Cvrlikání

Twitter mikroblogging autorizačný systém je v podstate rovnaký ako v iných sociálnych sieťach. Problémy so vstupom preto nie sú neobvyklé javy. A dôvody môžu byť veľmi odlišné. Strata prístupu k účtu Twitter však nie je vážnym dôvodom na obavy, pretože na tento účel existujú spoľahlivé mechanizmy na jeho obnovu.

Čítajte Viac

Vytvorenie akéhokoľvek účtu v sieti, mali by ste vždy vedieť, ako sa z neho dostať. Nezáleží na tom, či je to potrebné z bezpečnostných dôvodov, alebo ak si len želáte autorizovať iný účet. Hlavná vec je, že môžete zanechať Twitter ľahko a rýchlo. Ako sa dostať z Twitteru na akejkoľvek platforme Proces de-autorizácie na Twitteri je tak jednoduchý a jednoduchý ako je to len možné.

Čítajte Viac

Takmer každá populárna sociálna sieť má teraz možnosť speňažiť váš účet a Twitter nie je výnimkou. Inými slovami, váš profil v službe mikroblogovania môže byť finančne rentabilný. Ako zarobiť peniaze na Twitteri a čo na to použiť, sa naučíte z tohto materiálu. Pozri tiež: Ako vytvoriť účet Twitter Spôsoby speňaženia účtu Twitter

Čítajte Viac

Ak vaše používateľské meno považujete za neprijateľné alebo ho chcete len trochu aktualizovať, je jednoduché zmeniť prezývku. Meno môžete kedykoľvek zmeniť za psom "@" a urobiť toľkokrát, koľkokrát chcete. Vývojárom to nevadí. Ako zmeniť názov na Twitteri Prvá vec, ktorú stojí za zmienku, je, že nemusíte platiť za zmenu svojho používateľského mena služby Twitter.

Čítajte Viac

Stáva sa, že je potrebné odstrániť svoj účet na Twitteri. Dôvodom môže byť buď príliš veľa času stráveného na službe mikroblogovania, alebo túžba zamerať sa na prácu s inou sociálnou sieťou. Motív vo všeobecnosti nezáleží. Hlavná vec je, že vývojári Twitter nám umožňujú odstrániť váš účet bez akýchkoľvek problémov.

Čítajte Viac

Skôr alebo neskôr, pre väčšinu aktívnych používateľov internetu, je čas zaregistrovať sa na Twitteri, najobľúbenejšej službe mikroblogovania. Dôvodom takéhoto rozhodnutia môže byť buď túžba rozvíjať svoju vlastnú stránku, alebo čítať pásky iných osobností a zdrojov, ktoré sú pre vás zaujímavé.

Čítajte Viac

Ako viete, tweets a nasledovníci sú hlavnými zložkami služby Twitter microblogging. A v čele všetkého - sociálnej zložky. Nájdete tu priateľov, sledujete ich novinky a aktívne sa zúčastňujete diskusie o určitých témach. A naopak - ste si všimli a reagujete na svoje publikácie. Ale ako pridať priateľov na Twitter, nájsť ľudí zaujímavých pre vás?

Čítajte Viac

Bez videí, aj keď je to veľmi krátke, je ťažké si predstaviť súčasnú sociálnu sieť. A Twitter nie je v žiadnom prípade výnimkou. Populárna služba mikroblogovania vám umožňuje nahrávať a zdieľať malé videá, ktorých trvanie nie je dlhšie ako 2 minúty 20 sekúnd. "Pour" film o službe je veľmi jednoduchý.

Čítajte Viac

Ak je pre vás dôležité, aby ste si boli vedomí toho, čo sa deje vo svete, ak máte záujem o myšlienky známych jednotlivcov a nie o to či o túto udalosť, a tiež ak chcete vyjadriť svoj názor a diskutovať s ostatnými, Twitter je na to najvhodnejší. nástrojom. Ale čo je táto služba a ako používať Twitter?

Čítajte Viac

Sociálna sieť Twitter je veľmi populárna medzi užívateľmi z celého sveta, pretože vám umožňuje držať krok s aktuálnymi udalosťami a sledovať zaujímavé témy bez toho, aby ste na to trávili veľa času. Štandardne je rozhranie klientov lokality a aplikácie rovnaké ako rozhranie nastavené v operačnom systéme v predvolenom nastavení a / alebo sa používa v regióne.

Čítajte Viac

Kto by nechcel byť populárny na Twitteri? Neposielajte správy do prázdna, ale neustále nájsť odpoveď na ne. Ak je služba microblogging jedným z kľúčových nástrojov vášho podnikania, je potrebné začať propagovať svoj účet Twitter. V tomto článku sa pozrieme na to, ako propagovať Twitter a akým spôsobom môžete zabezpečiť jeho popularitu.

Čítajte Viac

Retweets sú jednoduchý a úžasný spôsob, ako zdieľať myšlienky iných ľudí so svetom. Na Twitteri sú retweets plnohodnotnými prvkami pásky používateľa. Ale čo keď sa náhle musela zbaviť jednej alebo viacerých publikácií tohto druhu? V tomto prípade má populárna mikroblogovacia služba zodpovedajúcu funkciu.

Čítajte Viac

Potreba úplne jasné pásky z príspevkov na Twitteri môže vzniknúť pre každého. Dôvody pre to môžu byť iné, ale problém je jeden - vývojári služby nám nedali možnosť odstrániť všetky tweety za pár kliknutí. Ak chcete pásku úplne vymazať, budete musieť metodicky odstrániť publikácie jeden po druhom.

Čítajte Viac