YouTube

Ak budete robiť video blogov s vašou prácou, potom by ste sa mali starať nielen o vytvorenie jedinečného, ​​zaujímavého a vysoko kvalitného obsahu. Ďalším dôležitým aspektom tohto druhu činnosti je vizuálny dizajn kanála a videa. V tomto článku sme pre vás vybrali niekoľko tipov a lekcií, ktoré pomôžu vytvoriť a prispôsobiť krásny dizajn kanála.

Čítajte Viac

Každý človek si môže zaregistrovať svoj kanál na YouTube a nahrať vlastné videá, dokonca mať z nich nejaký zisk. Skôr ako začnete sťahovať a propagovať svoje videá, musíte kanál správne nakonfigurovať. Poďme si prejsť základné nastavenia a zaoberať sa úpravou každého.

Čítajte Viac

Nikto nepoprie skutočnosť, že pri výbere videa na YouTube sa používateľ najprv pozrie na svoj náhľad a až potom na samotný názov. Je to práve tento kryt, ktorý slúži ako lákavý prvok, a preto je dôležité vedieť, ako umiestniť obrázok na video na YouTube, ak máte v úmysle vážne sa na ňom podieľať.

Čítajte Viac

Pomocou pripojenia Wi-Fi môžu používatelia pripojiť mobilné zariadenie alebo počítač k televízoru zadaním špecifického kódu. Zaznamenáva a synchronizuje váš účet YouTube v televízore. V tomto článku sa podrobne pozrieme na proces pripojenia a ukážeme, ako používať viacero profilov naraz.

Čítajte Viac

Každý vie, že služba YouTube zhromaždila širokú škálu videí. Môžu byť nespochybniteľné alebo neuveriteľne kreatívne. Pravdepodobnosť, že počas nasledujúceho prezerania videa, ktoré chcete umiestniť na replay, je dosť veľká, ak toto video stojí za to.

Čítajte Viac

Nie všetci používatelia majú prístup k plnej verzii stránky YouTube a mnohí uprednostňujú používanie mobilnej aplikácie. Aj keď funkčnosť v ňom je mierne odlišná od verzie na počítači, ale stále sú tu niektoré základné funkcie. V tomto článku budeme hovoriť o vytvorení kanála v mobilnej aplikácii YouTube a podrobnejšie sa pozrieť na každý krok.

Čítajte Viac

Používatelia majú často rôzne problémy, keď sa pokúšajú dostať do vášho účtu YouTube. Takýto problém sa môže objaviť v rôznych prípadoch. Prístup k vášmu účtu môžete obnoviť niekoľkými spôsobmi. Pozrime sa na každú z nich. Nemôžem sa prihlásiť do účtu YouTube. Väčšinu času je to problém používateľa, nie porucha stránky.

Čítajte Viac

Často videá na Youtube majú hlasovú podporu v ruštine alebo v iných jazykoch. Ale niekedy človek vo videu môže hovoriť veľmi rýchlo alebo nie je úplne jasný a nejaký význam sa stratí. Na tento účel je na YouTube funkcia zahrnutia titulkov, ako aj ich pridávanie do vašich videí.

Čítajte Viac

Pre všetkých používateľov na celom svete spoločnosť Google zaviedla nový dizajn hosťovania videa YouTube. Predtým bolo možné prepnúť na starú pomocou zabudovanej funkcie, ale teraz zmizla. Ak chcete vrátiť starý dizajn pomôže pri vykonávaní určitých manipulácií a inštaláciu rozšírení prehliadača.

Čítajte Viac

Existujú rôzne prípady, keď počítač alebo programy zlyhajú, čo môže ovplyvniť prácu niektorých funkcií. Video nie je napríklad načítané v službe YouTube. V tomto prípade musíte venovať pozornosť povahe problému a až potom hľadať spôsoby, ako ho vyriešiť. Príčiny problémov s prehrávaním videí na serveri YouTube Je dôležité pochopiť, s akým problémom sa stretávate, aby ste nevyskúšali možnosti, ktoré v tomto probléme presne nepomôžu.

