Bystrina

Súčasní klienti Torrent-u sú ľahké, užívateľsky prívetivé rozhranie, pokročilé funkcie a nie veľa stresu pre počítač. Ale niektorí z nich majú mínus - reklamu. Nezasahuje do jedného používateľa a dokonca dráždi ostatných. Vývojári ísť na tento krok, pretože chcú platiť za svoju prácu. Samozrejme, že sú platené verzie rovnakých torrent programov bez reklám.

Čítajte Viac

Protokol BitTorrent bol vyvinutý na prenos súborov medzi užívateľmi rýchlo a efektívne. Zvláštnosťou takéhoto prenosu je, že sťahovanie sa neuskutočňuje zo serverov, ale priamo z počítača iného používateľa v častiach, ktoré sú po úplnom stiahnutí prepojené do jedného súboru.

Čítajte Viac

Mnohí užívatelia torrentu sa zaoberajú rôznymi otázkami o rôznych chybách, ktoré vznikajú pri práci s torrent klientom. Zvyčajne sú zrejmé a ľahko vyriešené, ale niektoré vyžadujú úsilie, čas a nervy. Obzvlášť ťažké je orientovať sa na nováčika, ktorý sa môže a snaží sa nájsť viac podrobností o vzniknutom probléme, ale vôbec nič nenašiel.

Čítajte Viac

Torrent klienti sú programy, ktoré umožňujú používateľom zdieľať akékoľvek súbory. Aby bolo možné úspešne stiahnuť požadovaný film, hru alebo hudbu, musíte nainštalovať klienta do počítača a mať požadovaný súbor torrent prevzatý zo špeciálneho sledovača. Zdá sa, že to nie je nič zložité, ale pre začiatočníka bude ťažké zistiť, najmä keď nikdy predtým nepoužíval technológiu BitTorrent.

Čítajte Viac

Torrent-klientov sú pohodlné a dobre-miloval programy. Ale v jednom okamihu niektorí z nich prestanú pumpovať a donekonečna písať „spojenie s hodmi“. A tak, že nie, ale nie je dlho očakávaný download. Môže existovať veľa dôvodov, ale našťastie existuje veľa možností na nápravu tohto nepríjemného problému. Preto nenechajte sa naštvaný a paniku v predstihu, možno je všetko jednoducho vyriešené.

Čítajte Viac

Tí používatelia, ktorí často musia používať torrent-programy, aj keď čelia rôznym chybám. Zvyčajne, pre skúseného užívateľa opraviť problém je oveľa jednoduchšie ako pre začiatočníkov, čo je logické. Toto je ťažšie. Avšak, nie každý môže určiť zdroj problémov a presne vedieť, ako opraviť chyby torrent klienta.

Čítajte Viac

BitTorrent technológia husto vstúpila do života mnohých ľudí. Dnes existuje veľké množstvo torrent trackerov, ktoré ponúkajú tisíce alebo dokonca milióny rôznych súborov na stiahnutie. Filmy, hudba, knihy, hry sú dostupné vo verejnej doméne pre každého, kto to chce. Ale tam, kde sú plusy, tam sú nevýhody.

Čítajte Viac

S rastúcou popularitou torrent klientov, každý užívateľ môže čeliť najrôznejším problémom. Jedným z nich je nemožnosť otvorenia programu. Môže byť veľa dôvodov, takže musíte najprv zistiť, odkiaľ pochádza. Zjednodušíte tak svoju úlohu a ušetríte veľa času.

Čítajte Viac

Mnoho používateľov internetu používa technológiu BitTorrent na sťahovanie rôznych užitočných súborov. Ale zároveň, malá časť z nich plne chápe alebo chápe štruktúru služby a torrent klient pozná všetky podmienky. Aby ste efektívne využívali zdroje, musíte aspoň trochu pochopiť hlavné aspekty.

Čítajte Viac