Yandex

S Yandex Money môžete robiť nákupy, platiť pokuty, dane, účty, televíziu, internet a oveľa viac bez toho, aby ste opustili svoj domov. Dnes budeme zisťovať, ako nakupovať na internete pomocou služby Yandex Money. Na hlavnej stránke Yandex Money kliknite na tlačidlo Tovar a služby alebo na príslušnú ikonu v stĺpci na ľavej strane obrazovky.

Čítajte Viac

Používatelia rôznych prehliadačov často čelia rovnakému problému - dotieravému návrhu na inštaláciu prehliadača Yandex. Yandex bol vždy slávny pre svoje otravné ponuky s inštaláciou niektorých značkových produktov, a teraz, keď idete na rôznych stránkach, môžete vidieť reťazec s návrhom ísť do svojho webového prehliadača.

Čítajte Viac

Plastová karta Yandex Money je veľmi pohodlný nástroj, ktorý v skutočnosti robí používanie elektronických peňazí neobmedzeným. S touto kartou môžete platiť v obchodoch, kaviarňach, supermarketoch, čerpacích staniciach a iných predajných miestach bez provízií a tiež vyberať hotovosť z bankomatov (poplatok za výber hotovosti je 3% + 15 rubľov).

Čítajte Viac

Yandex má viac ako 80 DNS adries v Rusku, krajinách SNŠ a Európe. Všetky požiadavky používateľov sú spracovávané v okolitých serveroch, čo umožňuje zvýšiť rýchlosť otvárania stránok. Okrem toho servery Yandex DNS umožňujú filtrovať návštevnosť s cieľom chrániť počítač a používateľov.

Čítajte Viac

Metóda vyhľadávania na obrázku v Yandexe je efektívnym nástrojom na vyhľadávanie informácií. V neposlednom rade je to zabezpečené tým, že užívatelia sami nahrajú zodpovedajúce obrázky na stránky svojich webových stránok alebo otvoria prístup k svojim vlastným obrázkom na služby ukladania súborov, po ktorých sú indexované vyhľadávacím nástrojom.

Čítajte Viac

Yandex je obrovská služba, ktorá poskytuje rozsiahle možnosti prispôsobenia a personalizácie pre pohodlnejšie využívanie jej zdrojov. Jednou z funkcií, ktoré sa v nej nachádzajú, je rodinný filter, o ktorom sa bude ďalej diskutovať v článku. Vypnutie rodinného filtra v Yandexe Ak vám toto obmedzenie bráni v plnom používaní vyhľadávania, môžete filter vypnúť len niekoľkými kliknutiami myši.

Čítajte Viac

Yandex Money je moderný a pohodlný platobný nástroj na platenie za tovar a služby na internete. Môžete okamžite vykonať prevod peňazí do peňaženky Yandex Money, zaplatiť za komunikačné služby alebo nástroje, vydať účet pre zákazníkov alebo fundraising, nastaviť automatické platby a oveľa viac.

Čítajte Viac

Yandex.DZen v prehliadači Yandex je platforma zaujímavých noviniek, článkov, recenzií, videí a blogov na základe histórie návštev vašich stránok. Keďže tento produkt bol vytvorený pre používateľov, nebolo možné bez prispôsobenia a ovládania úprav zobrazených odkazov. Konfigurujeme Yandex.

Čítajte Viac

Služba Yandex.Foto umožňuje používateľom nahrávať originálne fotografie autora, komentovať ich a pridávať ich do obľúbených, ako aj zúčastňovať sa súťaží. Mnohé z fotografií uložených v tejto službe môžu byť pre vás užitočné, napríklad pri vytváraní grafického obsahu alebo len pri zbierke obrázkov vytvárajúcich náladu.

Čítajte Viac

Služba Yandex Maps vám môže pomôcť, ak sa nachádzate v neznámom alebo neznámom meste a potrebujete sa dostať z bodu „A“ do bodu „B“. Môžete poznať adresy alebo názvy miest, ale nemusíte poznať konkrétne umiestnenie. Nie každý domorodec vám bude schopný ukázať správnu cestu, takže pre lepšiu pomoc si pozrite Mapy Yandex.

Čítajte Viac

Pomocou aplikácie Yandex Maps môžete nielen určiť polohu objektu podľa adresy alebo názvu, ale aj podľa jeho presných geografických súradníc. Preto, ak nemáte žiadne informácie o tom, kde sa objekt nachádza, s výnimkou jeho zemepisnej šírky a dĺžky, Yandex Maps príde na vašu pomoc. V tomto malom článku vám povieme, ako nájsť požadované miesto na mape podľa súradníc.

