Yandex prehliadač

Yandex.Browser je vybavený chráneným režimom, ktorý chráni používateľa, keď vykonáva určité činnosti a operácie. To pomáha nielen zabezpečiť počítač, ale aj zabrániť strate osobných údajov. Tento režim je veľmi užitočný, pretože v sieti je dosť veľký počet nebezpečných lokalít a podvodníkov, ktorí chcú získať zisk a peňažný zisk na úkor používateľov, ktorí nie sú dobre oboznámení so všetkými jemnosťami bezpečného pobytu v sieti.

Čítajte Viac

Jedným z problémov, s ktorými sa môže užívateľ Yandex.Browser stretnúť, je nepracovné video na najobľúbenejšom webhostingu YouTube. V niektorých prípadoch sa videá môžu spomaliť a niekedy ani nemôžu hrať. Nie je potrebné meniť váš webový prehliadač, aby ste mohli video opäť pohodlne sledovať.

Čítajte Viac

V prehliadači od spoločnosti Yandex existuje možnosť spojená so zmenou rozhrania. Užívateľ môže z navrhovanej galérie nastaviť statické alebo živé pozadie, ktoré odlišuje tento webový prehliadač od ostatných. Povieme vám, ako to urobiť teraz. Inštalácia témy v prehliadači Yandex Nie všetci noví používatelia vedia, ako nastaviť pozadie pre Yandex.

Čítajte Viac

Prehliadač je program, ktorý používajú takmer všetci používatelia počítača. Niekedy sa niektorí z nich stretávajú s tým, že na mnohých stránkach nezobrazujú videá v prehliadači Yandex. Vo väčšine prípadov je vinou Adobe Flash Player, a našťastie je táto chyba pomerne jednoduchá.

Čítajte Viac

Sociálna sieť VKontakte má obrovskú a jedinečnú databázu s hudbou a videom. Avšak, schopnosti stránky stiahnuť tento obsah, bohužiaľ, je nemožné. Užívatelia môžu pridávať svoje súbory a ukladať ich na stránky na počúvanie / prezeranie bez nutnosti sťahovania do počítača. Našťastie je táto situácia vyriešená inštaláciou ďalších programov a oprávnení.

Čítajte Viac

Popularita rozšírení obísť blokovanie miest prudko vzrástol po anti-pirátstva zákon vstúpil do platnosti. Avšak aj pred ním bol problém blokovaných lokalít relevantný, pretože používatelia sa neustále stretávali s rôznymi typmi obmedzení návštevných stránok. Zahŕňa to blokovanie stránok správcami systému a zákaz uložený tvorcami stránok (napríklad konkrétnym krajinám).

Čítajte Viac

Prehliadač Yandex medzi rôznymi funkciami má možnosť nastaviť pozadie pre novú kartu. V prípade potreby môže užívateľ nastaviť krásne živé pozadie pre prehliadač Yandex alebo použiť statický obrázok. Vzhľadom k minimalistickému rozhraniu je nastavené pozadie viditeľné len v tabuľke výsledkov (na novej karte).

Čítajte Viac

Niektoré webové stránky, online hry a služby ponúkajú možnosť hlasovej komunikácie a svoje požiadavky môžete vyjadriť vo vyhľadávačoch Google a Yandex. Toto všetko je však možné len vtedy, ak je vo webovom prehliadači povolené použitie mikrofónu na konkrétnom mieste alebo systéme a je zapnuté.

Čítajte Viac

Klávesové skratky - klávesové skratky, ktoré umožňujú rýchly prístup k určitej funkcii. Prakticky každý program a samotné operačné systémy podporujú určité klávesové skratky. Yandex.Browser, však, rovnako ako všetky ostatné prehliadače, má tiež vlastnú sadu klávesových skratiek.

Čítajte Viac

Yandex Browser - prehliadač od domáceho výrobcu, Yandex, založený na chrómovom motore. Od vydania prvej stabilnej verzie až do súčasnosti vydržal veľa zmien a vylepšení. Teraz ho nemožno nazvať klon Google Chrome, pretože napriek tomu istému motoru je rozdiel medzi prehliadačmi dosť významný.

