Bat!

E-mailový klient z Ritlabs je jedným z najlepších programov svojho druhu. Bat! nielen vstupuje do radov najviac chránených odosielateľov, ale líši sa aj v pomerne rozsiahlom súbore funkcií, ako aj v flexibilite práce. Použitie takéhoto softvérového riešenia môže byť pre mnohých zbytočne zložité.

Čítajte Viac

Pri použití Bat! Môžete sa spýtať: „Kde program ukladá všetku prichádzajúcu poštu?“ To znamená, že ide o konkrétny priečinok na pevnom disku počítača, do ktorého poštový server „pridáva“ písmená prevzaté zo servera. Tento druh otázky sa proste nepýta. Pravdepodobne ste preinštalovali klienta alebo dokonca operačný systém a teraz chcete obnoviť obsah poštových priečinkov.

Čítajte Viac

Použitie poštovej služby Mail.Ru je veľmi pohodlné av prehliadači. Ak však dávate prednosť práci s e-mailom pomocou príslušného softvéru, mali by ste byť schopní ho správne nakonfigurovať. V tomto článku sa pozrieme na to, ako nastaviť jeden z The Bat!

Čítajte Viac

E-mailový klient The Bat! je jedným z najrýchlejších, najbezpečnejších a najfunkčnejších programov pre prácu s elektronickou korešpondenciou. Tento produkt podporuje absolútne všetky e-mailové služby, vrátane tých z Yandexu. Ako presne nakonfigurovať The Bat! pre plnú prácu s Yandexom.

Čítajte Viac

Samozrejme, každý z nás opakovane narazil na nechcené e-maily v jeho schránke - spam. Napriek tomu, že tento druh e-mailov je už filtrovaný pri serverovom spracovaní správ, reklama a dokonca aj falošné e-maily, ktoré sú pre nás absolútne zbytočné, stále často prenikajú do priečinka Doručená pošta.

Čítajte Viac

Na prácu s Gmailom v počítači môžete používať nielen webovú verziu služby, ale aj rôzne programy tretích strán. Jedným z najlepších rozhodnutí tohto druhu je Bat! - funkčný poštový klient s vysokým stupňom ochrany. Je to o nastavení "Bat" pre plnú interakciu s Gmail-boxom a bude diskutovaný v tomto článku.

Čítajte Viac