TeamViewer

TeamViewer je štandardný a najlepší program medzi tými, ktoré sa používajú na diaľkové ovládanie počítača. Pri práci s ňou sú chyby, budeme hovoriť o jednom z nich. Podstata chyby a jej odstránenie Keď sa spustí, všetky programy sa pripoja k serveru TeamViewer a čakajú na to, čo urobíte ďalej.

Čítajte Viac

TeamViewer umožňuje ovládať počítač na diaľku. Pre domáce použitie, program je zadarmo, ale pre komerčné bude potrebné mať licenciu v hodnote 24.900 rubľov. Takže bezplatná alternatíva k TeamViewer ušetrí slušnú sumu. TightVNC Tento softvér umožňuje diaľkové ovládanie počítača.

Čítajte Viac

Ak potrebujete program na diaľkové ovládanie iného počítača, dávajte pozor na TeamViewer - jeden z najlepších v tomto segmente. Ďalej vám vysvetlíme, ako ho nainštalovať. Stiahnite si TeamViewer z webu Odporúčame stiahnuť program z oficiálnych stránok. K tomu: Choď k nemu. (1) Kliknite na tlačidlo "Download TeamViewer".

Čítajte Viac

Pri práci s TeamViewerom sa často vyskytujú rôzne problémy alebo chyby. Jednou z nich je situácia, keď sa pri pokuse o pripojenie k partnerovi objaví nápis: "Chyba pri protokoloch o jednaní." Existuje niekoľko dôvodov, prečo k tomu dochádza. Pozrime sa na ne. Odstránime chybu Chyba sa vyskytuje v dôsledku skutočnosti, že vy a váš partner používate rôzne protokoly.

Čítajte Viac

TeamViewer je program, ktorý môže pomôcť niekomu s počítačovým problémom, keď sa tento používateľ nachádza na diaľku s počítačom. Možno budete musieť preniesť dôležité súbory z jedného počítača do druhého. A to nie je všetko, funkčnosť tohto diaľkového ovládača je pomerne široká.

Čítajte Viac

Keď nainštalujete TeamViewer, programu sa priradí jedinečné ID. Je to potrebné, aby sa niekto mohol pripojiť k počítaču. Ak používate bezplatnú verziu na komerčné účely, vývojári si to môžu všimnúť a jednoducho obmedziť používanie na 5 minút, potom sa pripojenie ukončí.

Čítajte Viac

TeamViewer je jeden z najlepších programov pre diaľkové ovládanie počítača. Prostredníctvom neho si môžete vymieňať súbory medzi spravovaným počítačom a počítačom, ktorý ovláda. Ale, ako každý iný program, nie je to dokonalé a niekedy sa vyskytujú chyby v dôsledku chýb používateľov aj vývojárov.

Čítajte Viac

Если вы будете знать, как подключиться к другому компьютеру при помощи TeamViewer, то сможете помогать другим пользователям в решении проблем с компьютером удаленно, и не только это. Подключение к другому компьютеру Теперь давайте поэтапно разберем, как это делается: Открываем программу. После ее запуска нужно обратить внимание на раздел "Разрешить управление" .

Čítajte Viac

Po odstránení aplikácie TeamViewer pomocou systému Windows zostanú položky databázy Registry v počítači, ako aj súbory a priečinky, ktoré ovplyvnia fungovanie tohto programu po opätovnej inštalácii. Preto je dôležité úplne a riadne odstrániť žiadosť. Aký spôsob odstránenia vyberieme Analyzujeme dva spôsoby odstránenia TeamViewer: automatický - pomocou bezplatného programu Revo Uninstaller - a manuálu.

Čítajte Viac

Vďaka TeamViewer sa môžete vzdialene pripojiť k akémukoľvek počítaču a spravovať ho. Niekedy sa však pri pripájaní môžu vyskytnúť rôzne problémy, napríklad váš partner alebo máte nainštalovaný program Kaspersky Anti-Virus, ktorý blokuje internetové pripojenie pre aplikáciu TeamViewer. Dnes budeme hovoriť, ako to vyriešiť.

Čítajte Viac

Na pripojenie k iným počítačom nepotrebuje aplikácia TeamViewer ďalšie nastavenia brány firewall. Vo väčšine prípadov bude program pracovať správne, ak je v sieti povolené surfovanie. Ale v niektorých situáciách, napríklad v podnikovom prostredí s prísnou bezpečnostnou politikou, môže byť firewall nakonfigurovaný tak, aby boli zablokované všetky neznáme odchádzajúce spojenia.

Čítajte Viac

TeamViewer nemusí byť špecificky nakonfigurovaný, ale nastavenie určitých parametrov pomôže uľahčiť pripojenie. Poďme hovoriť o nastaveniach programu a ich významoch. Nastavenia programu Všetky základné nastavenia sa nachádzajú v programe otvorením položky „Rozšírené“ v hornom menu. V sekcii "Možnosti" bude všetko, čo nás zaujíma.

Čítajte Viac

Chyby v programe TeamViewer nie sú nezvyčajné, najmä v jeho najnovších verziách. Užívatelia sa začali sťažovať, že napríklad nebolo možné nadviazať spojenie. Dôvodom môže byť hmotnosť. Pokúsme sa pochopiť tie hlavné. Dôvod 1: Zastaraná verzia programu Niektorí používatelia si všimli, že ak je nainštalovaná staršia verzia programu, môže sa vyskytnúť chyba s nedostatkom pripojenia na server a podobné.

Čítajte Viac

TeamViewer, z bezpečnostných dôvodov, po každom reštartovaní programu vytvorí nové heslo pre vzdialený prístup. Ak sa len budete riadiť počítač, je to veľmi nepohodlné. Preto vývojári o tom uvažovali a implementovali funkciu, ktorá vám umožní vytvoriť ďalšie trvalé heslo, ktoré bude známe len vám.

Čítajte Viac