Čítajte Viac

Pre zlepšenie možností prehliadača Yandex, používatelia inštalujú rôzne plug-iny a doplnky, ktoré vám umožnia získať nové, jedinečné funkcie. A aby pluginy naďalej fungovali správne, musia byť včas aktualizované. Pluginy sú špeciálne softvérové ​​moduly, ktoré rozširujú možnosti Yandexu.

Čítajte Viac

Naraz bol Yandex Bar veľmi obľúbeným doplnkom pre rôzne prehliadače. S rozvojom možností prehliadača, toto rozšírenie nebolo veľmi vhodné, a to ako externe a funkčnosť. Užívatelia potrebovali niečo nové a potom Yandex.Bar bol nahradený Yandex.Ilements. Princíp zostáva rovnaký a implementácia a pohodlie boli oveľa vyššie ako v predchádzajúcej verzii doplnku.

Čítajte Viac

Služba Outbid Club je rozsiahla platforma pre zber, monitorovanie a kontrolu reklám na predaj ojazdených áut vo všetkých mestách Ruska. Informácie sa zbierajú zo zdrojov ako Avito.ru, Drom.ru, Avto.ru a iných podobných lokalít. Tento klub bude užitočný pre tých, ktorí budú kupovať ojazdené auto bezpečne a so ziskom pre seba, pre ďalší predaj alebo pre tých, ktorí sa zaoberajú výberom vozidiel pre zákazníkov.

Čítajte Viac

Teraz existuje mnoho rozšírení, vďaka ktorým sa práca v prehliadači stáva pohodlnejšou a niektoré úlohy môžu byť dokončené rýchlejšie. Ale takéto softvérové ​​produkty nám nielenže dodávajú ďalšie funkcie, ale môžu tiež vizuálne zmeniť stránku z dôvodu inštalácie tém. Jeden z týchto rozšírení sa nazýva Štýlový.

Čítajte Viac

Funkčná nová karta v ľubovoľnom prehliadači je dosť užitočná vec, ktorá vám umožňuje rýchlo vykonávať rôzne operácie, napríklad otvárať určité stránky. Z tohto dôvodu je pridanie "Vizuálnych záložiek", ktoré vydala spoločnosť Yandex, veľmi obľúbené medzi používateľmi všetkých prehliadačov: Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox atď.

Čítajte Viac

Napriek svojej stabilnej prevádzke, v niektorých prípadoch môže prehliadač prestať bežať. A pre tých užívateľov, pre ktorých je tento prehliadač hlavným, je veľmi dôležité zistiť príčinu zlyhania a odstrániť ho, aby ste mohli pokračovať v práci na internete. Tentoraz sa dozviete, čo môže spôsobiť zlyhanie programu a čo robiť, ak sa prehliadač Yandex neotvorí na vašom počítači.

Čítajte Viac

Teraz takmer každá stránka ponúka svojim návštevníkom predplatiť aktualizácie a dostávať informačné bulletiny o novinkách. Samozrejme, nie každý z nás nepotrebuje takúto funkciu a niekedy si náhodne prihlasujeme niektoré pop-up informačné bloky. V tomto článku budeme vysvetľovať, ako odstrániť odbery oznámení a úplne zakázať vyskakovacie požiadavky.

Čítajte Viac

Pomerne často otvárame niekoľko záložiek v prehliadači na študijné, pracovné alebo zábavné účely. Ak sú karty alebo karty zatvorené náhodne alebo v dôsledku chyby programu, potom môže byť ťažké ich znova nájsť. A tak, aby sa takéto nepríjemné nedorozumenia nevyskytli, je možné otvárať zatvorené karty jednoduchým spôsobom v prehliadači Yandex.

Čítajte Viac

V každom prehliadači sa nachádza história návštev stránok, na ktorých sa ukladajú stránky, ktoré ste navštívili od inštalácie prehliadača alebo posledná vymazaná história. To je veľmi výhodné, keď potrebujete nájsť stratené stránky. To isté platí pre históriu sťahovania. Prehliadač uchováva záznamy o všetkých stiahnutiach, takže v budúcnosti môžete ľahko vidieť, čo a kde boli stiahnuté.

Čítajte Viac