Najlepšie

V každej verzii operačného systému Windows sú štandardne k dispozícii sady služieb. Toto sú špeciálne programy, niektoré pracujú neustále, zatiaľ čo iné sú zahrnuté len v určitom momente. Všetky z nich v jednom stupni alebo iné ovplyvňujú rýchlosť vášho počítača. V tomto článku budeme diskutovať o tom, ako zvýšiť výkon počítača alebo notebooku vypnutím takéhoto softvéru.

Čítajte Viac

Mnohí z nás si viac ako raz všimli, že po dlhej práci v počítači oči začínajú bolieť a dokonca aj voda. Niektorí ľudia si myslia, že záležitosť je v trvaní používania zariadenia. Samozrejme, ak zostanete za svojou obľúbenou hrou alebo pracujete príliš dlho, vaše oči budú rovnako zranené.

Čítajte Viac

Pri používaní produktov spoločnosti Apple si musíte byť vždy vedomí dostupnosti ponúk slobodného softvéru. Okrem toho sa vývojári softvéru vždy snažia o to, aby boli ich riešenia prístupnejšie, aby prilákali viac používateľov, a preto na ne zarobili zľavy. Článok predstavuje propagačné akcie, ktoré nebudú ignorovať majiteľov iPhone, iPad a Mac.

Čítajte Viac

Rovnako ako ktorýkoľvek iný objekt v dome, počítačová systémová jednotka sa môže upchať prachom. Vyzerá to nielen na jeho povrchu, ale aj na súčiastkach umiestnených vo vnútri. Prirodzene je potrebné vykonávať pravidelné čistenie, inak sa prevádzka zariadenia každý deň zhorší. Ak ste nikdy nevyčistili počítač alebo prenosný počítač alebo ste ho nevykonali pred viac ako šiestimi mesiacmi, odporúčame vám, aby ste sa pozreli pod kryt zariadenia.

Čítajte Viac

Potreba odosielania textových správ z počítača do mobilného telefónu môže nastať kedykoľvek. Preto vedieť, ako to urobiť, môže byť užitočné pre každého. Môžete posielať SMS z počítača alebo notebooku do smartfónu vo veľkom počte spôsobov, z ktorých každý nájde svojho používateľa.

Čítajte Viac

V niektorých prípadoch budete musieť ako vlastník elektronickej poštovej schránky zmeniť adresu účtu. V tomto prípade môžete urobiť niekoľko metód, ktoré budú vychádzať zo základných funkcií, ktoré ponúka použitá poštová služba. Zmena e-mailovej adresy Prvá vec, ktorú je potrebné poznamenať, je nedostatok funkcií na zmenu e-mailovej adresy na prevažnej väčšine zdrojov príslušného typu.

Čítajte Viac

Telefón môže byť stratený alebo ukradnutý, ale nájdete ho bez väčších ťažkostí, pretože sa o neho postarali vývojári moderných smartfónov a operačných systémov. Práca sledovacích systémov Vo všetkých moderných smartfónoch je zabudovaný systém sledovania polohy - GPS, Beidou a GLONASS (tie sú bežné v Číne a Ruskej federácii).

Čítajte Viac

Google je najobľúbenejší vyhľadávač na svete. Ale nie všetci užívatelia sú si vedomí ďalších spôsobov, ako v ňom nájsť informácie. Preto v tomto článku budeme hovoriť o metódach, ktoré vám pomôžu nájsť potrebné informácie o sieti efektívnejšie. Užitočné príkazy pre vyhľadávanie Google Všetky nižšie opísané metódy nevyžadujú inštaláciu žiadneho softvéru ani ďalších znalostí.

Čítajte Viac

Najzrejmejším spôsobom, ako urýchliť prácu s počítačom, je kúpiť viac „pokročilých“ komponentov. Ak napríklad do počítača nainštalujete jednotku SSD a výkonný procesor, dosiahnete výrazné zvýšenie výkonu systému a použitého softvéru. Môžete to však urobiť inak. Windows 10, ktorý bude diskutovaný v tomto článku - všeobecne, celkom inteligentný OS.

