Vıber

Čierna listina vo Viber messengere je, samozrejme, nevyhnutnou a populárnou voľbou medzi užívateľmi. Neexistuje žiadny iný spôsob, ako rýchlo a účinne jednostranne zastaviť prijímanie informácií od nežiaducich alebo otravných účastníkov obľúbenej internetovej služby, s výnimkou blokovania ich postoja.

Čítajte Viac

Čistenie adresára Viber z nežiaducich položiek je úplne jednoduchý postup. Nižšie sú popísané kroky, ktoré treba podniknúť na odstránenie karty kontaktu v Messengeri nainštalovanom na zariadení so systémom Android, iPhone a počítač / prenosný počítač so systémom Windows.

Čítajte Viac

Bez ohľadu na zariadenie, ktoré sa používa na prístup k zdrojom globálnej siete, milióny ľudí denne prenášajú obrovské množstvo správ a súborov, ako aj audio a video hovory pomocou služby Viber. Popularita posla nie je v neposlednom rade kvôli jeho multiplatforme, tj schopnosti pracovať v rôznych mobilných a desktopových operačných systémoch.

Čítajte Viac

Vymazanie jednej alebo viacerých správ z chatu s iným účastníkom Viber a niekedy aj všetka korešpondencia vygenerovaná v posli je medzi užívateľmi služieb pomerne populárna. Článok pojednáva o implementácii zodpovedajúcich účelových funkcií v klientskych aplikáciách Viber pre Android, iOS a Windows.

Čítajte Viac

Akýkoľvek instant messenger, dokonca aj taký funkčný, ako je Viber, bez prístupu k menám a identifikátorom iných účastníkov služieb na prenos informácií, by sa zmenil na takmer zbytočný softvérový nástroj. Prvou činnosťou, ktorú zvyčajne vykonávajú užívatelia po aktivácii účtu, je vyplnenie služby telefónneho zoznamu integrovanej do aplikačného klienta.

Čítajte Viac

Viber je už dlho jedným z najznámejších programov na výmenu hovorov a správ medzi používateľmi z celého sveta. Messenger má verzie pre všetky populárne platformy. Inštalácia každej verzie má svoje vlastné charakteristiky, takže niektorí užívatelia majú otázky týkajúce sa implementácie tohto procesu.

Čítajte Viac

Viber multiplatformový posol má popredné miesto v zozname najčastejšie používaných programov na širokej škále zariadení, vrátane Apple smartfónov. Tento článok predstavuje niekoľko spôsobov, ako nainštalovať Viber pre iPhone, ktorý umožňuje rýchlo získať prístup k schopnostiam služby v rôznych situáciách.

Čítajte Viac

Registrácia účtu je hlavnou úlohou pri získavaní prístupu k službám akejkoľvek internetovej služby. Nasledujúci materiál pojednáva o vytvorení účtu vo Viber - jednom z najpopulárnejších systémov zasielania správ, ktorý je dnes dostupný prostredníctvom globálnej siete. Proces registrácie nového člena služby v skutočnosti maximálne zjednodušujú tvorcovia Viber.

Čítajte Viac

Viber messenger je dostupný na všetkých populárnych platformách, vrátane operačného systému Windows. Program sa pravidelne vylepšuje, pridávajú sa nové funkcie, opravujú sa chyby predchádzajúcich zostáv. Niektorí používatelia majú otázku týkajúcu sa aktualizácie tohto softvéru v počítači.

Čítajte Viac

Príležitosti pre takmer neobmedzené rozširovanie škály komunikácie moderných poslov môžu priniesť v čase pobytu akéhokoľvek používateľa siete online nielen výhody, ale aj niektoré problémy vo forme nechcených a niekedy nepríjemných správ od iných účastníkov rôznych internetových služieb.

Čítajte Viac

Ako je známe, periodická aktualizácia verzie akéhokoľvek softvéru je nevyhnutnou podmienkou hladkého fungovania takmer všetkých moderných aplikácií a služieb bez ohľadu na zariadenie používané ako hardvérová platforma a operačný systém. Zvážte, ako aktualizovať populárny Viber Messenger na telefóne so systémom Android alebo iOS.

Čítajte Viac