Čítajte Viac

Identifikácia peňaženky je proces potvrdzovania vašej identity, ktorý zahŕňa poskytnutie maximálneho množstva informácií o platobnom systéme Yandex Money. Úspešná identifikácia dáva vašej peňaženke identifikovaný stav a umožňuje maximálne využiť jeho možnosti. Dnes budeme hovoriť o identifikácii v Yandex Money podrobnejšie.

Čítajte Viac

Vyhľadávače sa zlepšujú každý deň a pomáhajú používateľom získať správny obsah medzi obrovskými vrstvami informácií. Bohužiaľ, v mnohých prípadoch nie je možné uspokojiť vyhľadávací dopyt z dôvodu nedostatku presnosti samotného dotazu. Existuje niekoľko tajomstiev nastavenia vyhľadávacieho nástroja, ktorý vám pomôže odstrániť zbytočné informácie, aby poskytli správne výsledky.

Čítajte Viac

Služby z Yandexu sú veľmi populárne v ruskom segmente. Každý viac či menej aktívny užívateľ je registrovaný v tomto systéme, čo znamená, že má poštovú schránku a osobný Yandex.Passport, v ktorom sú uložené všetky informácie o sebe: adresa, telefónne číslo, atď. o sebe z Yandexu.

Čítajte Viac

Prevod finančných prostriedkov z peňaženky na iný užívateľský účet Yandex Money je jednoduchý a rýchly postup, ktorý vám nezaberie veľa času. V tejto krátkej magisterskej triede vysvetlíme, ako sa to robí. Prevod peňazí do inej peňaženky Yandex Upozorňujeme, že z vášho účtu do inej peňaženky môžete previesť iba vtedy, ak má váš účet status „Named“ alebo „Identified“.

Čítajte Viac

Yandex Maps je pohodlná služba, ktorá vám pomôže nestratiť sa v neznámom meste, získať smery, zmerať vzdialenosť a nájsť potrebné miesta. Nanešťastie existujú niektoré problémy, ktoré vám môžu zabrániť v používaní služby. Čo robiť, ak sa v správnom čase Yandex Mapy neotvoria, zobrazí sa prázdne pole alebo niektoré funkcie mapy nie sú aktívne?

Čítajte Viac

Služba Yandex.Music je obrovská cloudová skladba vysoko kvalitných audio stôp. Vyhľadávanie, zbierky, vlastné zoznamy skladieb, ktoré sú k dispozícii v režimoch online a offline - to všetko sa zhromažďuje na jednom mieste. Pridanie hudby do aplikácie Yandex.Music Ak v katalógu nie sú žiadne skladby, ktoré potrebujete, služba vám umožní ich prevzatie do zoznamu skladieb z disku.

Čítajte Viac

Vyhľadávač Yandex má užitočnú funkciu, ktorá vám pomôže nájsť všetky potrebné informácie o požadovanom objekte, ktorý má len jeho obraz. Môžete napríklad zistiť názov hudobnej skupiny, meno herca vo filme, značku automobilu atď., A to tak, že do Yandexu nahráte obrázok s obrázkom objektu.

Čítajte Viac

Ak chcete zaplatiť za nákupy, služby alebo uskutočniť prevod peňazí v systéme Yandex Money, musíte doplniť svoj elektronický účet alebo inými slovami peňaženku. V tomto článku sa pozrieme na spôsoby, ako doplniť peňaženku Yandex. Ak chcete prejsť na doplnenie účtu, prejdite na hlavnú stránku Yandex Money av pravom hornom rohu obrazovky kliknite na tlačidlo „Refill“ (toto tlačidlo sa môže zobraziť ako ikona „+“, ako na obrázku).

Čítajte Viac

Yandex je obrovský portál, ktorý denne navštevujú milióny ľudí. Vývojári spoločnosti sa starajú o užívateľov svojich zdrojov, čo umožňuje každému z nich prispôsobiť svoju úvodnú stránku tak, aby vyhovovala jeho potrebám. Prispôsobenie widgetov v Yandexe Bohužiaľ, funkcia pridávať a vytvárať miniaplikácie bola pozastavená na neurčito, ale hlavné informačné ostrovy boli ponechané vhodné na zmenu.

Čítajte Viac