Čítajte Viac

S neustálym rozvojom informačných systémov, s každým ďalším dňom, sa otázka anonymity na internete stáva čoraz aktuálnejšou. Spolu s tým sa rozvíja oblasť sieťových podvodov. Preto, keď používate túto technológiu, mali by ste pamätať na vašu bezpečnosť a ochranu údajov, ktoré sú ohrozené každú sekundu svojho času v celosvetovej sieti.

Čítajte Viac

Používatelia, ktorí pozorne sledujú vývoj Ubuntu, vedia, že s aktualizáciou 17.10, ktorá má kódové meno Artful Aardvark, sa spoločnosť Canonical (vývojár distribúcie) rozhodol opustiť štandardné GUI Unity a nahradiť ho GNOME Shell. Prečítajte si tiež: Ako nainštalovať Ubuntu z flash disku Jednota sa vracia Po mnohých sporoch o smerovaní vektora rozvoja distribúcie Ubuntu v smere ďaleko od Unity používatelia stále dosahovali svoju vlastnú - Jednotu v Ubuntu 17.

Čítajte Viac

Moderné telefóny a tablety na báze Android, iOS, Windows Mobile majú možnosť dať zámok na ne od outsiderov. Na odomknutie budete musieť zadať kód PIN, vzor, ​​heslo alebo pripojiť prst k skeneru odtlačkov prstov (relevantné len pre nové modely). Voľbu Odomknúť vyberie používateľ vopred.

Čítajte Viac

Každý deň útočníci prichádzajú s novými a rafinovanejšími spôsobmi, ako sa obohatiť. Nenechali si ujsť príležitosť zarobiť na populárnej banskej činnosti. A hackeri to robia pomocou jednoduchých stránok. Zraniteľné zdroje sú vložené do špeciálneho kódu, ktorý pre vlastníka vyberá krypto-menovú frekvenciu, zatiaľ čo iní používatelia prehliadajú stránku.

Čítajte Viac

Rodinná časť trhu služby Google Play ponúka množstvo hier, aplikácií a vzdelávacích programov pre deti a ich rodičov, ktorí sa majú hrať spolu. Tento článok vám pomôže, aby sa zmiasť vo všetkých rozmanitosti a nájsť to, čo vaše dieťa potrebuje pre rozvoj svojich tvorivých a intelektuálnych schopností. Miesto pre deti Vytvorí virtuálnu karanténu, kde môžu vaše deti bezpečne používať vybraté aplikácie.

Čítajte Viac

Pred zakúpením počítača má každý otázku: stolnú verziu alebo prenosný počítač? Pre niektorých je táto voľba jednoduchá a nezaberie veľa času. Iní sa nemôžu rozhodnúť, čo bude lepšie. Samozrejme, obe možnosti majú svoje vlastné výhody oproti ostatným.

Čítajte Viac

Nový krok smerom k zahraničným konkurentom v oblasti IT uskutočnila domáca spoločnosť Yandex. Ruský ekvivalent Siri a Google Assistant je asistentom hlasu "Alice". Podľa predbežných informácií je známe, že zaznamenané odpovede nie sú v súčasnosti obmedzené a budú aktualizované v nasledujúcich verziách.

Čítajte Viac

V súčasnej dobe je ťažké nájsť osobu, ktorá nevie o spoločnosti Google, jednej z najväčších spoločností na svete. Služby tejto spoločnosti sú pevne zakotvené v našom každodennom živote. Vyhľadávač, navigácia, prekladateľ, operačný systém, mnoho aplikácií a tak ďalej - to je všetko, čo používame každý deň.

Čítajte Viac

Všetci sme zvyknutí na to, že riadenie procesov v operačnom systéme a programoch sa vykonáva pomocou myši, ale málokto vie, že klávesnica umožňuje výrazne urýchliť vykonávanie určitých rutinných operácií. Ako ste možno hádali, budeme hovoriť o klávesových skratkách systému Windows, ktorých používanie pomôže zjednodušiť život používateľa.

Čítajte Viac

Napriek tomu, že výklenok riešení na čistenie pamäte smartfónu a práce so súbormi už dlho využívajú aplikácie tretích strán, spoločnosť Google na tieto účely napriek tomu vydala svoj program. Na začiatku novembra predstavila spoločnosť beta verziu súboru File Go, správcu súborov, ktorý okrem vyššie uvedených funkcií obsahuje aj rýchlu výmenu dokumentov s inými zariadeniami.

Čítajte Viac