Čítajte Viac

Niektoré videá v službe YouTube sa na jednom mieste prestanú zobrazovať - ​​namiesto nich môžete vidieť pahýľ s textom „Obmedzené video“. Pozrime sa, čo to znamená a či je možné takéto videá zobraziť. Ako obísť obmedzený prístup Obmedzenie prístupu je v službe YouTube pomerne bežným javom.

Čítajte Viac

Ak sledujete videá na webe YouTube, môžete naraziť na video, v ktorom sa bude prehrávať hudba. A je celkom možné, že sa vám bude páčiť toľko, že budete chcieť stiahnuť do počítača alebo mobilného zariadenia, aby ste mohli počúvať celý deň. Ale tu je smola, ale ako zistiť umelca a názov skladby, ak tieto informácie vo videu nie sú špecifikované?

Čítajte Viac

Dnes nie je služba YouTube len najobľúbenejšou platformou na prezeranie videí od iných ľudí, ale aj možnosť vytvárať video obsah sami a odovzdávať ich na stránky. Ale aký druh hudby môže byť vložený do vášho videa tak, že nebude blokovaný alebo nebude speňažený? V tomto článku sa dozvieme, kde nájsť bezplatnú a legálnu zvukovú stopu pre službu YouTube.

Čítajte Viac

Ak vás nepretržité upozornenia z kanála, ktorý sa stal nezaujímavým, rušia pri používaní služby hosťovania videí YouTube, môžete sa jednoducho odhlásiť, aby ste už nedostávali upozornenia o vydaní nových videí. To sa robí veľmi rýchlo niekoľkými jednoduchými spôsobmi. Zrušenie registrácie kanála YouTube na počítači Princíp odhlásenia všetkých metód je rovnaký, používateľ musí stlačiť iba jedno tlačidlo a potvrdiť svoju činnosť, tento proces však možno vykonať z rôznych miest.

Čítajte Viac

Po nájdení videa, ktoré sa vám páči na YouTube, ho môžete hodnotiť nielen so svojimi štedrými priateľmi, ale aj s priateľmi. Avšak medzi smermi, ktoré táto možnosť podporuje, sú ďaleko od všetkých „miest“ na posielanie av tomto prípade najlepšie a vo všeobecnosti by univerzálnym riešením bolo skopírovať odkaz na záznam s jeho následným prenosom, napríklad v pravidelnej správe.

Čítajte Viac

Služba YouTube poskytuje skvelé služby pre všetky stránky a poskytuje možnosť uverejňovať videá na iných stránkach. Samozrejme, týmto spôsobom sa naraz zabijú dvaja zajace - webová stránka YouTube pre hosťovanie videa ďaleko presahuje hranice, zatiaľ čo stránka má možnosť vysielať video bez bodovania a bez preťaženia svojich serverov.

Čítajte Viac

Potom, čo ste zahrnuli speňaženie a zaznamenali 10.000 zobrazení, môžete uvažovať o výbere zarobených peňazí. Nastavenie odberu netrvá veľa času, pokiaľ sa nemusíte dozvedieť nejaké informácie od zástupcov vašej banky, ale to sa dá urobiť volaním ich podpory. Prečítajte si tiež: Zapneme speňaženie a získate zisk z videa na YouTube

Čítajte Viac

Mnoho populárnych kanálov v službe YouTube má svoje vlastné logo - malú ikonu v pravom rohu videí. Tento prvok sa používa na odovzdanie individuality reklamám a ako druh podpisu ako miera ochrany obsahu. Dnes vám chceme povedať, ako môžete vytvoriť logo a ako ho odovzdať do služby YouTube.

Čítajte Viac

Krásny vizuálny dizajn kanála je nielen príjemný pre oko, ale aj priťahuje pozornosť nových divákov. Ak sa budete profesionálne angažovať v službe YouTube, odporúčame vám venovať osobitnú pozornosť vytváraniu avatarov a bannerov pre váš projekt. V tomto článku sa pozrieme na niekoľko online služieb pre vytvorenie hlavičky kanála.

Čítajte Viac

V plnej verzii služby YouTube sa pri registrácii účtu automaticky vyberie jazyk podľa vašej polohy alebo danej krajiny. Pre smartfóny sa ihneď stiahne verzia mobilnej aplikácie so špecifickým jazykom rozhrania a nedá sa zmeniť, ale môžete titulky upravovať.

Čítajte Viac