa nachádzate. Pozrime sa, ako to urobiť. Konfigurácia vysielania hudby v TeamSpeak Aby ste mohli spustiť prehrávanie zvukových nahrávok na kanáli, musíte si stiahnuť a nakonfigurovať niekoľko ďalších programov, vďaka ktorým bude vysielanie vykonané.

Čítajte Viac

V tomto článku vám ukážeme, ako nainštalovať TeamSpeak Client na operačný systém Windows 7, ale ak máte inú verziu systému Windows, môžete tiež použiť túto inštrukciu. Urobme si všetky inštalačné kroky v poriadku. Inštalácia TeamSpeak Po stiahnutí najnovšej verzie programu z oficiálnej stránky môžete spustiť inštaláciu.

Čítajte Viac

Po vytvorení vlastného servera TeamSpeak musíte pristúpiť k jeho jemnému doladeniu, aby ste zabezpečili jeho stabilnú a pohodlnú prácu pre všetkých používateľov. Celkovo existuje niekoľko parametrov, ktoré sa odporúčajú prispôsobiť. Pozri tiež: Vytvorenie servera v TeamSpeak Konfigurácia servera TeamSpeak Ako hlavný administrátor môžete úplne konfigurovať ľubovoľný parameter vášho servera - od ikon skupiny, aby ste obmedzili prístup pre určitých používateľov.

Čítajte Viac

V tomto článku popíšeme, ako vytvoriť vlastný server v TeamSpeak a vykonať jeho základné nastavenia. Po vytvorení budete môcť plne spravovať server, zadávať moderátorov, vytvárať miestnosti a pozývať priateľov na komunikáciu. Vytvorenie servera v TeamSpeak Skôr ako začnete vytvárať, venujte pozornosť skutočnosti, že server bude v pracovnom stave len pri zapnutom počítači.

Čítajte Viac

Používanie programov na komunikáciu počas hrania hier je už známe mnohým hráčom. Existuje niekoľko takýchto programov, ale TeamSpeak môže byť právom považovaný za jeden z najpohodlnejších. Pomocou neho získate vynikajúce konferenčné funkcie, nízku spotrebu počítačových zdrojov a skvelé nastavenia pre klienta, server a miestnosť.

Čítajte Viac

TeamSpeak набирает все больше популярности как у геймеров, которые играют в кооперативном режиме или просто любят общаться во время игры, так и у простых пользователей, любящих общаться большими компаниями. Следовательно, возникает все больше вопросов с их стороны. Это касается и создания комнат, которые в данной программе называются каналами.

Čítajte Viac