UTorrent

Pri práci s klientom torrent uTorrent sa často vyskytne situácia, keď sa program nechce spustiť ani zo zástupcu, alebo priamo dvojitým kliknutím na spustiteľný súbor uTorrent.exe. Pozrime sa na hlavné dôvody, prečo uTorrent nefunguje. Prvým a najčastejším dôvodom je, že aplikácia ukončí proces uTorrent.

Čítajte Viac

Prítomnosť vloženej reklamy v rôznych programoch obťažuje mnoho ľudí. Okrem toho má miesto, ktoré môže byť použité v prospech, a odvádza pozornosť. Len prítomnosť reklamy je takmer jedinou nevýhodou najobľúbenejšieho torrent klienta na svete uTorrent.

Čítajte Viac

Počas sťahovania súborov pomocou klienta torrent uTorrent môžeme niekedy vidieť červenú výstražnú ikonu v pravom dolnom rohu s kontextovým tipom "Port nie je otvorený (možnosť prevzatia je možná)". Pokúsime sa pochopiť, prečo sa to deje, čo ovplyvňuje a čo má robiť. Môže existovať niekoľko dôvodov.

Čítajte Viac

Používatelia, ktorí inštalujú program uTorrent, sa často snažia nájsť priečinok, v ktorom je nainštalovaný. Dôvody môžu byť odlišné: od vyhľadávania konfiguračných súborov po manuálne odstránenie programových súborov. Staršie verzie uTorrent boli nainštalované v priečinku Program Files na systémovom disku. Ak máte verziu klienta staršiu ako 3, pozrite sa tam.

Čítajte Viac

Torrent trackery, ktoré vám umožňujú sťahovať rôzne obsahy, sú dnes populárne u mnohých používateľov internetu. Ich hlavnou zásadou je, že súbory sa sťahujú z počítačov iných používateľov a nie zo serverov. To pomáha zvýšiť rýchlosť sťahovania, čo priťahuje mnoho používateľov.

Čítajte Viac

Pri práci s aplikáciou uTorrent sa môžu vyskytnúť rôzne chyby, či už ide o problémy so spustením programu alebo úplné odmietnutie prístupu. Dnes vám povieme, ako opraviť ďalšiu z možných chýb uTorrent. Budeme diskutovať problém preťaženia cache a správu "Disk cache preťažené 100%."

Čítajte Viac

Mnohí používatelia aktívne používajú rôznych torrent klientov na stiahnutie potrebných súborov do počítača. Jedným z najpopulárnejších programov tohto druhu je uTorrent. Pravidelne sa aktualizuje, rozširuje jeho funkčnosť a opravuje vzniknuté problémy. To je, ako aktualizovať Torrent na najnovšiu verziu zadarmo, a bude diskutované nižšie.

Čítajte Viac

Okrem samotnej výmeny súborov je najdôležitejšou funkciou torrentov postupné sťahovanie súborov. Pri sťahovaní si klientský program sám vyberá stiahnuteľné fragmenty. Táto voľba spravidla závisí od toho, koľko je k dispozícii. Zvyčajne sú fragmenty načítané v náhodnom poradí. Ak je veľký súbor načítaný pri nízkej rýchlosti, poradie načítania fragmentov nie je dôležité.

Čítajte Viac

Keď vzniklo iba sťahovanie BitTorrent, každý už vedel, že za tým stojí budúcnosť sťahovania súborov z internetu. Tak to dopadlo, ale pre sťahovanie torrent súborov, sú potrebné špeciálne programy - torrent klienti. Takíto klienti sú MediaGet a μTorrent av tomto článku pochopíme, ktorý z nich je lepší.

Čítajte Viac

UTorrent je zďaleka jedným z najpopulárnejších softvérov na sťahovanie súborov do torrent (p2p) sietí. Zároveň existujú analógie tohto klienta, ktoré nie sú horšie ako v rýchlosti, tak v jednoduchosti používania. Dnes zvažujeme niekoľko "konkurentov" uTorrent pre Windows. BitTorrent Torrent klient z uTorrent vývojárov.

Čítajte Viac

Najobľúbenejším typom zdieľania súborov je sieť BitTorrent a najčastejším klientom tejto siete je program uTorrent. Táto aplikácia získala uznanie vďaka jednoduchosti práce v ňom, všestrannosti a vysokej rýchlosti sťahovania súborov. Poďme zistiť, ako používať hlavné funkcie uTorrent torrent klienta.

Čítajte Viac

Torrent trackers sú dnes všeobecne populárne, pretože poskytujú obrovský výber obsahu na stiahnutie. Sledovače nemajú svoje vlastné servery - všetky informácie sa sťahujú z počítačov používateľov. To znižuje rýchlosť sťahovania, čo tiež prispieva k popularite týchto služieb.

Čítajte Viac

Veľká popularita torrent klienta uTorrent vzhľadom k tomu, že je ľahko ovládateľný a má užívateľsky prívetivé rozhranie. Dnes je tento klient najbežnejší a podporovaný všetkými trackermi na internete. Tento článok popisuje proces nastavenia tejto aplikácie. Treba poznamenať, že ide o pomerne jednoduchý a intuitívny postup.

Čítajte Viac

Pri preberaní súborov sa niekedy v programe uTorrent objaví chyba zápisu na disk. Deje sa to preto, že povolenia pre priečinok vybratý na uloženie súboru sú obmedzené. Zo situácie sa môžete dostať dvoma spôsobmi. Prvá metóda Zatvorte klienta torrent. Na jeho zástupcu, kliknite pravým tlačidlom a prejdite na "Vlastnosti".

Čítajte Viac

Tí, ktorí často používajú aplikáciu uTorrent, sú oboznámení s prerušeniami v procese sťahovania súborov. Prečo sa niekedy súbory neodovzdávajú? Na to existuje niekoľko dôvodov. 1. Váš ISP má problém. Deje sa to spravidla nie často, ale táto okolnosť je mimo kontroly používateľa.

Čítajte Viac

Niekedy sa vyžaduje, aby ste mohli nielen inštalovať programy, ale aj ich odstrániť. V tomto ohľade nie sú klienti torrentu výnimkou. Dôvody na vymazanie môžu byť rôzne: nesprávna inštalácia, túžba prejsť na funkčnejší program atď. Uvažujme, ako odstrániť torrent pomocou príkladu najobľúbenejšieho klienta tejto siete na zdieľanie súborov, uTorrent.

Čítajte Viac